+3 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından

Ben 2. Katta oturuyorum o 3. Katta pencereye kocaman halıyı sığdırmış sirkeliyor  bütün tozu saç kılları evimin içine doldu daha yeni bitirmistim işimi  kafamı uzattım baktım yine bak seslenmedim döndü kendi dedi bana noldu rahatsız mı  oldun  bende dedim ki ne hakkın var pencereye kocaman halıyı sokmana cirpmana  evet hepsi evimin içine geldi dedim hiç dusuncen yok aşağıdaki evee pislikler giderim diye arkada balkon var git orda çırp dedim  hadsiz dedim ben sana yine seslenmedim Yeter ya bu ne böyle siz olsanız ne yapardınız yemin ederim o kadar sinirliyim ki birde üste çıkıyor kim haklı sizce haksız mıyım şimdi ben :ermm:

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Az bile demissin canım bazilari hic medeniyetten nasibini almamis ha
(106 puan) tarafından
Aynn vallaha ya
-Reklam-
+1 oy
(119,077 puan) tarafından
o sana ne dedi nefret ederim boylelerinden
(106 puan) tarafından
Sonra kendi dedi tamam uzatmicam dedi ayrıca halimin üstünde pislik bile yoktu bende dedim pislik yoksa niye cirpiyosun seslenmedi girdi içeriye
0 oy
tarafından
Ben kirada ktururken her sabah saat 5 ye halı cirpardi . Bir uyardim iki uyardım. 3. Ye çektim halısını koydum balkona :)
(1,097 puan) tarafından
Kadında uçacak aşağıya kız
tarafından
Uyara uyara dilimde tüy bitti napim:) yok kadın uçmadi:) geldi halım sizin balkona düşmüş dedi bende yok ben çektim birdaha halı silkeleme dedim daha o oldu:)
(1,097 puan) tarafından
Ahahahahha ya alemsin
(7,791 puan) tarafından
Verdin mi geri haliyi :D
tarafından
Verdim ama birdaha haber etmeden çırpma teyze misafirim gelecek birgün öncesinden temizlik yapıyorum camları siliyorum sen hallediyosun dedim tamam dedi:)
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Ay iyi ki iki katlı binada oturuyorum üstümde ev sahibim var sadece başka da kimse yok apartmanda o da yanlız yaşıyor. Böyle şeyleri okuyunca sinir oluyorum. Hiç mi insanlık görmemiş bunlar. Allahin cezaları. Az bile demişsin. 
(106 puan) tarafından
Vallaha canım yine kendimi tuttum kalbini kırmak istemedim 2.ciye olursa görür o gününu :))
(1,361 puan) tarafından
Göster kız gününü sessiz kaldıkça tepene biner. Ama güzellikle söylesen saha iyi olur. Belki insandır anlar :D
(106 puan) tarafından
Yok kız anlamaz öyle tipe benzemiyor
(106 puan) tarafından
Herkesi eleştiriyor kendini çok beğenmiş
(1,361 puan) tarafından
O zaman anladığı dilden konuşucan
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sen haklısın tabiki bende de vwr üst katımdaki hemde akraba eşimin yengesi amcası yaşıyor komşuluk hakkı denen bişey var ve ben ondan alıcam bu hakkı inşallah. Daha dün bütün evin halılarını silkeledi pat pat mahfoldu balkonum iğrenç insanlar bunlsr nefret ediyorum böyle pisliklerden. Birgün burdan taşınıp gidersem beter biri gelsin buraya da ağzına sıçsın onun diye dua ediyorum. Bikere halı yıkamış asmış aktta benim çamaşırlar var şap şap su akıyo battaniyeme kıyafetlerime bişey olmaz temiz su o yeni yıkadım diyo bide. O zaman evine ser oraya aksın temizse dedm. 5 bin kere söylendi insan olan anlar ama bu insan değil... Of gene sinirlendim 
(106 puan) tarafından
Valla ya böyle insanları anlamıyorum saygı denen bişe bilmiyorlar ben penceremden sofra dahi hiç birşey cirpmiyorum rahatsız olucaklar diye
(25,224 puan) tarafından
Ben bikere oğlumun penye battaniyesini silkeledim sabah kalktı üstünden aldım şöyle bi havalansın dedim hani el kadar battaniye içinde ne olabilir ay neymiş günü değilmiş pazartesiymiş silkeleme günü hoşt ulan sanki siz pazartesi yapıyonuz bıktım bunlardan
(5,268 puan) tarafından
Bi gün önce benimde üst komşu ıslak halı asmış cam balkonum batmış geçen yazda uyardım bide hellallik almıştı benden ama gene asmış yöbeticiye söylücem düzelmezse resmini çekip zabıtaya vercem
(2,165 puan) tarafından
Yok artıkkkk ne demek temiz su akıyor bişe olmaz ??? Ay ne cinsler ya insan bir söyler halı sercem yada silkeleme yapcam diye bir haber verir ne biçim insanlar öyle hem suçlu hem güçlü valla
(25,224 puan) tarafından
Ya bende dedm temizse evine ser oraya aksın dedm sinirle topladım çamaşırlarımı hamileyim bide ağladım sinirden
0 oy
tarafından
Benim üst komşum da yapıyordu hep sonra ben balkonda oturuyordum kadın tam halıyı sarkitti elinden kapıp aşağı attım
(106 puan) tarafından
kizz en iyisini sen yapmissinnn;)))
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah ay çatladım :D
tarafından
Şaştı kaldı cvp bile veremedi çünkü hep uyarırdım onu
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Hali sirkelememi kaldı ya makine tertemiz yapıyor supür geç. hem kendini yorma hem milleti rahatsiz etme
