0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Of kızlar normal mi bugün iş falan yaptım usuttugumu sanmıyorum ama sadece sağ kasık ağrısı çekiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(36 puan) tarafından
Apandisit olabilir mi
tarafından
Sanmıyorum  apandis sandım gittim kum dusuyorsun demişti doktor bugün yine var ama öyle bı ağrı değil ve sadece sağda  ama emin olamadım
(36 puan) tarafından
Seni çok rahatsız ediyosa acile git gecenin ilerleyen saatlerinde hoplarsin ağrıdan eger kumsa
tarafından
Ay valla geçen sefer ( ilk yani ) ben anlamadım sıcak su torbası koymuştum . Sabaha kadar geberdim öğlene doğru artık eşimi aradım geldi doktora gittik
(36 puan) tarafından
Gecenin köründe gitmektense git şimdi
tarafından
Bı bakayım canim
-Reklam-
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Kum ve taşın ağrısı dayanılmaz oluyo canım evde bekleyemezdin ama apandisitte olabilir doktora gitmekte fayda var
tarafından
En son ağustosta böyle olmuştu ama cok şiddetli 2 taraf da ağrıyordu yureyemedim bile doktora gittim bı sefer tek taraf ama sabaha kadar dayanamazsam yine yol göründü
(1,456 puan) tarafından
Benim başıma çok geliyo canım ama sol tarafımda oluyo ağrım taş sol böbrekte olduğu için. Kum ya da taş olduğunu kesinleştirirsen avokado yaprağı çayını tavsiye ederim çok iyi geliyor. Tabi emzirme ya da gebelik varsa kullanma
tarafından
Aaa onu bilmiyorum alıyım bı evde dursun kum var kesin kuzm
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Yıllar once sol kasık agrısı cektim aynı zamanda regl dim de. Devlet hastanesinde iğne vurup eve gondermişlerdi sabaha kadar agrı cektim en sonunda cok afedersin safralı istifra ettim direkt ozele gittik orda Dr bobrek tara fıma vurdu zıpladım yerimden ultrasonla tas oldugu anlaşıldı. Hap kullanıp bol su içtim gecti canım. Belki senin de tastır dicem de Allah korusun canım değildir inşallah sen yine de bol su iç
tarafından
Bende aynı şekilde ama ben direk özele gittim serum verdiler ilaç kullandım ama geçti mi geçmedi mi bilmiyorum suanlik ağrıya göre hala var kum dedo doktor idrar tahlile göre ultrason ile bakmadı
0 oy
(3,799 puan) tarafından
Geçmiş olsun kekik suyu iyi geliyo ağrılara hamileysen bı doktora danis yinede ama baana faydası oldu bide sıcak tut aykalarini karnini
tarafından
Aslında dikkat ederim hep ama bilmiyorum
(3,799 puan) tarafından
Tahlil verdinmi kum mu dediper ağrısı çok oluyor
tarafından
Evet canım verdim kum dedi hemde yüksek oranlj

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
19 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemkorkmaz5 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Halime tonka (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.

397,019 soru

11,874,930 cevap

35,990 kullanıcı

...