0 oy
553 göst.
Aile kategorisinde (2,355 puan) tarafından
Kizlar çok sinirliyim elim ayağım titriyo kaynanamla tartıştık şimdi nöbete geldim arkamdan konusuyo kaç gündür işyerine uykusuz gidiyorum gündüz 11e kadar uyudugumlayim  bugün girecem.iceri dedim eşimde çocukları zorla zaptetmeye çalışıyo falan neyse ben 1sqwt uyudum herld nasıl ilaç gibi geldi kaynanamda wlla bebeler rezil oluyo gece olmasın bu ne böyle bı iş yapsa canı çıkar herld diyo ama kercli kercli bende uyannca duyduğum belli ettim hemen döndürdü oğlunun yaninda ben kötü bişey demedim yoruluyo gece olmasın bari dedim dio saolsn eşimde annesi kacicak ortada kalacaz diye bu böyle anneside cekemiyo bunu kadın ne dedi sen muhtacsin die başladı mutfakta konuştu senle olmaz sen kavga etmeye hakkın yok sineye çek özür dilerim dedin özür dilersen haksız olursun alttan al duyma dedi böyle olacağını bliodum ben bana cinnet gecittirmeyin dedi donuversem arkamdan konusuyo bende niye konuşuyon dedim senin anlayışlı olman lazn canimiz ckio dedim suçlu muyum şimdi ben bebeler büyüsün de fln filan senle bı yol olmaz dio kocam denen salakta artık kaynatami wriyo gidecem ben kocam gelsin alsin beni dio aradı ben aldım elinden telefonu senin karina ne yapsak yaranilmiyo dedim ver telefnu şuna dedi  bende kadın dizisini rahat izlesin diye önüne boğazları koyarım meyvesine kadar bu muamele hakediyommu

