0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (108 puan) tarafından
Merhabalar 37 gun once sezeryan dogum yaptim estetik dikis oldu dikisimin kosesinde beyaz sivilce cikmis napmam lazim birde dikis bakımı nasil yapılır yani krem verdi doktor onu surdukten sonra ustunu kapatmam lazimmi yardimci olurmusunuz

4 Cevaplar

0 oy
(1,105 puan) tarafından
Doğum yapalı baya olmuş canım bakimlik bir durumu kalmamış bence artık bende yeni doğum yaptım sayilir 2 ay oldu hiç krem falan kullanmadim sen sur tabiki kremini yine de ama üzerini kapatmana gerek yok bence 
(108 puan) tarafından
Ben hic bakim yapmadım doktor krem verdi ama oda telasla kayboldu ve bebekti oydu buydu derken unuttum o sivilceden korktum acaba intihapmi diye
(1,105 puan) tarafından
Yeni yara iltihaplanir canım korkma o normal bir sivilcedir geçer kendiliğinden artık birşey olmaz merak etme
(108 puan) tarafından
ALLAH razi olsun :)
(1,105 puan) tarafından
Senden de canim ☺️
-Reklam-
0 oy
(107 puan) tarafından
Kapatma canım açık kalsın çabuk iyileşsin sivilceye de dokunma geçer zamanla bende sezeryan oldum 2 ay önce bana sezeryandan 1 hafta sonra bepanthol jelini verdi onunla masaj yaptım onun dışında bakım falan yapmadım zaten 37 gün olmuş gerek yok artık kendi toplar
(108 puan) tarafından
Peki kenarlarinami sureyim yoksa dikisin ustunemi tesekkurler bu arada
(107 puan) tarafından
Dikisin üstüne sür canım önce elinle hafifçe yedir sonra masaj yap.. Bu arada bepantholün anti scar jeli.
(108 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim ALLAH razi olsun
(107 puan) tarafından
Rica ederim canım benim
0 oy
(930 puan) tarafından
Rabbım analı babalı büyütsün inşallah canım sezeryan yerini kuru tutmaya çalış ekstra bisi yapmana gerek yok yani benim doktorum öyle söylemişti 40 gün sonra konturol e çağırmadı mi canım doktor için rahat etmesi için doktoruna sora bilirsin 
(108 puan) tarafından
ALLAH razi olsun doktorum 40 gun kontrolune cagirmadi beni numarasinida istedim vermemisti oyuzden soramiyorum
(930 puan) tarafından
Cümlemizden canım
Alla alla neden çağırmadı ki acaba normal de kontrol için çağırması gerek
(108 puan) tarafından
Bilmiyorum 3 tane doktora gittim hamileligimin en basindan berridir o doktora gittigim icin değiştirmek istemedim en son doktorumda karar kildim doger doktorlara  1 kere muayeneye gitmeme ramen bana numaralarina kadar verdiler bu doktor vermedi numarasini cok degisik yani normalde baska doktorlar kontrolere cagiriyor ediyor ama benim doktorum cagirmadi beni
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Duş aldıktan sonra saç kurutma makinesi ile kurut ıslak kalmasin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 380 göst.
0 oy
1 cevap 174 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (8,958 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 580 göst.
0 oy
2 cevap 31 göst.

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...