0 oy
850 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından

Yaa kızla gece cok kötu ruya gördum paylasıb biraz stresmi atmak isdiyom. 

Ya göruyorum ki kocamı aldatıyorum özde üc erkekle yaa Allahım koru. Neyse  benim altaddığımı nasl oluyorsa öyreniyo bana supriz adlyla evden cıkarıb arabaya bindiriyo bi yere gidiyoruz hityiymiz yerde bir az garıb bizim burda şehidlerin  hiyabanı var ora getiriyo göruyorum ki bu aldattığım uc erkek agzları falan kan icinde dövulmus baglanmıslar. Neyse görub deli oluyorum. Kocam bir oduna benzer bir seyi alıb -"nasl yapdın Allah seni kahr edsin  hakkımı helal etmiyorum" gibi laflar söyleyib beni cok kötu dövuyor. Ya nasl korkuyorum ya simdiye kadar bana el bile kaldırmadı kalbimi azcık kırsa hemen özr dileyen adam ruyada baska insandı nasl uyandıysam hemen kocama sarılıb tobe ettim uzak olsun seytan bizden dedim. Ama cok mutsuz hiss ediyorum kendimi yaa cok korkdum korkum hala icimde ne yapa bilirim ruyanın etkisinden cikmak icinn?

14 Cevaplar

0 oy
(851 puan) tarafından

canım benim kıyamam sana ya kiz rüya sonuçta takılma bu kadar rüyaların tersi olur derler sıkma o tatlı canını sen 

(590 puan) tarafından
İnseallah canm sıkıntıdan valla catlıcam ya kotu hiss edim. ..sen naslsın canm merak etmisdim seni dinden girmedinde sosyale  özletme kendini cabuk gell
(851 puan) tarafından
tmm cnm insallah en kisa zamnda geri dönüş yapicam cnm sana ♡
(590 puan) tarafından
İnseallah canm benimmm❤
-Reklam-
0 oy
(638 puan) tarafından

Rüya ile amel edilmez fakat kötü rüyalar anlatılmaz birisi yorumlar o da o şekilde çıkabilir sen uyanınca felak nas oku şeytanın şerrinden Allah'a sığın ve rüyanı akan suya anlat musluğa filan

(590 puan) tarafından
Aaa sagol cznm basl yani anlatınca kimese oluyormu yani Allah uzak etsin
tarafından
Arkadas dogru söylüyor bide kötü rüya görünce muslugu azicik ac su akarken bi tesbih la havle vela kuvvete illa billa hil aliyyil azim cek insallah o sula rüyan akar gider
(590 puan) tarafından
İnseallah canm bundan sonra hep yaparım bilmiyordum
tarafından
Ewet cnm öyle
0 oy
tarafından

Dunenn tvde cox baxmisan yeqin sehidler xiyabanina:)) bis ver yuxududa

(590 puan) tarafından
Yox gız hec baxmadım da nemm bilmirem ki her yuxu yu bos veren adamlardan deylem canm ona göre mussallat olmus kimi mənə nəbimm
0 oy
(6,137 puan) tarafından

Kötü rüya gördüğünde besmele çek sol tarafına 3 defa tükür kimseye de anlatma

(590 puan) tarafından
Anladım canm cok sagol ya yaparım bundan sonra
(6,137 puan) tarafından
Mümkünse susuz tükür :D ayyy o halde esin seni görmesin düşünemiyorum  :))
(590 puan) tarafından
Kızz ayy seni 》》》》 bide kocam ın yuzune tukureyim tam olsunn》》》
(6,137 puan) tarafından
Bian gozumun onune geldi de Oturduğum yerden kahkaha attım:))))
(590 puan) tarafından
Ahahaha gul kiz gul hep gul》》
0 oy
tarafından
Canim hayra yor, bir sadaka çıkarsaydın. Ben dun sabah namazini kildiktan sonra uyudum, abimin benden etli bir yemek yapmami istedi, kasaba et almaya gidiyordum, cok kar yagmis, cok kalbalik bir sokaga girdim, neyse eti alip gelip yemek yaptim, insallah guzel olmuştur diyorum, uyandim, esime anlattım, bi 20 dakika gecti, bir yakınımız vefat etmis, oraya gittik, ruyamda ki kalabalik oydu, ette kötü haberdi, ben et gorunce muhakkak kotu haber alıyorum 
(590 puan) tarafından
Ayyy korkdum kız yaaa Allah rahmet etsin yakınınızada canm. Ya bende korkarım öyle ruyalardan  hep cıkar benim ruyalarımda o yuzden etkisindrn cıkamıyorum
tarafından
Bende etkisinde kalırım bir kac gun sonra tekrar aynisini goruyorum canim, Allah hayra cevirsin
(590 puan) tarafından
Aminncanm inseallah
0 oy
(280 puan) tarafından

Haklısın çok zor bir durum bende dün gece gördünüz kocamı aldattığımı rüya olduğu halde insan çok kötü oluyor gerçekten ihanet etmiş gibi hissediyosun kendini canım 

(590 puan) tarafından
Ayy canm valla ya kocama söyledim ruyamı oda salasına  iyi yapdım dövdum dedi tabi ihanet ettiymi söylemedim sadece suc işledim  dedim oda anladı iyi yapmısım dedi yaa》》
(280 puan) tarafından
Kız bende anlattım benim ki delirdi diyor rüyada bile böyle bir şey sakın yapma öldürürüm seni diyor resmen rüyada gördüklerimi bile kıskanıyor canım ya :)
(590 puan) tarafından
Ya ben utandım anlatamadım nasl deyim adama seni uc erkekle aldattım diye ama kötu bir sey yapdım dedim az cok anladı oda iyi yapmıssım o zaman deyib şakasına uyardı》》》
0 oy
tarafından

20 yanvarin etkilerini degisik bir şekilde gormussun))))

(590 puan) tarafından
Kızz valla həə 20 yanvar gunu bi katlıyam yasadım bende
tarafından
Ahahahhahaha allah seni :D
(590 puan) tarafından
Valla bizm burda gördun instada kadın kocasın aldatmıs kaynıda yatakda basıb tele cekmis insdada paylasıb Vagifin oglu  onun etkisine dusdum yaaa.  Fenomen olmus insdada
tarafından
Yaparlar herşey yaparlar :D
(590 puan) tarafından
Ahaha kız gilçe yahuh
0 oy
(404 puan) tarafından

Canim anlatma kotu ruya gördüğünde sağ tarafina dogru dön Allahım sen beni gördüğüm kötü rüyanın şerrinden koru de ben hep oyle yaparım.

(590 puan) tarafından
Cok sagol canm yaparım tesekkur ederimm
0 oy
tarafından

Cikamazsin. Uğraşma. Ben evlendim evleneli hep eşimin beni aldattığını görüyorum bazen konuşmuyorum eşimle çok etkisinde kalırsam bazen trip atiyorn bazen kızıyorum nasıl yaparsın falan diye ama kurtulamiyorum psikolojik canm neyden korkarsab o olurmuş. Korkma !!!

(590 puan) tarafından
Evet haklısın ya bizm burda bir hadıse olmus  kadın kocasını aldadmıs kaynı yatakda basmıs telfona cekmis instagrama koydu yaa her kes gördu  fenomen oldular resmen  onun etkisinde kaldım sanırımm(
tarafından
Yuhhhh ben şok
(590 puan) tarafından
Evet bende valla .
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Kötü rüya anlatılmaz canım uyanınca soluna üç kere tükürüp dua oku yat.Rüyalar boyle ortalık yerde nıyetı bılınmeyen kısılere anlatılmaz.kızları kotulemıyorum ama.Aklınızda bulunsun.

(590 puan) tarafından
Aaa bilmiyordu canm bidaha aanlatmam tesekkurlerr 》》
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Şeytani  rüya Canim  takılma sen benim gordugumu bilsen çok kötü eşime anlattım sabah gülüyor  bana =D

(590 puan) tarafından
Kız sen ne gördun özel deyolse tabi》》
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Senin rüyada yine sen aldatmıssin ben 2 gün once kocamin beni aldattigini gördüm rüyamda bi uyandim yataktayim adam yanmda nasil kotüydu ruya anlatamam Allah korusun uyaninca gercek sanıp bitane çarpicaktim ama sonra kendime geldim sarildim :))) 

(3,798 puan) tarafından
Aynen canm hep aynıyız :))) kac haftaliksin sen
(590 puan) tarafından
33 oldim canm ya senn
(3,798 puan) tarafından
28 bitiyo bizimde
(590 puan) tarafından
Auy massallah sag salum bitesin inseallahh
(3,798 puan) tarafından
Insallah canm hepimiz sagsaglim insallah
0 oy
(64 puan) tarafından

Canim yeqin dunen 20 yanvara gore sehidler xiyabanini cox gormusen tvde ))birde yuxuda doyulmek yaxsiya yorulur xeyirlisi de kec )))

(590 puan) tarafından
Canm hec baxmamısam ki tvye göremde ama yenede suur altıdı haglısan.  Cox sagol canım inseaallah》》♡
0 oy
(454 puan) tarafından

:) deyirler ele olanda insanin yoldasi aldadir ...yeni yuxunu sen gormusense heyat yoldasin seni aldadir ..bu bir deyimdi sadece inanma:) mende gormusem ele yuxu ..ama yuxu sene heqiqetende tesir etdise sedeqe fitre cix  

(590 puan) tarafından
Qız içime gurd dusurdun sagol》》 onduzda yolda yoldasımla atısdım ki meni aldadsan falan öldurerem seni bele elə》》 ama inanmaram o aldada nəm. Ama o sedegeni duz deyirsen gerey axsam yoldasım gelende deyim verdin coxsagol
(454 puan) tarafından
:)) elede yalandi qurt dusmesin icine:),mende tez tez gorurem ele yuxular :);

Ama sedeqe cox yaxsidi men her gun 10 qepikde olsa sedeqe verirem ..

Ne demek sen saqol:)
(590 puan) tarafından
Sagol cabm menim inan gece agradım yadıma belə.dusmədi gerey bu gun verimm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 42 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 280 göst.