0 oy
138 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ne zamn annem gile gidip kalmak istesem eşim bişey demez aynı ev içindeyiz çocuklar var kayinpederim çocukları çok sever 1 saniye bile ayrı kalamiyo Allah için çok seviyo ama ne zamn benim ailemin evine gelene konusu açılsa yok gitsen hava değişimi olur çocuklar hasta olur fln diyo hep bı sürat faln e tek senin torunlarin değil onlarinda torunu demi adam anlamiyo ya ya bişey olursa ya hasta olursa e evdede hasta oluyolar ynai ama hep bı bahane buraya geliyorum diye Çarşamba gene kaldım gene aynı şeyleri dedi ama gene kaldım benim ablam kardeşim annem gol çok seviyo çocuklarımı asla hasta olmazlar ve çok iyi bakiyolar biz gidene kadar ama bu adam ben evlendiğinde beri hep aynı seyyyy deli olucam :angry:

4 Cevaplar

+2 oy
(3,720 puan) tarafından
Hiç umursmaa takma git sen nefret ediyorum şöyle insanlardan
tarafından
Ben kalıyorum zatn ama hep aynı şey hava değişimi olur e başka sehire gitmiyom aynı sehirdeyim madem hava değişimi olur e sende çarşıya gidiyon dukkkana akşama kadar aynı yerde oyle olmazmi onunda dükkanı annem gile yakın erkek tarafından ilk çocuklar  tek gelin ev içindeyim ne zman annem gile desem hep bı bahane
(3,720 puan) tarafından
Hiç hiç takma umursmaa sen işine bak kavga dövüş de çıkarma onlar istediğini desin sen istediğini yap kocan da arkandaysa tamamdır
tarafından
Takmiyom ama canım sikiliyo bu duruma ne bilim yaş tek sizin değil
(3,720 puan) tarafından
Bazı taraflar da erkek ailesi çok sahipleniyor çocuklarını torunlarını bizim ailede de öyleymiş önceden ama bu devirde kimse kimseyi takmaz iyi olmak lazım yani. Şimdi erkek kardeşim evlense asla annem babam öyle bişey yapamaz söz geçmiyor bu devirde kimseye kötü olamamk içinde susarlar. Sen onları bi kere uyar güzelce onlarında torunu onlar da görmek sevmek istiyolar siz ne derseniz deyin ben zaten gidicem boş yere birbirimizi kırmayalım de
tarafından
Kız demedim mi sanığın sizinde kızlarıniz geliyo onlarda synisi yapılsa flnn diyorum ayy niye bizim kizlarmizi karıştırın diyo benim kaynanam
(3,720 puan) tarafından
Hay Allah'ın cezası kimi deyim kız deseydin kafayı yemişler
tarafından
Valla öyle canim sanki tek onların torunları 3 yıldır böyle valla kızlarına laf yok kızları gelsin sitede gelin gelin bu yaz diyolar
(3,720 puan) tarafından
Ne kadar bencil insanlar ya
tarafından
Valla bende bı kayannaa bı kayınpeder var düşman başına evet iydirler çocuklarım severler bakarlar haklarını yemem ama bazı o konularda gör varya artık bişey diyemiyorum Allah'a havale ediyorum
(3,720 puan) tarafından
Eşin ne diyor canım
tarafından
Bazen takma boşver diyo başka şehirde çalıştığı için genel olarak hani ben yokum sen şimdi onlarlasiin ben olsam ayrı felan DYO genelde bişey demez babası annesi öylemi onlarda bişey dedilermi eşimin. Başına kalkiyo kayinpederim ya konular çok farklı ama bu şekil durumlar olduğunda çok üzülüyor sinir oluyom sonuçta senin kızında var dediğim gibi bı kaynanam var yemin ederim sabır etmekten başka bişey yok kayinpederimde bu konularda sinirimi bozuyo eşimde biliyo neyin n olduğunu ayrı eve başka sehire taşınmayı düşünüyoz zatn bakalım inşallah en kısa zamnda çıkarız eşim biraz toparlandım çocuklar büyüsün kız bunu dediğimizde bile kayinpederim benim çocuklarım vermem diyo çıldırıyorum çıksak bu konuda da çok hzuursuzluk vikarack bakalım hayırlısı dua et valla kaynnanayla yaşmak bı ızdırap gibi ne kadar iyi olursan ol hep nankör ne yaparsan yap yaranamazsin 3 hamileliğimde burnumdan getirdi doğum yaptım ertesi gün ayağa kalktim çünkü bı gün uzansam diğer günler burnumdan getirecek Allah'a havale ettim gerçekten ağının ciktgini görüyorum biliyomusunn en basitinden ilk gebeligimde eşim cezaevindeydi 2 aylık hamileydim bana perde taktırdı belim agriyo ya düşsem faln dedim bişey olmaz yo yo dedi kzii akşam aaradi belim agroyo anne dedi niye kızım perde takttim anne dedi ne dese iyi kızına niye taktın eşin taksaydi işte zatn Bekin agroyo o zamn bunları duymadimmi deli oldum sadce içimden seni Allah'a havale ediyorum sen bana böyle yapiyon ya dedim yani daha bissuru bissuru şey evet çocuklarıma bakmanın yaninda yaptığı kotuluklerde var dhaa bissur bisyur
(3,720 puan) tarafından
Ooo senin işin çok zor bacım inşallah en yakın zaman da ayrılırsın o evden . Nah vermez o adam da kendi mi doğurmuş nereye vermiyor laflara bak yaa kendilerini öldürtmek istiyolar herhalde. Vicdansız kadın Allah sorar hepsinin hesabını
tarafından
Aynen canim hayırlısı artik
-Reklam-
0 oy
tarafından

bi kisim cok esiyordur bi kisim esmiyordur bilemeyiz ki 

gonlu olmuyordur takma duyma umursama en guzeli kafan rahat olur 
tarafından
Ama oda evden çarşıya duukkana gidiyo oda annem gile yakın yani n alaka bziim ev sobalı çocuklar bazen daha çok hasta oluyo bura gene iyi sadcee buraya ne zman gidodcem desen hep bı bahane
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Oldu bende anneme gidecem tabi o ne öyle yaa sinir oluyorum böyle şeylere ya 
tarafından
Bide bana sor  kalmayada gelsem aynı misafirligide gelsem aynı
(7,376 puan) tarafından
Valla canım çok adaletsiz oluyor
tarafından
Evet hep bı bahane hasta olurlar yok hava değişimi yok ya bişey olsa ya ya olsa heryerde olur çocuk sonucta
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ailesinede gitmiceksin ozaman
tarafından
Aynı ev içindeyim canım
(5,954 puan) tarafından
Hee ne gıcık durum  **** oluyorum o mantiklara
tarafından
Aynen valla durum bizde böyle canım ne zamn aileme gelme mevzusu olsa hep bı bahane abuk subuk sehirler

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 374 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 678 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.