0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bebeğimin 1. yaş gününe az kaldı. Biz doğum günü kutlamayı düşünmüyoruz kendisi farkında olup eglenecegi zaman 3. Yılında filan kutlamaya baslicaz. İlk doğum günü olduğu için özel olsun istiyorum bu pasta patlatma olan fotoğraf çekimlerinden yaptıracaktik ona da tek konsept 750 lira diyor çevredeki fotoğrafçılar ve pastayı da ayrı alıp götürecekmisiz. Bende hep fotoğraf cektirdigimiz sıradan bı fotografci var oraya gidip ailece fotoğraf cekinelim bebeğimin ilk vesikaligini cektirelim evde de bı pasta alır üçümüz kutlarız diye düşündüm. Ama arkadaşlarım filan çok sade olduğunu ilerde niye kutlamadim diye bana kirilacağını söylüyor cimrilik yapma diyor. Bizimki cimrilikten değil inanin hiçbir eksiği olmadan çok şükür elimizden gelen herseyini karşılıyoruz bebeğimizden hiçbir şey kismiyoruz sadece doğum gününde büyük yorucu bı kutlama olsun istemiyoruz sizce yanlış mı düşünüyorum ne yapmalıyım benim gibi kutlamayan sonra pişman olan oldu mu. 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 389 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Jiyan35 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde kdnkz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 336 göst.
6 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 152 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...