0 oy
413 göst.
Aile kategorisinde tarafından

ya dun cocugun mamasi kokuyo diye derin paylasmisti o gitti hesabibi bana verdi kizlar simdi size anlatiyim durumu dun cocuga mama yaptim.ve kokuyodu esimede gosterdim kokuyo diye disari cikmisti bebelac al dedim bende sonra almisti dedi kokliyim kokladi dedi buda kokuyo sorun mamada degil sendr dedim sen iyimisin bende nasil sorun olabilirt verdim cocuga icti 3 olcek sonra ablasini aradi anlatyi hemen anneme soyle dedi onlarin alt katina tasincaz ben gelip orayi duzenliycem dedi oraya gelcez babamada soylesin burayi kiraya versin dedi cocukta o mamayi bitirdi ablasina dedi bak kokuyo diyo cocuk mamanin hepsini icti bende bagirdim bunu icti digerini icmio diye oda bana bagirdi bana bidaha bagirma sakin diyr cevap verme bana dedi ablasinada bagirdi kesin gelcez ayarlayin evi yuzunr kapatti ablasinin bana bagirdi bidaha bana cevap verirsen kafani kirarim diye sonra dedi kalk git oteki mamayi yap dedi gittim cocuk icmedi dedim bak icmio bunu midesini bulandiriyo sustu sonra bebelac yaptim icti cocuk oda gordi ictigini sonra uyuttim cocugu yataklari kurdm gidip karsi koltukta uyumus ustu falan acikti bende ustunu ortmedim sabha kadr yatti o sekildr kizlar kim hakli lutfen ya naptim ben cocuga bisi olcak diye kokrtum sadcee uzun oldu kusura bkmayin

4 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından

Telefonda ablası varken sana bağırması yanlış bi kere ayrıca kaynananın alt katına taşınmak istemesinin sebebi ne onu anlayamadım 

tarafından
beni cezalandirmak icin canim
(2,849 puan) tarafından
Saçma ey Allahim ya
tarafından
bn haksizmiyim ya korktum cocuga bisi olcak diye bide yatagini ayirdi
(2,849 puan) tarafından
Haksız deilsin canim hemen ailesine yetiştirmesine anlam veremedim yoj mama kokuyor biz oraya gelcez ayrıca her mamanin kokusu farklı olur çocuk yediyse ve şuan iyiyse bi sıkıntı yoktur
tarafından
canim herseyi yetistirio ailesine en ufak kavgamizi bile benim bi eksigim olsa yine oyle hemen yetistirir
(2,849 puan) tarafından
Yuh ama nasıl ya insan evindeki huzursuzluğu ana baba olsada anlatamaz anlatmaması lazım
tarafından
aynen ben uyariorum ama saka yapiom ben onkara dio yapma diorum ama yok yinr aymi
(93 puan) tarafından
Bacim yanlis anlama ama bi anlatmadigi yatak odasi vardir senin esin daha buyuyememis maglesef Allah yardimcn olsn
tarafından
zaten oyle utanmasa onuda anlatcakk
(2,849 puan) tarafından
Aynen zor bi durum Allah yardımcın olsun canim
tarafından
ailesininde bu hosuna gidio tabii
(2,849 puan) tarafından
Gider ay oğlumuz bize her şeyi anlatiyo diye ovunuyorlardir
tarafından
aynen valla simdi mutluluktan oluyolardir
(2,849 puan) tarafından
Çocuğunun yuvasında ki herşeyi öğrenmek çok saçma geliyor bana
tarafından
banada oyle canim.ben aileme anlatinca zoruna gidio ama.kendi anlatinca bisi olmuyo beyefndiye bak ya
(2,849 puan) tarafından
Oha bide sen anlatınca nie zoruna gidiyo sende de sen ailene anlatınca bnmde zoruma gidiyor de öle saçmalık mi olur
tarafından
aynen valla cok degisk bi insan
(2,849 puan) tarafından
Ailesinin yetistirmesinden de kaynaklı canim
tarafından
aileside aile degilmi zaten
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Sırf mama için evi mi değiştiriyor kocan ? 

Olabilir yani rutubetli bi yerde kalıp tarihi geçmese dahi bozulmuş olabilir.

tarafından
3 kutu vardi ucude kokuyodu icmiodu bebelac verdim iciyo beni cezanlandirmak icin sozde oraya tadincakmisiz
(4,875 puan) tarafından
Aldığınız yere tekrar götürün yada o mamadan kullanan başka yakınınız varsa ona sorun onda da herhangi bir sıkıntı var mı die.
Cezalandırmak adına böyle bişey yapılmaz bence eşinde baya sorun var
tarafından
canim annemde var ona sordum bide benim bi kuti mama orda kalmisti annem bu kokmuyo dedi soyledim ama baya kavga ettik bide ayri yatti sanki naptim ben
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Diğer mamanın adı ney canım. Icmedigi yani
tarafından
evolvia canim
0 oy
(93 puan) tarafından

Cocuklar genelde zaten bebelac ı sever esinin ablasinin yaninda bagirmasi cok AMA cok yanlis esim bana oyle davransa o mamayi basina yer yaparimda esim de biraz senin esin gibi sadece herseye yorum yapar bende derim Ben anneyim Ben biliirm neyi sever sevmez sana Kelime dusmez Ben cekiyorm Sen almak ve yapmak zorundasindir derim haklisin askim der ve Kim olur ki esin seni cezalandircakmis Sen onun esisin iyi gunde kotu gunde dusse sen kaldiracaksn cocuk gibi ceza verecekmis Adam gibi desn Ben annemle oturmak  istoyorm tasinacam desin bu suan bahane

tarafından
aynen canim istmedigimi bilio bu yuzden kavgada ettik ama hala annemin evi dio
(93 puan) tarafından
Kapi orda gidersen git Ben yokum de bacim esine karsi neden susuyorsn tepkini gostermiyorsn Benmki bagirdimi sesini kisarim diyorm mesela simidi yuz verirsen onunu tutamazsn
tarafından
susmuyorumda bu sinir hastasi canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 219 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 243 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Canveannesi (926 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 625 göst.
21 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mahinur gns (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 215 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (237 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,401 cevap

34,508 kullanıcı

...