0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Seviyorum doktorumu güzel ilgileniyo ama detaylı ultrason için randavu almam gerekiyomus ve bunu bana bugün söyledi 16+4um eşimin iş yerinden tanıdığım bı kız 8-9 haftalıkken aldım neden o kadar geç söylemiş dedi. İlk hamileliğim haberim yoktu önceden randavu alınacağından. Devlette kalmamış fakülteye gönderdiler. Orda da yarın saat 8de gel muayene olacaksın sonra randavu vericek doktor dediler. Eski sistem işleyen bı hastane daha mi erken gitmem gerekiyo yemin ederim agliycam ya. Köyden 6da çıkmamız gerekiyo. 5 de uyancaz. Onca yol var sabahtan akşama kadar hastanede geciricem galiba.:'( Daha mi erken gitmeliyim. Sistem nasıl işliyodur fakülte hastanesinde. Eski sistemde doktorlar baslamadan önce sekreterler gelmeden orda olurduk bı kağıda isim yazardik işime göre sekreterler kayıt açardı yine öyle mi acaba (Eskişehir Osman Gazi Tıp Fakültesi)

3 Cevaplar

+1 oy
(4,392 puan) tarafından
Kiz uzume bu kadar maddi imkanin var ise eskisehirdeymissin birde ozele git daha ayrintili bakiyorlar
(1,464 puan) tarafından
Evet Eskişehirdeyim yaaaa ne kadar iyisin çok teşekkür ederim yardımcı olursan çok çok teşekkür ederim
(4,392 puan) tarafından
Bakip donuyorum
(4,392 puan) tarafından
Alper yurdasiper radyoloji uzmani herkez cok memnun arayip fiyat bilgisi alabilirsin 0545 956 46 26
Muhsun tatoglu kadin dogum uzmani
05536928152
Yarin ikisinide ara sor fiyatlari canim
(1,464 puan) tarafından
Nasıl teşekkür etsem az çok saol
(4,392 puan) tarafından
Ne demek canim yardimcci olabildiysem ne mutlu
-Reklam-
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Hala aynı sistem işliyormuş canım bende iki buçuk sene önce gitmiştim erkenden hastaneye gittim kağıda isim yazıp sıraya girdim o gün ayrıntılı ultrason için sıra aldım sadece muayene falan olmadım zamanın geç değil canım şehir hastanesinde kontrollerin oluyorsa ayrıntılı ultrason için zafer hocaya gidebilirsin çok ilgili alakalı bir doktor 
(1,464 puan) tarafından
Gittim Zafer beye o haftalarım full dolu dedi fakülteye git dedi özele mi gitsem acaba hangisi daha iyi bakar
(1,068 puan) tarafından
Özele git canım o zaman tıp fakültesi insanın psikolojisini bozuyo
(1,068 puan) tarafından
Alper yurdasiper herkes çok beğeniyor bende hamileyim takiplerimi zafer hoca yapıyo o olmasaydı asla tıp fakültesine gitmezdim inan Alper beye gitmeyi düşünmüştüm
0 oy
tarafından
Offf ben Umitte Dilek hanıma gidiyordum o tavsiye etti diye özel randevu alıp parayla tıptaki prof Mete beye gittik çok pişmanım, üçlü tarama riskli çıkmıştı o sonuçları görümce daha bebeğe bakmadan kesin down gibi konuştu ağlaya ağlaya çıktım. Ayrıca para vermenize rağmen içerde asistanlar vardı çok kalabalıktı ,hep öğrencilerle konuştu ders anlatır gibi . Turgay bey varmis birde muayenesi varmış ona daha iyi diyorlar nette , imkanın varsa ona git bence. Normal sıra zaten vermeyebilir geç kalmışsın biz 15.haftada gittik ona ragmen sıra vermediler yoğunluktan dolayı yok diye. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
4 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 664 göst.
13 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
0 oy
8 cevap 168 göst.
11 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,249 puan) tarafından soruldu

377,949 soru

11,312,799 cevap

34,746 kullanıcı

...