+1 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ramazana hazirlik :angel:

Poğaça yaptım 

Yufka sardım. 

Kete yaptim(Erzurumlular bilir):D

Birde manti ile su böreği de yaptım mi tamamdı 

Sizler neler ettiniz bakalım 

image

image

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bana her seyi de ama kete demeeeeeeeeee ❤️☺️ :D ellerine saglik kuzu miss
tarafından
Abovvv ağzının tadını bilen bir avratt❤
Sağol balim
(1,343 puan) tarafından
Ayneeeennn keteye can feda :) :) :)
tarafından
☺☺☺ sevenler çoğalıyor
(1,343 puan) tarafından
Kete gunu yapalım :) :) :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
İçli köfte .

Sigara böreği 

Börek 

Poğaça 

Pizza 

Mantı kaldı yapicam 

Kete yapmirem bu sene ☺️
tarafından
Vay anam vay bizim gari daha maharetli çıktı bee☺
Sevmir misen yoksa keteyi☺☺❤
tarafından
Yok bacım ben yemirem herife edirdim hersene busene onada yapmiremm ☺️☺️

Yaa özlemişim böyle konusmayiiii
tarafından
Herifen edeydin 3 5 dene sevirmis adam ☺☺

Biz seninle hep şive yapalim❤
tarafından
Çok sevmir oda açma olan tel tel olanı sevir onuda ben yapamirem

Evet ya az çok beceriyorum. ❣️
tarafından
İyi beceriyorsun vallahi ☺⚘❤
0 oy
tarafından
Ben su böreği yapmak isterdim ama 2 bebe ben tek başına mümkün değil. Allah size ağız tadıyla yemek nasip etsin 
tarafından
Amin canım sagolasin
Bende de var 2 tane genelde aksam yapıyorum hem eşim evde iken hemde çocuklar uyurken eşim de fırın kısmı.ile ilgilendiği için kolaylık oluyor bana☺
tarafından
Ne güzel:) akşamları pek bisey yapamıyorum bulaşık makinasini doldurmak bile zor geliyor. Oğlum gece bir iki kez kalkar sabah da 5 de kalkar. Valla uykusuzluk var birde eşim akşam bisey yapmamdan pek hoşlaşmıyor. Afiyet bal şeker olsun
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Ellerine sağlık canım

tarafından
Sağol cnm
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ben daha bişey yapmadim poğaçayi filan taze yapar yeriz :)
tarafından
Ben dondurucuya atıyorum canım çıkarınca taze gibi böyle kolaylık oluyor çocuklar var bir anda misafir falan gelebiliyor ya da yorgun olunca direk çıkarıp yiyoruz falan
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Ellerine sağlık canm afiyetle yiyin :) keteyi kaynanam da yapıyor güzel oluyor oda yapacak kaldıracak Vanlı oda bilir :)
tarafından
Sağ ol canım benim Teşekkür ederim Van ile Erzurum arasında ne var ki zaten Eminim o da çok güzel yapıyordur
(2,126 puan) tarafından
Çok sağol kız
0 oy
(6,935 puan) tarafından
Erzurumlu değilim ama biliyorum annem sürekli yapar çok severim.
tarafından
Kimisi bilmiyor söylediğim zaman o ne diyorlar falan o yüzden dolayı öyle bir parantez arasında yine de belirteyim istedim canım
(6,935 puan) tarafından
Evet canım herkes bilmez ben Karadenizdeyim fırına gidiyorum kete var mı diyorum o ne diyorlar.
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hiç birşey yapmadım bu sene hayırlısı bakalım
tarafından
Sen de taze taze yaparsın bir şeylerini canım bir şey olmaz
0 oy
(7,342 puan) tarafından
Esimde erzurumlu kaynnanam kete ustasi:)
tarafından
Yemek nasip oldu mu kız güzel demi ☺
(7,342 puan) tarafından
Tabi suan kolu ameliyat oldu olmasaydi her ramazan bir poset kendine 1 poset bana yapar yollardi bu sene gormeyecez galiba bende yapamam ki:)
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bende su böreği yapicam haftasonunu bekliyorum pazar günü çarşıya gidicez taze yaprak bide bi kac kilo kıyma alicam yaprak sarma içli köfte mantı yapıp buzluğa koyucam birer kilo kiymadan hepsinden yapsam bize baya gider :)) işte 2 tepsi de su böreği yapıp aticam sonra daha kolum kalkmaz :D

