0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Niye böyle yapıyor bilmiyorum çok uykusu geldiği için mi acaba aynı yaştaki bebekleriniz nasıl uyku düzeni gün içinde de tek uyku yapıyor o da öğleden sonra 13.30 gibi yatıyor 3e doğru uyanıyor bidaha da uyku yok gece 10a kadar

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
10 kadar çok uzun canım ya ben 11 de yatiriyom ikide fln kalkiyo 4 5 TE yatiriyom kalkiyo bu sefer 10 yada 11 de yatiriyom 
(2,062 puan) tarafından
Kaç aylık ki
tarafından
Kız yeni 13 aylık aynı yasa denk geliyo o yüzden cevap verdim  farketmiyo :D
tarafından
Ne güzel düzen oluşturmuşsunuz valla ben biraz geç yatırıyorum sanırım yarın deneyim bakalım bende 11de falan yatırıyım ama benimki 9da falan uyanıyo sabah
tarafından
E benimde 8 9 da uyanır canım kahvaltı fln üstünü değiştiririm bende oraları toplayan kadar onoynar gider gelir zatn uyku saatini bildiği için direk yatiyo evet düzen çok önemli valla nasıl alistirsan öyle  gidiyo
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Destekli mi uyuo
tarafından
Yok yatağına yatırıyorum ayağımda falan sallamıyorum
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Canım 12 buçukta yatıyor saat 4 te kalkıyor tek uyku saat akşam 21 da uyuyor sabah 09 da kalkıyor kendi uyur sallamam düzen hep böyleydi devam ediyor bizimde gün içinde tek uyku canım 16 aylık 
(7,377 puan) tarafından
Tek uyku uzun oluyor canım eğer 2 uyku olsa Kısa kısa oluyor
tarafından
Ay yok bizim tek uyku bile o kadar uzun sayılmaz ki öğlen 1 buçuk gibi yatıp 3e doğru uyanıyo bana göre kısa yani aç da yatırmıyorum halbuki
(7,377 puan) tarafından
Bizim kesintisiz 3buçuk  saat rahat uyuyor canım
tarafından
Maşallah diyem de nazar değmesin canım
(7,377 puan) tarafından
Saol canım uykuyu seven bebek bizimki
0 oy
(70 puan) tarafından
 1 yaş 4 aylık oglum  sabah 7,30 da uyanır ben sonra 10,30 11 de yatirim  sonra uyanir 4, 4,30 gibi yatirim  sonra 10 ,10,30 da yatiriyom aksam cnm
tarafından
Ne güzel maşallah
(70 puan) tarafından
Öyle  alıştırdım canım  ama yatiyor yani bi  30 dk saliyom  oyle
(70 puan) tarafından
Hani biraz cocugada  bagli  eğer uymazsa  duzene  yatmazsa  zorlâmanin anlamı yok bnim ki sukur  zorlamiyor  uykusu  oluyor zaten onun alışmış ya
tarafından
Ayakta sallamak da zor olur ya senin için evde neyse de gittiğin yerde falan Allah kolaylık versin canım
(70 puan) tarafından
Valla kopuyor  bacaklarom  öyle diyem :( şuan saliyom  mesala tam 15 dk dır anca 11 de yatar
tarafından
Bende eskiden sallardım da sonraları kendisi istemedi baktım sallayarak uyumıcak bıraktım beşiğine o gün bugündür kendi uyuyo çok şükür biraz ağlıyo ama sonra uyuyo
(70 puan) tarafından
Ay bu ayakta  sallamayi  nasıl biraktircam  hiç bilmiyom sallanmadan  yatmaz asla
0 oy
(1,058 puan) tarafından
Benim kızımda aynısı. Gece sürekli kalkar ağlar. Meme emmek ister. Gündüz tek uyku o da 12 1 gibi yatar 2 3 gibi kalkar 10da 11 de uyur. Dişleri çok kabardı bu aralar. Ben ona bağlıyorum ağlamasını ve gece uyanmalarını
tarafından
O dişler mahvediyo zaten bebeklerimizi. İştah falan bırakmadı hiç uykusu da keza öyle
0 oy
(1,534 puan) tarafından
19 aylık benim ki sabah 9 da kalkıp 1 bucukta öğlen uykusu, akşam uykusunuda saat  10 da yatıyor bütün gece gözleri kapalı ağlıyor ben dişe bağlıyorum şimdilik bakalım zaman geçtikçe düzelecek mi 
tarafından
Herkesin ortak sıkıntısı bu dişler galiba. Herşeylerini etkiliyor inşallah düzelir sizin de
(1,534 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Anam hemşerim
tarafından
Buyrun benim :)
0 oy
(14,466 puan) tarafından
Gündüz uykusu çok iyi masallah da gece iykusunun öyle olmasinin sebebi o ayda atak varmış. Ondanmis sanırım. Dün burda biri söylemişti. Ve gerçekten oğlumda da öyle oldu. Tam yatağına koyardım. Kendini kasarak başlardı ağlamaya. Tüm gece emerdi. Kafayı yemiştim o zaman da. Ama 19 aylık olduğu zaman uykusu duzeldi baya. Doğduğundan beri gece uykuları berbattı. Ama 19 aydan sonra gece 2 3 kez kalkar oldu sadece sukur
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Bana saatleri iyi geldi ama uyuduktan sonra mı ağlıyor anlamadim
tarafından
Yok yatağına yatırır yatırmaz ağlıyor halbuki çok uykusu var
(8,946 puan) tarafından
Tam dalmadan mı koyuyorsun ? Yada seninle yatmak istiyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 160 göst.
0 oy
15 cevap 194 göst.