0 oy
474 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Şimdi kaynanam  biz kotuyuz kaynanam sürekli arkamdan konusu su ve ben duydum bunu aynı evde yaşıyorduk ve ayrıldım esimede yalan kar yeminler felan böyle nasıl hemde   anlatamam esimide inandırdı ben çocuğumu aldım annem gile gıdım kaynanam beni sürekli ariyo agliyo böyle ben neyse afettim geldim yine aynı bı insan değişmez mi şimdi üst kata ayrı duruyuyorum ama hala derdi ben le yanına gitmem gelmem konuşmam kendisi çok pis bı insan evi niy temizliyorum Allah bilsin o bilmesede ama yani ben samimi olmuyorum oda iki yüzlü davraniyo hala napmam lazım eşime kendini isly beni kötü gosteriyo

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Masafe her zaman iyidir 
(9 puan) tarafından
İy ama o biyandan laf cikariyo sizce sana hakimi helal etmiyorum diyim mi yüzüne görünceye sana Allah öbür dünyada sorsun diye agirmi olur
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bide evinimj temizliyosun dedikodu yapip arkandan konusmayi biliyosa evini temizlemeyide bilsin bi zahmet
(9 puan) tarafından
Ya ev temizlemez o pis kendisi h ne mde çok ama eve girilmiyo sorsan kendinden iysi yok  temizi marifetlisi
0 oy
(854 puan) tarafından
canim cekebiliyorsan sana yaptiklarini kayda ql esine ya dinlet yada goster yada esinin yaninda anne sen bana gecen boyle dedin ben sana boyle yaptim falan de sucunu yuzune vur yalan soylersede yine konuyu degistir kendine soyletmeye calis 
(9 puan) tarafından
Öyle denedim ama beni suçlu cikarti senin pskolajin bozuk diye
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kocan akıllı olsunda inanmasın senlik bişey yok bunda canım.
(9 puan) tarafından
Benlik yok ama hep beni kötü gosteriyo kocamada aramız bozuluyo o kötüyse sen iy ol diyo  bana surekli
(1,786 puan) tarafından
Çok güzel bir düşünce o kötüyse sen iyi ol demesi ama hak etmeyene,nankör insana yapılan iyilikte insanın kendi kul hakkına girmesi olmuyormu.
0 oy
(9 puan) tarafından
Sana hakimi helel etmiyorum görünümle ikinize desem ağır olurmu ki  eşimin yanda iy davraniyo. O yokken farklı diye
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Kesinlikle mesafemi birakirdim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Merak etme canm Allah bieyerde onun yalanlarını ayağına doluyor benim esimde anneciydi şimdi inan ellerini çekti ailesinden ve eşimin arkasindan cimri die konusuyorlarmis
(9 puan) tarafından
Benim  esimede konuşuyorlar ama. Annesi kendini öyle kötü kostermez hiç annesi öyle yalan yere yemin eden insanki yani herkesi yalancı kendini iy çıkarır o kapasitede bı insan
0 oy
(40 puan) tarafından
Elin kolun armut mu topluyo sende eşine anlat işle onu.. dedikoduysa dedikodu herkesle yap dedikodusunu. Kaynanam yuvamı yıkmak istiyo ya kadar getir olayı. Senin uzak durmalarin ve mesafeni yenilgi ve eziklik olarak algılayip dur durak bilmez böyle insanlar..ayrica pis değildir .nasıl olsa temizleyen var neden temizlesin sen temizliyorsun diye. Temizleme, ateşe ateşle karşılık ver. Ele gune laf cikartacaksin diye korksun senden. Eltim boyle yaptı başardı 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 121 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde Es ma (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 303 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gonul_6. (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 319 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde Gonul_6. (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 376 göst.