0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (809 puan) tarafından
Kızlar ben polisliğe hazırlanırken hamile olduğumu öğrendim 3 aydır çalışıyordum. Ben bıraktıktan sonra sınavlar oldu . Nasipse Eylül de doğum yapacağım sağlıkla gelsin bebeğim. Bu süre zarfında doğumdan sonra yine hazırlanan kazanan oldu mu acaba. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Doğumdan sonra neden sıkıntı olsun ki. Gebeyken sıkıntı olur sadece :)

(809 puan) tarafından
Sezeryan sonrası falan hazirlanmak nasıl olur diye . ☺️ En merak ettiğim o aslında Normal doğumla hemen spora baslayanilrim de sezeryan aklımı çok karıştiriyor
tarafından
Ay bilemedim şimdi. Bende zamanında girmiştim. Mülakatta o hareketleri görünce direkt topuklamistim. Asla takla atamam mesela ☺️
Yapıyorsan bravo vallahi
(809 puan) tarafından
Geçen sene 27.ye girmstim anterman da Kas yırtılması yaşadım 2 ay uzak kaldım. Sınav da slalom sonrası ilk engelde düştüm tabii kalktım ama benim 5sn falan aldı düşüp kalkmak 53 ile bitirdim. Parkur da uzattılar geçen sene . Böyle bir anım kaldı dedim bu sene gireyim hamile kaldım o da orada kaldı ☺️ geçen sene 48e sn kadar düşmüştüm sakat halimle bu sene bayaa hirsliydim bebeğim 1 yıl daha erteletti bana  :D
tarafından
Tebrik ederim hiç pes etmemissin. Çocuk engel değil o kadar başarmışsin gene yaparsın. Ama ne bileyim başka seçeneğin yok mu mesela. Polislik bayanlara göre zor bir iş sanki. Küçük çocuğun varsa daha da zor olabilir. ☺️
-Reklam-
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Cocuga bakcak biri varsa sorun olmaz 
0 oy
tarafından
Hamileyken bile atanan oldu 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 158 göst.
22 Ocak 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy