0 oy
592 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (23 puan) tarafından
En ucuz marka hangisi ya acayip pahalılaşmış kaşar :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bimden alıyorum aknaz falan:'(

-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Canım bimde var 6 7 tl yada o da pahalı geliyorda 2.5 3 tl ye dilimli ac bitirler var ondan alabilirsin 
(947 puan) tarafından
Ya hangi marka bende istiyorum bu aralar almak çarşıya gittim mi alayım bari . Şifa olsun bebeğime
0 oy
tarafından
Canın cektıyse  al canım  pahalı olsun  nekadar pahalı  olabilir  canım 
(2,479 puan) tarafından
Kızın alacak durumu olmayabilir herşey o kadar pahalı ki ne eksik bitiyor ne para kalıyor yokluğun ne demek olduğunu iyi bilirim insan canı isteswde çoğu şeyden kendini mahrum bırakmak zorunda kalıyor Allah kimseyi yoklukla sınamsın
tarafından
Evet marketler uçtu iki üç parça bişey alıyım diosun 100 liradan aşağı çıkamıyorsun. Lüks hiçbişey alınmıyo hepsi temel ihtiyaç
tarafından
Haklısın canım  öyle ama  canın cekmiş  yemen gerekiyor  ondan dedim  hayat pahalı  bunu biliyorum  ama  bebiş için yemen gerekiyor  bence
tarafından
Tabi yicen bide ekstradan vitamin alıyoruz sigorta karşılamıyo altın gibi her ay fiyatı artıo
(2,479 puan) tarafından
Yemen gerekiyor tabide olmayıncada olmuyor gerçektrn herşey ateş pahası temel ihtiyaçlarımızı bile zor alıyoruz
tarafından
Herşeye zam geliyor ya rabbım yardımcımız olsun sor  vallah
0 oy
(368 puan) tarafından
Canim buyuk marketlere git imkanin varsa  insallah ordan 10 liralik 20 liralik yaptir tadimlikta olsa olur yani 
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Canım bende bimden alıyorum dilimliler oluyor tost için 
0 oy
tarafından
Bende sütaşınkini alıyorum 20 lira bir ay idare ediyorum 
(12,503 puan) tarafından
Ben öyle yapıyorum alıyoruz 1 ay idare ediyorum
0 oy
tarafından
Ben hiç yemiyorum bide de var hiç yemem
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Offff kıyamam cnm ya valla kıyamam ya offff.
0 oy
(214 puan) tarafından
Valla markasızlarda kaşar değil yani ben sütaşın alıyorum 16 TL ama napıyım a101 den aldım geçenlerde iğrençti resmen. Arada bir alın ama iyisinden olsun en azından 
0 oy
(797 puan) tarafından
Bnmde çekti kız

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 310 göst.
0 oy
21 cevap 594 göst.
15 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 596 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.

374,663 soru

11,206,683 cevap

34,509 kullanıcı

...