0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
Eltımle konusmuyoruz sadece cocuklar hasta oldugumda bur kac yez yazısmıstık okadar. Kaynanamlrı yemeye cagırıcam oda eltınede söyle dedı bnde konusmuyoruz aramızdaki sorunları bılıyorsun nıye bana dıyorsun ben zamanında adım attım sahada atmam dedım.esımde sen bulırsın nasıl ıstıyorsan yap dedi ben cagırmıcam ama.ben her adım atıtıgmda Sankı ona konusmaya xan atıyorum diye anlıyor ve ben rahatsız oluyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Allah rızası için kurduğum o sofraya herkesi çagırırım  sadeceçok samimi olmam 
(380 puan) tarafından
Ben cok dısundum ama karsıntarafın dusuncesı tavırları benı rahatsız ediyor yoksa yıne derdom
(5,311 puan) tarafından
İnsanların düşüncesine takılırak hayatınızı devam ederseniz yıpranan siz olursunuz o yüzden birşey yaparken kendinizin nasıl rahat edecegini düşünerek hareket edin  ve bu hayatta hiç bir insanı mutlu edemez size karşı kötü ve iyi düşüncelerine engel olmazsınızı çok sevdiğim bir söz vardır  

KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ eyer karşınızdaki insan sizde  birşeyler arıyors emin olun ki kendine var olanı sizden veya bir başkasında bulmaya çalışıyordur
(380 puan) tarafından
Cok dogru bır soz .❤️ Elımden gelenı yaptım haklı oldugum halde ama o ustune dustugumu sandı oyuzden yıne bur adım atmak ıstrmıyorum
(5,311 puan) tarafından
Ozaman öyle yap kuzum
-Reklam-
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Eşin abisini davet etsin böylelikle sen muhatap olmamış olursun
(380 puan) tarafından
Bu seferde o demedo esıne soylettı der yıne sorun cıkar cagırmak ostıyorum ama karsı tarafın nıyetıde bellı
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ramazan ayında siz yapın büyüklüğünüzü hizmetinizi . 

Bırakın onlar bilmesin Rabb'im görsün 
(380 puan) tarafından
Bur tarafım oyle dıyor ama Roger tarafımda yapılanlara karsı cagırma dıyor
(4,875 puan) tarafından
Valla canım öyle yada böyle bir şekilde bu deveyi güdeceksnz sonuçta eltisiniz. Yani bugün olmaz yarın bayram da bir araya gelinir bisey söylenir vs vs  bırak sen yap en azından eşin için
(380 puan) tarafından
Bılmıyorum canım gercektem iç içe oturmak cokz zormıs
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
yok cagirmam ilk kez bu yil kaynanamlari cagrcm oda bu yil konusuoz die. zaten diger iki eltimde ramazan bilmez bayram bilmez. gorumcmde bi tane oda bekar
(380 puan) tarafından
Bende cagırmıcam dusuncem o yönde
0 oy
(2,150 puan) tarafından
Ben asla çağırmam evime sokmam, kaynanam bunun teklifini yaparsa diyeceğim lafları bildiği için teklifte yapmaz. Gerçi kaynanam ilede görüşmüyorum ama olsun :))
(380 puan) tarafından
Emınom oda yapıcaktı Boyle bıeey ben ılk adımı attım konusmuyoruz cunku arayıp dememde tuhaf olurdu
0 oy
(383 puan) tarafından
Küs  olduğum  birini cagirmazdim ben kaynanan eltin olmadan gelmiyorsa kndi bilir cok israrcida olma...
(380 puan) tarafından
Zaten soyledım gelmıceksenız söyleyin duye yok gelıcez sadece sordum dedı
0 oy
(13,570 puan) tarafından

Çağırmam .

Küsüm sonuçta.
Yedirip iciremem
(380 puan) tarafından
Ne güzel yazmıssım
0 oy
tarafından
Ben kussem cagirmam yani . 
(380 puan) tarafından
Bende cagırmıcam ama kaynanamın oyle demesi kızdırdı benı boraz hala benim adım atmamı beklemeleri ve haklı oldugum halde
tarafından
Güya işte ortalığı düzeltecek eltine desin o cagirsin sizi ozaman
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Küs olduğum kimsenin evimde sofram da işi yok. İş küsmeye kadar geldiyse vardır bir bildiğim. Ufak tefek şeyler için küsecek darılacak insanlar da değiliz, aklımız başımızda, yaşımız nihayetinde.  
(380 puan) tarafından
Aynen canım cok güzel yazmıssın vallahı
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Benim konuşmadığım. Görümcem var ama küs değilim sadece konuşmuyorum ve kaynanam gili yemeğe davet etmeyi düşünüyorum davet edersem de asla onu çağırmayacam gerek görmüyorum onu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 118 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
+8 oy
17 cevap 467 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nur ay_ (2,927 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde alya58 (84 puan) tarafından soruldu