0 oy
2,389 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar yardım edin bana. Ciddi manada kriz geçirecem korkuyorum kendimden şu anda. 

Benim eşim iyi bilmem ne diyordum ama erkek işte. En iyisinin Allah belasını versin. 

Vardiyalı çalışıyor. 3 11 vardiyasında bu hafta. 

Dün kahvaltı vs yaptık saat 2 buçuğa doğru çıktı evden işe gidecek diye. Bura kadar sorun yok. Akşam saat 10 da beni aradı dedi mesaiye kalacam bilgin olsun tamam dedim. Arası çok geçmedi içime bir şüphe düştü tekrar aradım kendisini. Baktım açmadı 2 defa aradım ulaşamadım 3. Defa açtı dedim niye bakmıyorsun telefona duymadım dedi. Sen işte değilsin bana yalan söyleme bak doğruyu söyle dedim. Ben öğrenirsem iyi şeyler olmaz dedim. Hayır işteyim bilmem ne diyor. Ne saçmalıyorsun sen diyor kendini haklı beni haksız çıkarmaya uğraşıyor. Ben kadınım ya hissederim hissederim. Birşey varsa onu anlarım s.alak mıyım ben sanki

Ben tabi şüpheye düştüm bir defa işyerindeki arkadaşının eşini aradım böyle böyle eşinden öğrenemez misin çok önemli dedim. Bu arada kadın benim yakın arkadaşım tamam canım bakayım bir dedi. 

Neyse kadın kocasının ardından beri gelmiş ve bilin bakalım ne olmuş? 

Benim ş.refsiz k.öpek bugün işe gitmemiş ve izin almış. Ben direkt bunu aradım bağırdım çağırdım Allah'ın cezası hani işteydin sen dedim. Sen bugün işe gitmemişsin bile daha birde mesaise kalacam diyip sabaha kadar ne b.ok yiceksin dedim. Hangi o.ruspunun yanındasın söyle dedim. Kem küm etti eveledi geveledi güya sinirlenip kendini haklı çıkarmak derdinde. Seni parçalara ayırırım seni rezil ederim kıyamet kopartırım nerdeysen çabuk eve geliyorsun r.ezil k.öpek seni dedim. Sonuç ne oldu ? 

Telefonu kökten kapattı bu saat oldu hala gelmedi. Şimdi ben ne yapayım? 

Nasıl bir şekilde parçalayayım bu g.erizekalı adamı. Nasıl ağzına s.çayım ? Bana fikir verin vallahi kudurdum sinirden. 

45 Cevaplar

0 oy
(1,979 puan) tarafından
Canım sakinleş ara eşinin ailesini gelsin gelince bakalım ne açıklama yapacak yani zaten kopan bağ kopmus şuan senin güvenini de sarsmis ne olduguda az cok belli ara aileleri bence başka mantıklı birsey diyemiyorum şuan ama tek başına eşinle dövüşsen şuan bu sorun ordadan geçmeyecek sadece dönüşeceksiniz aileleri çağır ki oğlunun yaptığı şeyi onlarda bilsin 
-Reklam-
0 oy
(7,986 puan) tarafından
Canım geldi mi ne yaptın merak ettim ne diyecek nasıl bir açıklama yapacak 
0 oy
(706 puan) tarafından
Eşin hangi hatti kullaniyor bilmiyorum ama eger vadofone ise aradigi mesajlastigi numaralara bakabilirsin yanimda uygulamasindan gizlice 
(706 puan) tarafından
Faturaliysa fatura yaziyor altta oraya tiklayin faturalarim yaziyor sonra oraya gecmis faturalara bakin hangi aya bakmak istiyorsaniz ona tiklayin en altta kullanim detayi cikiyor ordan bakiliyor
(288 puan) tarafından
Sağol canım deniycem
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun ben eşime güvendiğim halde araştırmayı seviyorum babam anneme yaptıklarıyla bende güven sorunu bıraktı sanırım.yoksa eşimin herseyinj bilirim yinede ona demeden telefonunu kurcalarim içine dışına bakarm
(706 puan) tarafından
Bende oyleyim guvensemde bakiyorum babana bile guvenemiosan kocana hic guvenmeyecen bende o yuzden kurcalarim :)
(24 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim
0 oy
(516 puan) tarafından
Her şey bitmiş . İlişki falan yok . 
0 oy
(909 puan) tarafından
Bende böyle birşey yaşadım ama eşim arkadaşı icin böyle bir yalan atmıştı. Yeni evliydik arkadaşıyla görüşemiyor diye belki öyle birşeydir? Arkadaşıyla vakit geçirmiş olamazmı ki.
0 oy
(150 puan) tarafından
 Kesinlikle maddi zarar ver erkeklere daha cok koyuyo. Al telefonunu banka uygulamalarini kendi telefonuna gecir sifresini degistir maas kartina el koy

