0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Çok zor geçiyor mide bulantısı yorgunluk hissi bayılma hissi ilk hamileliğim de çalışıyordum bu kadar kötü değildim sizde durumlar nasıl

4 Cevaplar

0 oy
(2,125 puan) tarafından
Olabilir kız her hamilelik bir geçmez derler dikkat et kendine
tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(2,633 puan) tarafından

Ilk çocukta bende uçuyordum çünkü tazeydim :D 

İkincisinde yorgundum 7. Ayi dolduruncaya kadar kustum hep. Şimdi büyüdüler sıpalar biri 15 aylık diğer 24 ♡
(2,633 puan) tarafından
Ben yanlış yazmışım :D
(507 puan) tarafından
Ben de şaşırdım :D
tarafından
Bu örnek yanlış yazılmış ama 40'i çıkar çıkmaz hamile kalsa (40'i beklemeyenler de oluyor hatta galiba), 2. de 38. haftadan önce doğsa çok rahat 9 ay olabilir araları.
tarafından
Allah bağışlasın canım zor oldu mu ilk başlarda bakmak
(2,633 puan) tarafından
Ay ilk başlarda çok kolaydi, küçük emiyor gaz çıkartıyor uyuyordu, bide eşim evden çalışıyordu (pandemi donemi) şimdi daha zor kavga,dövüş,kıskançlık vs hersey var ama buna şükür hasta olmasınlar da
0 oy
tarafından
Ben de ilkte ayy hamilelik ne kolay ne mide bulantısı ne kusma yorgunluk hiç bişey yoktu ama şimdiki gebeliğimde geberdim
tarafından
Geçmiş olsun kuzum
0 oy
(887 puan) tarafından
Benimde öyle canım ilk oğlumda çok mide bulantısı yaşamadım başka da belirtim yoktu rahattım ama bunda herşey üst üste baş dönmesi mide bayılma tansiyon düşüklüğü çok fena oldum. İkisi de erkek bu arada
tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzum dikkat et kendine
(887 puan) tarafından
Amin canım hepimiz alalım sağlıkla inşallah

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 883 göst.
27 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 209 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 129 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,602 soru

11,203,979 cevap

34,506 kullanıcı

...