0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (399 puan) tarafından
Kızlar bebeğimin yumurta alerjisi var diye saglık Ocagı  aşı yapmadı vandayım sadece 1 hastanede 1 alerji doktoru var randevu almak imkansız 2 defa randevusuz gittim şansımı denemek için doktorun kapısına  yaklaşamıyoruz bile hastanede tanıdık vardı o bile alamadı saglık ocagına tekrar gittim aile hekimi o riski göze alamam diyip gönderiyor napıcaz bilmiyorum 20 gün geçti aşı olamadık

11 Cevaplar

0 oy
(1,414 puan) tarafından
O aşının 1 yaşa kadar süresi var canım ki ztn alerji doktoru değil hastanenin acili yapıyor aşıyı gözetimde tutuyorlar bişey olursa doktoru çağırıyorlar bizim öyle oldu..
(399 puan) tarafından
Banada öyle dediler ama acilde hiç bir şekilde yardımcı olunmadı randevu alın diyorlar randevu almak imkansız ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Stres yapma canım aynı aşıyı 1 yaşında da yaptirabiliyorsun biz de yaptırmadık bir yaşını bekliyoruz
(399 puan) tarafından
Hemşiremiz 11 aya kadar yaptır mutlaka 1 yaşında başka aşı var dedi bilmiyorum ne yapıcaz
tarafından
Bilmiyorum valla bize de bu şekilde açıklama yapmıştı ister şimdi gelin ister 1 yaşında yaptırın aynı aşı  dedi
0 oy
tarafından
Bizde 1 yaş bekliyoruz canım
(399 puan) tarafından
Bana 1 yaşta yine aşı var bu aşıyı 11. aya kadar yaptır mutlaka dedi
tarafından
İlk defa duyuyorum özel bir aşı olabilir mi
0 oy
tarafından
iyiliğiniz için yapmiyorlar hadi yapsalar alerjik reaksiyon gelişse bu defa da doktor alerjisi olduğunu bile bile aşıyı yaptı diyeceksiniz valla bir alemsiniz ben bu durumda olsam gerekirse başka ile bile giderim yani alerji önemli sonuçta 
(399 puan) tarafından
Gidebilen gider tabi ben illa yapsınlar demiyorum alerji bölümüne sıra alamıyorum ve aşısı geçiyor kimisi acilde direk yapıyor burda oda yok neyse saol yinede
tarafından
Normalde fakülte tarzı bir yerde yapılması gerekiyor Allah göstermesin solunum depresyonu kalp durması gibi bi dünya reaksiyon gelişebilir acil müdahale gerekebilir
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Biz 1 yaşında yaptırdık
(399 puan) tarafından
1 yaşında 2. Doz var dedi hemşire
0 oy
tarafından
9.aydaki aşı kızamık 1 yaşında da tekrarı yapılıyor herkes aynı aşıyı 1 yaşında da yaptırabilirsin yazmış ama bu aşı 2 doz seklinde 
(399 puan) tarafından
11. Aya kadar yaptır dedi hemşire 1 yaşında tekrar olacak
0 oy
(3,639 puan) tarafından
9 ayda normalde asi yoktu sonra bitanesini 9 aya aldılar sonra ki yıllarda kimisi iptal etti kimisi yaptı bizde daha dün 1 yaş aşısı olduk herhangi bir şeye alerjisi var mı diye de sordu 3 tane aşı yapıldı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
1 yaşında yaptır canım illa 9 ay şart değil başka doktora da gidersin 
0 oy
tarafından
Eee bizimde var yumurta alerjisi yapmışlardı ne alaka anlamadim
0 oy
tarafından
Randevuyu mhrs uygulamasından al 

Yoksa talep aç uygun randevu olunca sana mesaj gelecek girip alabilirsiniz
0 oy
tarafından