Sonra telefonunu al kafasinda parcala ve s.ktir et evden
0 oy
(267 puan) tarafından
Eşiniz eve geldimi açıklama yaptımi sonuç ne oldu 
(341 puan) tarafından
Valla bende merak icerisindeyim
(267 puan) tarafından
Malesef cevap yazmamış
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Neredeymiş kiminleymiş bir dinleseydin keşke canım
0 oy
(717 puan) tarafından
Benim mal eşimde aynısını yapmıştı kesin bir boklar kariştiryor
(60 puan) tarafından
Peki işin sonunda ne çıktı sizin ?
(717 puan) tarafından
Ben yeni bir kaç gundu doğum yapmiştim eşimde patronu ile işyerinde kalacaklarıni söylediler  bende tamam dedim gece saat üç filandi bebek uyandı bende emiyordum tiktoka girdim. Baktım patronu evinde canlı yayını yapıyor eşyalirini hepsini balkona çıkartım eve almayacaktim zaten iki günlük sezeryanliydim gidemiyordumda evde maalesef aldatmışti eskortla gece birlikte işyerinde kalmışlardı
(288 puan) tarafından
Ayrıldın mi peki
(564 puan) tarafından
Ayrılmamış  kendi tercihi Allah başa vermesin ama mide bulandirici :(
0 oy
(324 puan) tarafından
Kadınlar hissediyor gerçekten bacim çok zor bir durum seni çok iyi anlıyorum ne yapsan azdır o adama şu anda çocuk varmı 
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Çok umrunda olsa telefonu kapatmazdi eve de saatler sonra gelmemiş bile sanırım. Son durum nedir
0 oy
(129 puan) tarafından
Sorun şu buna cesaret etmiş , ve sizi ciddiye almamış bu yüzden eve gelmeye dahi gerek duymamış ciddi anlamda korkuyor olsaydı sen aradığın an çıkar gelir durumu düzeltmek için uğraşırdi , o yüzden değmez , rezil et , ağzına sıç ama adam rahat umrunda değil, aksi halde gelmemezlim yapmaz dört nala eve koşardı, hakkında hayırlısı olsun canım 
0 oy
(343 puan) tarafından
Noldu çok merak ettim..
0 oy
(759 puan) tarafından
Naptın canım 

Eşin geldi mi 
0 oy
(220 puan) tarafından
Mersk ettim sizi ne yaptınız acaba ? İyi misiniz 
0 oy
(600 puan) tarafından
Bacım bosanmiyicaksan eğer kimseyi boşuna ayağa kaldırma bir defa yapan bir daha yapar bu değişmez kural senden korkmuyor zaten korkusu olsa anında gelirdi tlfonu kökten kapatmazdi bugün kavga edip sabah barisicaksan hiç bulaşma aldatilmanin affı olmaz verilebilicek tek derste bosanmaktir aksi takdirde kizsanda ağzına etsende degistieemezsin 
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Kapıyı kilitle giremesin kayinbabani ara anlat kapıyı kilitledim almicam eve de yarında gidip boşanma davası accam de 
0 oy
(341 puan) tarafından
Kapilari kitle eve koyma bakalim nereye kadar beklicek disarda
0 oy
(2,924 puan) tarafından
Çok kötü bir durum bu ya ne diyeceğimi şaşırdım eşinin kumar alışkanlığı olabilir mi hemen kötüye yormayalim ben babamdan biliyorum sabahlara kadar kumar oynar telefon acmazdi 

Geldi mi eşin sonuç ne merak ettim 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Şimdiye kadar hiç mi fire vermedi telefonunu falan hiç incelemedin mi

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 459 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 945 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 394 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.

381,264 soru

11,413,827 cevap

34,960 kullanıcı

...