tarafından
Kıymam var yani ettim Bayağı var kurbandan kestiğimiz için dondurucuda ama Sarma yapmayı düşünmüyorum çünkü eriniyorum ona galiba☺☺ Ama şu mantı ve su böreği işini de aradan çıkardıktan sonra düşünebilirim Bir de evi de Dip bucak temizleyeceğim duvar falan da sileceğim ya kolaylıklar gelsin sana da bana da
(9,626 puan) tarafından
Rabbim bereketlendirsin insallah ❤ benimkinde gecen gün bitti biber dolması yaptım kiymanin sonunu kullandım ben sarmayı yapıp dolaba koyucam bayrama hazır olsun bayram üstü uğraşamam:)) o bana çok pratik geliyo yeterki çocuklar uyumuş olsun bi oturuşta 3 kilo yaprak sarabiliyorum tek başıma maksimum 2 saatte oda eger kız uyanmasam emzirmeye gitmezsem 2 saate garanti bitiyo dip köşe temizliğini yaptım halıları verdim onlar yikamadayken baştan sona heryeri yaptım ramazanın içinde oruçlu yorgun olurum diye erken yaptım yemek hazırlığını da ramazanın başına bıraktım sadece bayramda öyle üstten temizlik yaparım yine perdeleri yıkar camları siler ortalığı siler süpürürm yeter :)) Allah sana da kolaylık versin inşallah ❤
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Sarma sarcaktım hem yaprak hem lahana hasta oldum 2 haftadır onu çekiyorum bir düzelemedim gitti yaa.

Eline sağlık çok güzel görünüyor 
tarafından
Sağ ol canım Teşekkür ederim Sana da çok çok geçmiş olsun bir şey olmaz nasip Sağlık yerinde olsun da yaparsın gerisini
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Oyyy anam kete yemeyeli baya oldu kız bı kaç tane gönder ordan bana ellerine kollarına sağlık bol bereketli olsun sağlıklı günlerde yiyin 
tarafından
Amin canım benim çok teşekkür ederim herkese Ağız tadıyla yemek nasip olsun yollayayım kız Hemen koy Bir çay birlikte ye
(3,503 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ben yoğurdun içine doğrayıp yicem ama :D
tarafından
Of sen ağzının tadını daha bir fena biliyorsun var ya seni gidi seni☺☺❤
(3,503 puan) tarafından
Erzurum lu olmak bunu gerektirir çünkü :)) ❤️❤️
0 oy
(568 puan) tarafından

Hiçbir şey yapmadım valla ben tutamicam gelen gidenimde yok uzağız eşim tek tutacak oda zaten yemek ayırt etmez ne yaparsam yer o şekilde :ermm:

tarafından
Anladım canım benim Sağlık olsun☺❤
0 oy
(15,592 puan) tarafından
Bana da gönder halm yok yapım 
tarafından
Fatom sen doğur sana yoklama olarak getireceğim☺☺❤
(15,592 puan) tarafından
Getirmeyen :D asjjajsjsj eşim keteyi çok sever ben içli severim
tarafından
Bende içli severim ☺
0 oy
tarafından
Totişimi devirip yattım. 
tarafından
Hahahah benim de istediğim bu ama ;)
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Sarmaaaaa da sarrr
tarafından
Su böreğini mantıyı bitirdikten sonra bir de duvarları sileceğim soba kullanıyorum duvarlar kirleniyor çok çabuk onlar da bitirdikten sonra bir düşüneceğim Sen de yardıma geleceksin değil mi☺☺⚘
0 oy
(12,688 puan) tarafından
Karsli olarak biliyorum ve çok seviyorum ama ben yapmayı bilmiyorum sagolsun annem yapıp göndermiş ellerine sağlık canım 
tarafından
Sağ ol canım benim annenin elleri dert görmesin afiyetle yiyin inşallah
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Ketemiiiii Alllaaaah canevimden vuruldum off oooffffff :woot: banadaaaaaaaaas

tarafından
Abo Ne yapsak şimdi sana Kargolayim mı hemen☺☺❤
Can evine kurban senin
(14,428 puan) tarafından
Tandırda yapılandan ☺️isterim ben
tarafından
Ay onu annem olsaydı burada yapardı ben onu yapamam ya o biraz daha fazla tecrübe istiyor☺☺❤
0 oy
(2,593 puan) tarafından
anam anam ne hamarat gacılar var burada Allah ağız tadıyla yemeği nasip etsin inşallah canım 
tarafından
Sağ ol canım benim kız işte annemden gördüklerimi yapıyorum biraz da seviyorum böyle hamur işi yapmayı
(2,593 puan) tarafından
bende çok severdim hamur işi tatlı vs yapmayı oğlumdan sonra unuttum yapmayı valla canım gün yetmiyor hiç sabah 8,30 çıkıyorum akşam 7 geliyorum oğlumla oyna uyut vs derken gün bitti zatii
0 oy
tarafından
Ellerine kollarına sağlık canım ben her zaman ki gibi normal devam edecem bir şey yapmıyorum 
tarafından
Sağ ol canım benim Allah sen kalkar 5 dakika içinde poğaça açma tatlı yaparsın sana ne eder ya☺❤ yapmasan da olur vallahi Sen bir saat içinde Hepsini yapar çıkarsın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 164 göst.
0 oy
1 cevap 175 göst.
24 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 265 göst.
0 oy
4 cevap 164 göst.

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...