16 Cevaplar

+2 oy
(833 puan) tarafından
Çalışma ya allah askına çalısma ne colugın cocugun aefil olsun nede eşin sana senden yol olmaz dıyebilsin. Olmuyo mu benden yol çalısmıyorum diceksınn. Köpek gbı rızkımızı getirirp yedıreceksın pt getıtırsen ot *** getırısen bom yerız calısmıyorum de. Ananda nereye gıdıyosa gitsin de
(2,355 puan) tarafından
Bakarda annemde bana kızar kavga bulma muhtaciz die annem tek bakmak istemyo hastayım fıtığın var die bu kadına muhtaç ettiriyo beni bı açık kapı biraktirmyo hiç bı *** almadı daha az harca diyolar aldığım bı market oğlun çeker skntisini wlla beni ilgilendirmez dedm wlla bakıcı tutarım bu gidişle bu kariyi bogarim ben beni suçlu durumuna çıkardılar orda tek istediğim annesi gitmesin die alttan alacağına anne oda yoruluyo ben uyurken de yazık kız baktı idare etti demesi neymiş muhtacmsz sesimizi kesecekmisiz ablamın kaynana gibi giderim ayaklarına giriyor kaynatami aricam anlaticam sence araymmi
(833 puan) tarafından
Anlamıgolar guzelım belliki laftan anlamayan insanlar büyütme. Ama esıne deki çalısmıyorum. Bak nasıl köpek olacak
(2,355 puan) tarafından
Çık diyo bana işten yarın suratlarini gorucem ikisininde ama konusmucam umrumda değiller neymiş anne gibi olurmuymus anne gibi olur mu die bütün yük bende olsnc
(833 puan) tarafından
Tamam çık işte çalısma anne gbımolmuyorsa. Anasıda gitsin evine
(2,355 puan) tarafından
Deliler wlla hala sinirlenyrm bunlara güvenip çıkmam çıkınca nolacak yuklucek bütün yükü üstüme ben çalışıym die oyuzden sadce korktutcm hafta içi müdürle konuscam die
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Lanet gitsin böylelerine 
(2,355 puan) tarafından
Bencede bı bebeye bakio gotu başı ayrı oynuyo değer bilmedik
(7,654 puan) tarafından
Tahammül edemiyorum bende kendilerine hiç://
(2,355 puan) tarafından
Wlla bebelerim olmasa şuan çok zor zamandayiz oyuzden tahammül edym mecbrm
(7,654 puan) tarafından
Taş olsa çatlar inan bende sabrediyorum gitsin diye
(2,355 puan) tarafından
Seninde mi kaynanan çocuklara bakıyo wlla sknti ya bukadin mikrop ana bı buyusunler şuan çok zor zamanlardan geçiyoruz oyuzden tek anneme yuklenmemek için sabredyrm yemin edrm geldim nöbete ama çok cnm skkn
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Konu tam olarak ne 3 kere okudum anlamadım sinirden çorba olmuş anlatamamışsn
(2,355 puan) tarafından
Konu açık ise gelirken yazdım ya ben uyudun nöbete gelicem 11de die ilk defa uyudum kaynanamda bebeler rezil oluyo böyle bolacak gece olmasın die laf sokuyo bende cinlerim tepeme geldi kavga çıkarttı kocasını aradı gidicem die
0 oy
tarafından
Bakıcı tut kadında haklı valla ben bile 3 çocukla kafayı yiyom 
(2,355 puan) tarafından
Haklı canım ckio benim gidecek die tutturdu mu görmen lazım elinden telefonu aldım bu
0 oy
(470 puan) tarafından
Kocan çok biliyorsa seni çalıştırmasin ihtiyacın yoksa çocuklarının başında sen dur en iyisi
(2,355 puan) tarafından
Bende öyle dedim gece olma talep et diyo 3 11 olsan da sknti
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Kaynanam yok hiç olmadı ama bu Kaynanalar nasıl insanlar ya benim annem de iki damadı var asla bizden ayırmaz 
(2,355 puan) tarafından
Wlla çok fenalar ama kaynatami arayıp diyecem alttan alıp kavga çıkmasın die ugrasacagina bıktım ben die aglio oğlu da yiyo
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Wlla cinlerim tepemde
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Kaynatami aradım o seni sen onu alttan alacaksınız dio bana el kızı diye acimiyo dedim ben onu ararım kızarım dio bizi mağdur bırakıyo gidecek die turturuyo dedm
0 oy
tarafından
Kaynanalar böyle zaten huzur bozmaya gelmişler dunyaya
(2,355 puan) tarafından
Aynen huzurumu bozdun diyorum tin oğlu sinirleniyo tin
0 oy
tarafından
Bi şey anladıysam ne olayım çok karmaşık olmuş her şey
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Kaynatamda fircalarim ben onu dio adam olgun oğlu gibi degl
0 oy
(7,791 puan) tarafından
E bı bakıcı tut kimsrye muhtaç olma sen de. 

Onlarin rarafindan dinlesek olayi belki onlar hakki bilemeyiz ki
(2,355 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Onlarda kendini haklı görüyor eşim diyor sen muhtacsin ne var bu lafta gül geç he de giderse annem ortada kalırız kadınin yüzüne yüzüne niye atarlanip kvga ediyon dio gücüme gitti bana o şekilde davranışı arkamdan konuşması belki susabilirdim ama kızdım abartmış olabilirim sonra onlarda abarttı kaynanam ağladı masus kocasını aradı hasta hasta bakiom fln dedi
(7,791 puan) tarafından
E tamam bakıcı tut o kadin da mecbur degil bu yastan sonra cocuk bakmaya. Esin calissin baksin size işi ne
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Çalışma madem 
(2,355 puan) tarafından
Calismicam haketmiolar ekşi hesapta bokverrim o paradan
(1,831 puan) tarafından
Tabiki yani hem kendini hemde çocuklarını niye yıpratasın ki sanki keyfi mi çalışılıyo biraz saygı duymak lazım verilen emeğe bırak kesinlikle haketmiyolar
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Msj wticaktim atmadım artk esime
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Aklıma takilio sütun gidixek die
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Herkes uyumusss

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 227 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,581 göst.
25 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,844 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 700 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,651 göst.
16 Eylül 2019 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu

377,174 soru

11,287,704 cevap

34,693 kullanıcı

...