0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hüzünleri eskitirsen harap olursun....

Ne derdiniz varsa anlik uzulun gecin..harap olmayin :)

8 Cevaplar

0 oy
(1,219 puan) tarafından

Aynen cnm çok haklısın valla ama bazen bu sorunu aşamıyoruz ve orda takılıp kalıyoruz 

tarafından
Zaman zaman oluyo ama hayat guzel ve kisa :)
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm nezaman ne olacağımız belli degil
tarafından
Yani mesela ben birazdan uyucam belki uyanamicam bu ara hep bundan korkuyorum ya :/
(1,219 puan) tarafından
Evde teksiniz ve bebeğim ne olcak diyorsun aklında asılda ölmek korkusu değilde bebeğin var doğrumu tahmin ettim
tarafından
esim gelicek yarim saate de genel olarak bana bisi olsa o nolur korkusu var zaten dogumdan beri kucagima aldim minicik bana muhtac agliyo bakmasan catlayana kadar aglicak muhtac iste minnacik oturup agladigim oldu o masumluguna :) sanirim burdan patlak veriyo bu dusince yoksa olumden korktugumdan degil zaten kiyisindan dondum
(1,219 puan) tarafından
Aynen şuan beni anlattın cnm aynı durumdayız daha neler neler düşünüyorum eşime de geçen dedim ben ölücem galba diye
tarafından
Ben kendi capimda dusjnyorum daha kimseye demedim ilerlemedi o kdar demek ki ama  yakindir :D
(1,219 puan) tarafından
Of hiç sorma ya valla içim içimi yiyor resmen yolda bi araba çarpsa çocuğu annem bakar bırakmaz kimse eminim kaynanam desen ona bişey demiyorum ama bakmaz diye düşünüyorum eşim kendisi bakar ama ya evlenirse kızım ne olcak tartıştık beddua ettim kızdimda şakasına biseyler diyince bende beya kızdım oda ne oldu diye şaşırdı piskolojikmen takmışım kafama birkere :D
tarafından
Hersey Allah tan canim ya olucaksa olcak zaten caresi var mi hayir :)
(1,219 puan) tarafından
Orası öyle cnm ona lafım yok hepimizin saati belli ama eminim artık eşim bana bisey olursa evlenemez o kadar bedduaya:)
tarafından
Bencede cocugu olan biri esini kaybeder yada ayrilirsa evlenmemeli en azndan cocugu kendi ayaklari uzerinde durup evlenip barklanana kadar evlenmemeli hayatini evladina adamali ve omru yeterse yaslaninca belki hayat arkdasi dedigimiz bi evlilik yapmali yasliliginda yalniz kalmamak acisindan ...
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm ben benim kızım evlenene kadar eyer bi evlen aynı yatakta yatamayasın dedim  bundan önce bi kaç kere ettim sürekli şikayet ediyordu aileside tabi bende eyer bisey olur bosanirsak yada senden önce ölürsem allah size öyle bir gelin versin ki beni mumla aratsin dedim ilk ettigimden pişmanım allah affetsin beni
tarafından
Korktum suan :D
(1,219 puan) tarafından
Kiz inşallah gelin konusundaki tutmaz cnm genelde tutuyor kolay kolay beddua etmiyorum damarıma basilmadigi sürece
tarafından
Ben bi kere beddua ettim komsumuza okula gidiyoduk ilceye ve otobise iki km yurumemiz gerekiyo ama nasil soguk hava buz gibi kar yagiyo tipi atiyo komsumuzda ise gidiyo ilceye arabasiyla bizi ilceye kadar almayo birak duraga kadar bile almamisti iki km yuruduk goz gore gore oyle duyarsiz olmasina icerledim cahillik iste insallah o arabaya bidaha binemezsin dedim gunlerden saliydi adam o hafta cuma kalp krizinden vedat etti ogun bugundur allaha havale ederim beddua etmem kendimi nasil sucladim gunlerce agladim kndime gelemedim yeminle aileme flan anlattm snradan biraz rahatladm kafayi yicektim .. insallah tutmaz falan
(1,219 puan) tarafından
Bende bir kere ettim tuttu cnm birkere esiyordum son anda vazgeçtim allahım sen bildiğin gibi yap sana havale ediyorum dedim 2 gün sürmedi allah günahımı aldı yanına bırakmadı özelden atarım cnm devamını
-Reklam-
0 oy
(443 puan) tarafından