(106 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(648 puan) tarafından
Bende yeni taşındığında sofra bezini sirkelerdim ama alt kata gelmiyo saniyodum çünkü kenarda  sirkeliyodum. Komşum bı gün geldi. Rica etsem başka yerden yapabilirmisiniz. Evin içine giriyo yoksa ses etmezdim. Faln dedi kibarca bende kusura bakmayin dedim ve bı daha ordan sirkelemedim. Sizde hadsiz faln diceginize güzelce uyarsaydiniz keşke önce.
(106 puan) tarafından
Hadsizlik yapıyor çünkü :) ben sirkelesem hoşlarına gidermi acaba 2.ncide olursa görüşuruz onunla ;)
0 oy
(316 puan) tarafından
Afedersiniz ama benimde üstümde vardı öyle bi ******** ne dediysem olmadı kadın laf anlamıyodu siktiroldu gitti inşallah gittiği yerdede onun evine sirkelerker diye dua ediyorum hep 
(106 puan) tarafından
Böyle insanları anlamıyorum saygi kalmamış hiç
(316 puan) tarafından
Aynn öyle gün görmemiş edep yoksunları
0 oy
(149 puan) tarafından
Bende o durumdayim ekmek bile dusuyor balkonuma aramiz acilmasin die bisey demiyorum iki gunluk dunya walla o gunaha giriyor 
(106 puan) tarafından
Canım evimin içinin her tarafına pislik düştü benim ne ararsan var kıl toz ondan sonra yok bilmem başka biseyler
0 oy
(316 puan) tarafından
Halı sirkelemenin bi günü olur 
0 oy
(1,385 puan) tarafından
O halının ucundan tutar çekerim aşağıya net 
(1,385 puan) tarafından
Valla hiç ağız dalaşına gitmezdim canım yaparım valla o yüzden evlenmeden önce annemlerin olduğu binada kimse sevmezdi beni :) evlendim burda öyle sorun olmuyor çok şükür
(494 puan) tarafından
Kız milletin gazina gelipte haliyi çekme haa sonra kadında düşerse aşağı bide onla uğraşırsın =))))  sen silkeleyince evine çık uyar bi dahakine
(1,385 puan) tarafından
Ahahaha Allah korusun kız o yüzden söylemedim ama altta oturanın halinden anlaması lazım
(106 puan) tarafından
Ayyyy Allah korusun bak aklıma takildi cekmicem halısını:D
(494 puan) tarafından
Biliyorm canm o mana da demediğini ama Allah muhafaza benm de aklıma takıldı bi çekse halıda ağır düşse falan al başına belayı haklıyken haksız duruma düşer =))))
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Haklısın tabiki.. uyarmadin mi daha önce hiç ? Yada belirli günlerde halı silkeleme olur yüksek katta bildiğim kadarıyla sizde günü yokmu hani ona göre camını kapatırsin 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Kız git ağzına s..iç  bndede oluyordu olay 
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Benim üst komşumda böyleydi cam pencere açık demez halı çırpardı ya en azındann haber et içeri girmesin pisliğin bir söyledm iki söyledim yok almadı zabıtayı aradım şikayet ettm geldi uyardı bida olursa ceza keseriz dedi o gün bugündür kadın beni arar haber verir bu işler yaptırım olmadan olmuyo malesefffd
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Aynısından bende de var ben laf anlatamadım şimdi de hiç konuşmuyorum Allahından bulsun 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Çıkar o halıyı yedirirdim direk ona emin ol benimki balkon bile yıkayamaz korkusundan :)
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ben olsam.o halıyı tuttuğum gibo aşağı atardim rahatsizi gösterirdim ona terbiyesiz ay allahdan bizi. Binamızda çırpma yasak kesinlikle
0 oy
(218 puan) tarafından
Eski evimde yeni taşınmışız üst komşu durmadan sofra silkeliyor sürekli penceremin önünde pislik görüyorum. Çıktım kibarca konuştum rahatsız olduğumu söyledim anlayışla karşıladı falan. Numarasını aldım o benimkini aldı vs vs. İki gün olmadı 3. Gün yine devam etti. Evimin içine de girdi kaç defa. İlk taşındığımda gelmeden evi temizlemiştim camları falan mis gibi. Taşıdığım gün foşur foşur cam yıkadı yukarıdan benim camlar sırılsıklam oldu :D neyse dedik o zaman yeni geldik uğraşmayalım. En son devam edince bunlara ben artık mesaj attım upuzun sen anneni kardeşini al kapıma dayan. Kocam da evde onun yanında seni öldürürüm bilmem ne yaparım bi tehditler aman aman 2 3 gün tekrarladı ben dışarı tek çıkamadım hamileyim daha 8 haftalık o zaman zaten sinir stres acayip. Düşün yeni gelmişiz daha 2 3 ay olmuş evi boyatmışız anca yerleşmişiz masraf falan filan taşındık mecbur :) senin hikayeden az beter anlatmak istedim :D
0 oy
tarafından
Ya halı kilim camdan sılkelenır mı ya artık koca apartmanda oturuyor ınsanlar hoc medenıyet yok

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 297 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (2,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 399 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 415 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 689 göst.