0 oy
1,557 göst.
Aile kategorisinde (406 puan) tarafından
Ablam 13 haftalik hamile bugun dr gittiler yuzde 80 kiz demis odur budur esi cok surat asmis hep soylenmis yeni eve varmislar ablamin uzerine yuruyup kavga etmis cok morelim bozuldu ablama nekadar gunah yaaa yere batsin erkek evlat sevdalari bunedir ya tovbe tovbe ..

65 Cevaplar

+1 oy
(15,823 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne ekersen onu bicersinn.....

Rabbim herkesi baba etmesinn yaaaa.....
-Reklam-
+7 oy
(13,777 puan) tarafından
Madem çok erkek istiyormuş kendisi elindeyse Y kromozomu yollasaymişda erkek olsaymiş bebek. Ne kadar cahil ve yobaz ya. 
(406 puan) tarafından
Evet sig yobaz erkek evlat ne ya ne artk benmde burama geldi
(897 puan) tarafından
+++++
+1 oy
tarafından
Iyi de burda ablanın suçu ne ablan mı kız çocuğu seçiyorum diyo ben anlamıyorum bu cahil insanları 
(406 puan) tarafından
Aynen oyle cok yazik bukdr sig dusunceli biri olamaz
+1 oy
(3,860 puan) tarafından
Annemin bir lafı var kadın tarladir erkek ne ekerse onu biçer diye :) yani ablanla alakalı deil kendiyle alakalı bir durum
(406 puan) tarafından
Aynen oyle cnm sorma nasi morelim bozuldu su devirde
+1 oy
tarafından
Ablan da diyememiş mi erkek yapsaydın o zaman diye
(406 puan) tarafından
Annemle konustum o soyledi daha aradim mesgule atti ablam konusamadik cok morelim bzldu
tarafından
Kıyamam ya
0 oy
(18 puan) tarafından
Yuh yani daha var mi boyle cahiller yaa. Yazik vallaha yazik bilseki o kiz evlat kendine cennet kapisi acacak
0 oy
tarafından
E yuh yani hala var mı böyle zihniyetsizler ya birisi o dağ ayisina anlayacagi dilden anlatsın cinsiyet genlerinin babadan gectigini
(406 puan) tarafından
Aynen oyle ablama cok morelim bzldu oyuzden
0 oy
(8,541 puan) tarafından
Imanı zayıfmış kocasının.   

Baska sekilde açıklanamaz
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Yazık günah bu devirde yaa 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kaç kızları var ki? Ya hastanelerde o kız çocuğu için bekleyen, bebeği olmayan o kadar çok insan var ki. Malmış enişten 
(406 puan) tarafından
Ilk cocugu olck ablamin bende sasirdim resmen agzim ack kaldi
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Tamam insan ister ikisindende olsun ama enistenn yaptıgı geri kafalılık cahil. 
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Ayy eski kafa yazik gunah 
(406 puan) tarafından
Aynen gunah yazik insanlar yillatca ugrasiyo olmuyo cocuklari
0 oy
tarafından
Rabbim isteyen herkese nasip etsin canım sağlıklı olması daha önemli bence erkek olup sağlıksız olsa ne.olcak rabbim hayırlısyla sağlıkla versin inşallah. 
(406 puan) tarafından
Amin cnm insallah iste su devirde olcak ismi
tarafından
War canım böyleleri de benim kızım oldu abimin oğlu oldu yengem hep oğlan çocuğu diye üstün tutar
(406 puan) tarafından
Iste maalesef turkiyede boyle bende cok karsiyim budurumlara elden brsey gelmiyor
tarafından
Maalesef canım
0 oy
tarafından
Cahil ya hiç sevmem öyle tipleri hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun
(406 puan) tarafından
Aynen oyle saglikla dogsun yeterki cinsiyet hic onemli degl
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Tövbe tövbe ya gerçekten akılsız bu erkekler ya ablan ne yapsın Rabbim öle uygun görmş ya 
0 oy
(335 puan) tarafından
Benim kaynanamlar kızım olduğunu öğrenince söylendiler biraz gerçekten bende anlayamıyorum ne fark var yazık yeminle benim eşimde öyle 
(406 puan) tarafından
Evet ben hc anlam veremiyorum erkeklere evladinda hayirlisi dmekki hayrlisi buymus
(335 puan) tarafından
Halbuki kız evlat ta birgün gidecek erkek evlatta herkes kendi hayatını kuracak ilerde ama işte bu cahil düşünenlere soyları devam etsn diye böyle yapıyorlar
(406 puan) tarafından
Iste turkiyede boyle maalesef asamiyoruz bunu
(335 puan) tarafından
İnsan o kadar üzülüyor ki öyle düşünmelerine şimdi de biriyle sohbet etsen kızın var şimdi de rabbim erkek kardeş nasip etsin diye düşünceye bak
0 oy
(338 puan) tarafından
ah cahillik...

Cinsiyeti belirleyen babadır, ama onunda elimde degil.Bu kimsenin elinde degil.Yazık kadına cidden
(406 puan) tarafından
Evet artk evladin kizi erkegimi olur saglikli olsun yeter
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Yaptığı. Çok yanlış ablanla niye tartsiiyro onu nasip edecek olan Allah'tır bide %80demis değişebilir ama tabi demek istediğim bunun kızı erkeği ne fark eder benim de doktor %75kiz demişti eşim çok sevinmişti sonra 5aylikken erkek demişti eşimde ona üzülmüştü okadar çok kız istiyordu ki tabiki sağlıklı olması önceliğimiz di yani Allah enisteni hidayet etsin
(406 puan) tarafından
Evet bende oyle dedim abla belki degisir 16.haftada tekrar baktir fln ddm evladin artk kizi erkegimi olur saglikla dogsun yeter
(2,671 puan) tarafından
Aynen sağlıkla doğsun yani daja küçük bide ihtimal  var ayy valla üzüldüm ablana kadın ne yapsın:-(
(406 puan) tarafından
Saol cnm evet :/
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Siparişle alınıyor çünkü çocuklar ya kimsede cahilin önüne durmamış mi
(406 puan) tarafından
Yok cnm ikiside gurbette calisiyorlar suan dogu gorevindeler
(4,431 puan) tarafından
Valla Allah sabır versin cahille uğraşmak.zor
(406 puan) tarafından
Maalesef evet :/
0 oy