Sinirden yapamiom ki

(443 puan) tarafından
46 gun oldu  ablamin cocuklari sagolsun hep leke yaptilar dayanamadim yikadim usuttumde galiba karnim agrio.sarmayi da esim istio kac gundur.gorumceme cok sinir oldum hic anlayis yok ya temizledgm ev batti yine.ztn yapamiyorum asagi ekmek almaya indim sabah iki dk surmedi oglum kipkirmizi olmus aglamaktan
tarafından
Bebek tek mi kaldi kuzum esine aldir fazla alin evde bulhnsun ekmek aileside esinde anlayissiz bnce daha yeni kirkin cikmis bebek durmuyo ne sarmasi yemeyiversin zaten bi supirge toz almaya bile zamani olmuyo insanin kndine iki lokma hazirlayip yiyemiyosun bebekten bide sarma sar kilim yika temizlige giris uykusuz zaten senin dinlenmen bebekle uyuyup uyanman lazim canina yazik
(443 puan) tarafından
Ekmegi asagi kapiya birakio ekmekci
tarafından
Hmmm anladim kndine dikmat et kuzum
(443 puan) tarafından
Saol cmm ins
0 oy
(385 puan) tarafından

Ne güzel yazmışsın ama bilindik bir hikaye var Rabbim önce derdi dağlara vermis ben kaldıramam demiş sonra kullarına ver demiş çaresiz kaldığımız her derdi kaldırır olduk elden birşey gelmiyor takma demekle de olmuyor ama  enazından geçmişle yaşamamak gerek yoksa gelecek olmaz 

tarafından
Oyle gecmisten ders alip yada bi kenara not alip gelecege dogeu yasamak lazim :)
0 oy
tarafından

Keşke öyle olsa :D

tarafından
Olmassa sana  zarar oldugu kadar yapmali herkes :)
0 oy
(431 puan) tarafından

Aynen canim bosvermek en iyisi ve bunun icin once kendinden hic vazgecmeden yillara meydan okumak gerekiyor bosverirken herseye hic bitmeyen gülücükler gerekiyor 

tarafından
Hayat bos kisa ve guzel :) o yuzden uzuldukce gulmeli insan uzuntunun gecmesini beklerken gulmek icin belkide hayat biter...
(431 puan) tarafından
Aynen cok sevdigim bir şiir var can yucelin herşey Sende gizli hayat felsefem gibi o şiir çok severim
tarafından
Ve sunu da ogren sevdigin kadar sevilirsin :D
(431 puan) tarafından
:D öyle ama gerçek
tarafından
Yoo dalga gecmedim kuzum hosuma gitti benimde en sevdigim siirdir 5. Siniftan beri :))) bakis acisini anlatiyo cok severim
0 oy
(79 puan) tarafından

Şarap tarifi veriliyor sandım bir ara değişik geldi konu ama başkaymış :D 

tarafından
Aymen kizzz:D
0 oy
(161 puan) tarafından

10 numara 5 yıldız bir laf mış yazdım bir kenara

0 oy
tarafından

Aynen canim cok haklisin uzuyorlar uzuluyorsun sonra bisey olamis gibi davraniyorlar  hic bisey takmaya degmez

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 987 göst.
0 oy
27 cevap 1,068 göst.
0 oy
48 cevap 815 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,436 göst.
19 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Şahsına münhasır☸️ (728 puan) tarafından soruldu

374,624 soru

11,204,600 cevap

34,506 kullanıcı

...