0 oy
1,014 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Nasil anlatsam bilemiyorum esim her ay tek gidiyor normalde eksikleride yazarm gider alir maaşı bi ayın 5 inde alir birde 20 sinde avans bu sefer bende gelim dedim çünkü baya eksikler vardi her neyse gittim bi cok eksigimi aldim yağ hariç  toplamda 750 tuttu birde bebek bezini almadik dedim yarn alirsn ama marketten ciktik surat beş karış dedim ne oluyor flan bu kadar eksikmi olurmuş yok para kolay mi kazaniliyor ama hepside bna lazim olan seyler 20 sindede yine bez süt yumurta flan alıyoruz sadece tek sefer o bile fazla geldi paşaya o kadar sinir oldumki temizliktn tut kahvaltilga kadar eksik vardi evde aldim bnde biliyorum parq kolay kazanılmıyor ama eksikler de bunlar dedim millet daha az harcıyor hersey zamli benim suçum yok ama laftan anliyan mi var bunları harcadim ama gözüne batti tabi sanki kendime yiyorum bi tek siz ne kadar harciyorsnuz merak ettim benimkimi fazla yoksa uzun oldu kusuruma bakmayn 

63 Cevaplar

+2 oy
(2,502 puan) tarafından
Abartmış İnanki eşin biz kahvaltılik meyve sebze tek aldık 500 falan tuttu 
(886 puan) tarafından
Iyi ya allahtan yanliz degilim ..8
(2,502 puan) tarafından
Bizim elimizden olan birşey değil ki bu market fiyatı nerde ne ucuzsa ona koşuyoruz ona rağmen fiyatlar bu
-Reklam-
+1 oy
(817 puan) tarafından
Canım 750 ne ki daha fazla gidiyor bize Allahtan eşim bizim için çalıştığının bilincinde ve ailesine düşkün 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Sizin suçunuz yok artık hayat bu canım.Sadece ihtiyaç alsanda bu civar tutuyo
0 oy
tarafından
Her hafta gidiyorum markete en az 500 harcıyorum 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Hiç toplu alısvers yapmadk kuzm bilemycem eşim biteni alır gelir sürekli ama normaldir dedign fiyat su zamanda 
0 oy
(118,486 puan) tarafından
eniste abartmis yaa    
(886 puan) tarafından
Hic sorma sevdoş yaa anlamıyor laftan
0 oy
tarafından
Sadece kahvaltılık 250 300 tl tutuyor o da 1 ayda 2 sefer aliyoruz. Bunun bakliyati sebzesi eti yağı şekeri rahat en az 2000 tl gidiyor. Bezler ayri 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Boşver hiç yüz verme alışsın yapacak bi şey yok valla iyi bile tutmuş çalışıyormuş sonuçta kim için çalışıyor  Rabbim kimseye muhtaç etmesin 
0 oy
tarafından
Senin ki 700 cirliyosa benim eşimin beni haşat etmesi falan lazim. Gecen gun alisverise ciktik 1500tl odedik et kiyma bez mama haric
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Aydan aya mi alışveriş yapıyorsunuz deterjan almıyoruz biz ama diğerleri de tutar mı o kadar bilemedim
0 oy
(13,203 puan) tarafından
750₺ ne ki bir girdik tüm eksikler ciddi eksikti 1800₺ tutmuştu geçen yıl doğum öncesi şuan 3000 i görmüştür ha bizim de kapımızdan taşımıyor bir tek onlar çalışıyor parayı onlar zor kazanıyor. Kahvaltılık almaya giriyorsun her girme 200-300 fazla yüz vermişsin bu konuda eşine bence alışmış idare etmene. Bunlara idare etmeyeceksin 
0 oy
(6,821 puan) tarafından
Kız ne fazlası biz her ay 1500 falan harcıyoruz ihtiyaç bunlar keyfi bir şey değil ki. 
0 oy
(17,278 puan) tarafından
Benim eşim en az 2binden çıkıyo hiç söylenmez sonuçta fiyatları ben belirlemiyorum
0 oy
tarafından
Zaten her şey almış başını gitmisss hayat cook pahalı canım ki bana alışverişiniz hiç fazla gelmedi bizim aylık giderimiz 2000 buluyor ,abartmış biraz Esin 
0 oy
tarafından
Benim eşim intihar etsin vallaha dün bi markete gitti eksikler için 500 lira gitti, demin yine indi yine eksik var 320 de oraya gitti. Çaycım bozuldu hemen gidek alak diyor, Allah başımdan eksik etmesin asla lafını etmez paranın
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Esininin fiyatlardan haberi yok sanırım Perşembe günü bı gittik 1650 lira tuttu yağı bezi falan eti önceden almistikk ve aldiklarimizz ay sonunu çıkarmıyor bittikçe yine alınıyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından
herkes ayni kazanmiyor. Herkesin iside ayni zorlukta degil. burdakilerle karsilastirman yanlis olur 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Zaten normal alışveriş o kadar tutuyor birde bebek varmış sizde 

Bizde daha yok 1 ay kaldı 

. Bizde aylık yaparız alışverişi 
0 oy
tarafından
Markete selam vermeye gırınce 200 tutuyor bızım, gecen A101’den mantar alayım sen çocukla arabada belle dedım, bır kasaya geldım gelene kadar o eksık bı eksık derken 190 tutmuş napayım yerken yiyolar ama 
0 oy
tarafından
Sadece peynir zeytin iki çeşit yumurtaya 250 veriyoruz gerisi olunca oooooo

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,258 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 2,262 göst.
+1 oy
50 cevap 2,382 göst.
0 oy