0 oy
647 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (111 puan) tarafından

Kizlar normal doğum düşündüm icin hic videolarini izlemedim sezeryani izledim ama instagramda dolaşırken önüme normal doğum cikti 5 saniyede olsa izledim ister istemez ve simdi cok korkmaya basladim 27 haftadayim ve yaklaştıkca ne olur günüm gelmesin diyorum :(( nasilda izlediysem

4 Cevaplar

0 oy
(107 puan) tarafından
İyi aksmlar   öncelikle günün yaklaşıyor doğal. Olarak korkuyorsun ama korkma hiç bi ağrı katlanamaycagin kadar   ağrı olmaz emin ol tabiki ağrın olur ama olsun okadar dünyaya bi can tertemiz 1 insan getireceksin oyuzdn sakın ol   aklına kötü şeyler getirin daha kötü olursun herşey iyi olucak de dua et sakın ol bak ben doğuma girmden çok korkuyordum amalahat masasina yatigimda doktor korkma dünya bi melek gelicek  ağrın olucak ama  emin ol dayanamiyacagin bi ağrı olmiçak dedi oyuzdn sakın ol bebesı nide uzme
(111 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim sonunda bebisimi düşününce biras rahatliyorum
(107 puan) tarafından
Dogumda ağrım oldu ama kızım yanima geldiğin de bütün dünyam değişti   oyuzdn çektiğim ağrılara zahmete deydi kızımı kucağıma aldım zaman herşey değişti  oyuzdn yawrun yanına geldgnde hepsi bitiyor emin ol nasıl büyüdüğünü bile anlamıyorsun kızım 3 aylik doğduğu daha dün gibi nezamn büyüdü diyorum   oyuzdn aklına kötü bişey getir bol bol dua et
(111 puan) tarafından
Canim  cok teşekkür ederim icim biras rahatladı
(107 puan) tarafından
Rica ederim  ne demek  allhim bebegin ömrünü bahtını güzel eylesin karşına hep iyi insllh çıkarsin nslh
(107 puan) tarafından
Dogumdan korkuyorsun ya bebek dünyaya geldgnde  karni tok altı temiz gazı yok biliyorsun ama ağlıyor  ağlamasına çağre bulamıyorsunuz ozaman herşey dahada zorlanıyorum oyuzdn     en çok derdine çağrı bulmaktan bi yeri mi agriyo bilmemek daha kotu
(111 puan) tarafından
Ayyy  evet ya o  daha kötü bi durum nesinin olduğunu bilmemek
(107 puan) tarafından
Oyuzdn allhim doğmuş doğacak bebekleri ağrısız hasta olmadı dertsiz tasasız büyük nasip etsin hiç kimsenin bebeği aglmqsin hasta olması insllh
(111 puan) tarafından
Aminnnn insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından

hangi akla hizmet sezeryanida izledin ki anlamadim ben doğum yapan arkadaslarima dogum hikayelerini bile anlsttirmiyorum dinlemiyorum herkesin farkli sonucta

(111 puan) tarafından
Ben ameliyat izlemeyi seviyorum zamaninda doktor olmak istiyordum ama ana  öğretmeniyim normal yapacagim icin ona cesaret edemedim bebeğin basini çıkışını felan görmek istemedim ama birden bire karşıma çıktı izlemek zorunda kaldim simdi korkuyorum maalesef
tarafından
valla canim dua ediceksin internetten kolay fogum yollarını arastiracaksin bu tabiat kanunu bizler hep evde dogmusuz bi şekilde olacak
(111 puan) tarafından
Yani sonucta bi sekil doğacak bu bebek :)))
tarafından
aynen canım hayırlı saglikli olsunlarda insallah hepmiz kolay dogum yapariz
0 oy
(979 puan) tarafından

Ben 1ay oldu dogum yapali zor olan dogum degil zor olan sdce suni sanci ben mahfoldum suni sancidan ... bn dgum yparken bebegimin basi geldi daha agrim fln kalmadi cok rahatti... bosuna korkmana gerek yok cok gzl bi duygu bebegini grmek sesini duymak

(111 puan) tarafından
Allah anneli babali büyütsün bebeğini öncelikle insallah suni sanci cektirmez Allahim
0 oy
(225 puan) tarafından

Valla ben izlemeden korkuyorum kocaman çocuk nasıl cikacak diye 

(111 puan) tarafından
Sakin izleme daha korkarsin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 782 göst.
16 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Dilankaya (938 puan) tarafından soruldu