0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kafayı yiycem murfaga is yapmaya gittim kaynatam olucak insan 28 günlük bebeğime  armudun suyunu emdiriyo.Ya böyle  bisey olabilirmi düşüncesizler bisey olurmu kizlar cok korkuyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(106 puan) tarafından
Yok artık ya daha neler yaa ne cesaret.. Canım yanından ayırma  büyüklerin napıcağı pek belli olmuyo... 
tarafından
Ya anlamıyorum yaa ne hakla ne kadar cahillik ya cok korkuyorum zaten kakasini yapamiyo yavrum
(106 puan) tarafından
Bişey desen anlamazlar ki anlamalarını bekleme bence tedbir almaya bak ve bebeğini yanından bir an olsun ayırma
-Reklam-
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Benim oğlumada kayınvalidem 40 günlükken pastanın kremasını vermişti o kadar katkılı şey düşün ve tek kelime edemedim sinirden kendim çatladım yarım çay kaşığı su içir boğazını yakmasın armudun şekeri 
tarafından
Bende çatladım sinirden birde bisey olmaz diyo halaa anlamıyorum yaa ne hakla ne kadar cahillik ya cok korkuyorum zaten kakasini yapamiyo yavrum
(12,852 puan) tarafından
Bi şey olmaz inşallah ama bidaha bırakma cahil insanlar yani ver desen vermezler
tarafından
Armut isal yapar kapiz yapmaz cok mu verdi arkadasin dedigi gibi su ver biraz ve kayinpederinle ciddi bi sekilde konus bi daha yapmaya cesaret edemessin
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Olmaz inşallah korkma senin ki yine iyi benim ablamın dengesiz görümcesi abur cubur emdiriyordu
tarafından
Ya anne sütü emen çocuğa  su bile verilmiyo bunlar ne hakla hizmet veriyolar çatladım  sinirden
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Berabermi yasiyosun sakın bidaha yanliz birakma kusura bakmada kafasinda beyni yokmu ya ne bicim insan ne hakla veriyo 
tarafından
Beraber yaşamıyorum  canim 40 çıkana kadar burdayım  ya birde kakasini yapamıyor  evladım cok korkuyorum
(119,001 puan) tarafından
Kıyamam ya ufacık bebege yaptiklarina bak bi an once git kendi evine inş bisey olmaz
0 oy
tarafından
Bu kadarina da pesssss
tarafından
Sorsan  ben hic bisey bilmiyorum anlamıyorum kendileri görmüş gecirmis
0 oy
tarafından
Valla simdiden kuruluyorum anam olsa dinlemicem yeter bu ne sacmalik hayvanlar bile anne sutuyle beslio tutup elma armut vermio bebelerine bizde guya beyin var 
tarafından
Yok onlar görmüş  geçirmiş biz herşeye nem kapıyormuşuz
0 oy
(6,710 puan) tarafından
Ya bu büyüklerimizde önüne gelen i bebeklerin ağzına veriyor yazık çocuklarımıza.
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Tam kavga sebebi... 4 ay 10 günlük kızım var henüz mama dışında yabancı hiç bişi ne tattırdım ne verdim. Gerizekalımı bu insnalar ya. İyi bişi yapıyırum sanıyorlar galiba. 
0 oy
tarafından
Ay bu koca karıları anlamıyorum ya amaç ne acaba 
0 oy
(23 puan) tarafından
Benim kayinvalidem cay kasiginla 2 kere pekmez verdi 40 günlük yavruma cok kizmistim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde UmayUmayy (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 238 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
20 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,001 göst.
30 Nisan 2019 Aile kategorisinde Mrym♡♡ (393 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...