0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aramız iyi değil bosanacaktim nafaka işini bile konuştum ama sen paragozsun para koparma pesindesin dedi sanki bebeği ben ceyizimden getirdim ve keyfimden bosaniyorum şiddetini görmez ne hamilelik ne lohusalık dinledi üstüme geldi hirpaladi umursamadi ama çocuk için son bir kez deneyelim dedik. Vurmicam bagirmicam dedi. Kades indirdim hele bı bağırıp vursun keyfi bilir. Neyse bugün kaynana aradi görüntülü bebeği görmek için sevdi filan geldi bir iki laf verdi bebeğe yattı bı köşeye bir haftadır anamdayim bebeği özledim diyor ama umursamıyor babam laf soktu bana ben olsam elli kere bebeğimi görmeye gitmiştim diyor ki haklı. Bu ilgisiz ve görgüsüzlugu anasından kapmış anası anam gilin yüzüne açık açık misafir sevmiyorum diyen birisi. Düğün oldu gelip çeyizlik bakmadı hastayım şeker hastasıyım dedi parayı elime tutusturdular ailemle diyar diyar gezdim her bokku kendimiz aldık parası geldi biz baktik ilgisiz ailenin ilgisiz çocuğu hadi dedim hastadid odur budur torun olacak yine para verdi ben anlamam sen al dedi her şeyi bilir gezmeye geldi mi gezer işine gelmiyor bana gram bakmadı millete geline ben bakiyom diyormuş nefret ettim bunlardan yine deniyoz oluru yok biliyorum ama işte çocuğun vebaline girmeyim dedim sırf bağırıyor şiddet uyguluyor diye evleneli bir yıl olmadan ayrılmayı göze almıştım. bugün soğuk konuştum artık kimseyi alttan almicam kimse beni almıyor herkes keyfine göre davranıyor çünkü. Eşimin bu ilgisizliği ne olacak bilmiyorum. Sizin eşleriniz de böyle ilgisiz mi nasıl adam edilir ki iflah olmaz biri gibi sanki.

3 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kimsenin eşini sorma kuzum bu sadece seni üzer. Çünkü yazarlar şimdi buraya.

Benim kocam gözümden öper, belimden sarılır, Bi dk aramadan duramaz falan diye sen üzülürsün.

Böylesi iflah olmaz kardeşim ya. Rabbim yardımcın olsun 
tarafından
O kadar dogru bir yorum ki... Bazen yaraya tuz basmaya bayiliyor burdaki tayfa.
tarafından
Aynen kuzum. Yani kadın zor durumda belli görüyorum altında öyle yorumlar aklım şaşıyor. Kadın zaten üzgün garipler
(565 puan) tarafından
++++1tamda aklımdan geçen yorumdu sen yazmışsın cnm
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ikinizde evlilik terapistine gidin daha lohusasin sağlıklı düşünmüyorsun 
0 oy
tarafından
Yani bı başkasıyla kıyaslama bence . Çocuk bile olmuş ona rağmen hala böyleyse ne diyim işin zor Allah yardımcın olsun . Arkanda duran varsa bu son olsun tekrar şiddet görürsen bir saniye bekleme bence inan bana hiçbir çocuk annesinin babasından dayak yediği bir evde büyümek istemez böyle görürse ileride kendi davranislarina yansır bu eğer erkek bebekse kadınlara kıymet vermeyen biri olur ciksr eğer kız bebekse annemde dayak yiyip susuyordu demek bu işler böyleymiş der her türlü şiddete katlanır . Çocukların en büyük örneği biziz biliyorsun ki 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 723 göst.
0 oy
6 cevap 300 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 438 göst.
16 Kasım 2019 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 616 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde ❣ Gam ❣ Sat ❣ (1,635 puan) tarafından soruldu