0 oy
515 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (14 puan) tarafından

Benim çocukluğumdan beri dalin markasına karşı ayrı bi sempatim var ve bazı ürünlerini uzun süredir kullanıyorum :) Siz hangi markayı ve ürünlerini kullanıyorsunuz?

16 Cevaplar

+1 oy
(40 puan) tarafından

İnanın ben de dalinciyim :) Bizim evde dalin şampuanın birkaç çesidi var. Klasik, papatya özlü bir de mikrofon şişe şampuan... Köpük sabun ve doğal sabun bazlı deerjanı ayrıca en favori ürünlerim arasında Kokular zaten şahane...

-Reklam-
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bende dalin özellikle şampuanının kokusuna hastayım :) pişik kremi pudrası hep dalin kullandım memnunum
0 oy
tarafından
baby me agirlikli canim
0 oy
(1,567 puan) tarafından

Unibaby <3 deterjaninin kokusu ve yeni dogan islak mendili harika. :))

0 oy
(119,001 puan) tarafından
Tabisiii dalin ben cocukken dalin reklanlarindaki civcivleri bide sarisin kiz cocugunu cok seviyodum❣❣❣
0 oy
tarafından
MUSTELAAAAAAA!!!!!!! 
(912 puan) tarafından
Bende mustela almayi düşünüyorum 4 haftamiz var daha doğuma. Memnunmusunuz??
tarafından
Benimde yarin dogacak ama ben kendime kullanmaya baslamistim catlak kremini sampuanini memnumum yigenimede almistim 3 ay oldu asiri memnunlar zaten icerik arastirmasi yapinca dalin uni baby sebamed nivea hep agir petrol turevleri var icinde
(912 puan) tarafından
Hayirlisiyla al kucagina inşallah. Evet bnde arastirdim biraz mustelanin dogal oldugunu gordum. Sadece sikayetim var da bikac sey okudum alerji yapti vs. Diyede oyuzden sormak istedim.
tarafından
Denk gelmedim canim.hic islak mendilde water wipes aldim yine yigenim kullandi onuda ben almistim :) bakabilirsin
(912 puan) tarafından
Sagol canim bakarim onada. Ben islak mendil ve bezini pampers pure olandan aldim. İslak mendili %99 sudan olusuyormus. Bezinide kuzenim kullaniyor cok memnun.
tarafından
Evet bezi bende onu aldim ama islak mendilini bilmiodum bak
(912 puan) tarafından
Bakabilirsin sende ona. ;)
tarafından
Water dan bi stok yapmistim ama sadece netten bulunuo en iyisi prima o zaman elimi atinca alabilecegim bisey :)
(912 puan) tarafından
Aynen kesinlikle oyle
0 oy
tarafından
Bübchen kullanıyorum ben ve çok beğeniyorum ☺️
0 oy
(127 puan) tarafından
Seba med canim
0 oy
(263 puan) tarafından
Islak mendil , bebek yağı, bebek losyonu , deterjan uni baby seviyorum bunu 
0 oy
tarafından

Hipp şampuan

Üni baby ıslak havlu 

Dalan roxy deterjan 

Komili bebek losyonu

Sarı kantaron yağı pişik yağim:D

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben kendi sacimda bille bi ara dalin kullaniyordumm 
0 oy
(290 puan) tarafından
Mustela kullanıyoruz canım. Hatta bizim bile bi yerimiz yanarsa, kızarırsa pişik olursa falan mustelanın vitamin barier kremini kullanıyoruz,anında hafifletiyor acıyı.
0 oy
tarafından
Johnsons baby kullanıyorum ben ve çok memnunum dalinden hiç ama hiç memnun kalmadım çocuğumun kafasının içini yara etti resmen kulak arkaları yara oldu hep başından kasından konak geçmedi hiç 
0 oy
(628 puan) tarafından

Dalin içeriğinde petrol türevi bulunduğunu söyledi birçok kişi. Ne kadar doğru bilmiyorum sonuçta araştırmadım. Ama en iyisi Mustela yı öneriyorlar. Bana pahalı geldiği için Sebamed aldım.

0 oy
(101 puan) tarafından
Mustela ❤ doktorumuzun tavsiyesiyle her şeyimizi mustela aldık ve çoook memnunum :)
0 oy
(53 puan) tarafından
Bende dalin vazgecilmezim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 586 göst.
0 oy
16 cevap 815 göst.
27 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
23 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu