0 oy
888 göst.
Aile kategorisinde (1,722 puan) tarafından

Kızlar eltim 25 yaşında evlendi 27 yaşında çocugu oldu bn 21 yaşındayım şakayla karışık ne vardıda evlendin rahat mı battı aceleniz var gbi koca derdine düştünğz gbi laf ediyodu. Evlendikten 2 ay sonra hamile kaldım eşim ve ben tam çocuk hastasıyız istiyoduk oldu suan 6 aylık hamileyim. İkşdebir diyo gezip tozsaydın ne vardıda hemen çocuk yapıyosun ne kadar geç o kadar iyi çocuk bakması çok zor falan deyip duruyo. Şimdi komşu geldi kızı bnle yaşıt sözlü onada dşyo daha küçük aclesi mi var gerçi.şimdi küçükler anne babayı dinlemiyo falan diyo sinirlerimi bozuyo artık herkesin kndi tercihi iyiki eşimle evlenmişim.iyiki çocugum olcak iyiki genç yaşta anne oluyorum. Size ne. 

26 Cevaplar

0 oy
(531 puan) tarafından

Elti eltinin hamamda bohcasiyla ugrasirmis ;-)

(1,722 puan) tarafından
:)))) kesinlikle
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından

Bosver canim milleti napcakmis ya sinir oluyorum bnde 21 yasimdayim bana da öncesinde gez toz dediler bn zaten istemiyodum ilk zamanlar simdi de cocugu olmuyo diye cikartiyolar 

(4,666 puan) tarafından
Cocugun var mi ilnurhamza
(8 puan) tarafından
35+6 günlük hamileyim . Peki senin .
(8 puan) tarafından
19 yaşında evlendim . Su an 21 yaşındayım .
(4,666 puan) tarafından
Rabbim saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin canim
(8 puan) tarafından
Amin inşêAllâh cümlemiz
0 oy
(881 puan) tarafından

Ağzı olan konuşur diye bi laf vardır. Bizim milletimizde aynen öyle yapıyor ama mantık yok cahillik var işte... O 25 yasında evlenmiş sen 21 yasında anne olacaksın düşünsene genç yaşta anne olmak :) 30 yasına geldiğinde boyun kadar çocugun olacak ne kadar güzel şeyler bilinçli olduktan sonra...

(1,722 puan) tarafından
Aynen dedim zaten yüzüne senin yaşında okula gşden çocugum olcak ne güzel bn pilman değilim dedim sustu kaldı
0 oy
(515 puan) tarafından

Yüzüne karşı söyleseydin herkesin kendi tercihi ben bu şekilde olsun istedim iyiki de evliyim çocuğumla zaman gecircem buyutcem okutcam evlendirecem Allah ömür verirse kolay mı bunları yapmak deseydin ağzı olan konuşuyor ya sanane sen de iyiki evlenmissin yoksa kaluk olacaktın derdim 

(1,722 puan) tarafından
Bnde dedim senin yaşına geldiğimde çocugum okula gitcek diye bozuldu doğru dedi sustu
0 oy
(774 puan) tarafından

Kötü bir nşyeti oldugunu sanmıyorum bunu söylerken. Bence de hayatı yaşayıp görüp tecrube edinip sonra evlenmek. Bence de 24 ten sonra evlenilmeli. Ama erken evlenildiyse de yapacak bir şey yok

(1,722 puan) tarafından
İnsan söyleyiş tarzından anlıyo ne nşyetle dendiğini
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Herkes farklı bir şekilde yetisiyo büyüyo farklı ortamlara giriyo kendini farklı şekilde geliştiriyo onun doğrusu bu sizin doğrunuzda bu ikinizde farklı şeyler seçmişsiniz düşüncenize saygı duysun istiyosaniz sizde onun düşüncesine saygı duyun tamam sana göre böyle ama bana gorede böyle yapicak bisi yok farklı kişileriz deyin gecin

0 oy
(748 puan) tarafından

Sende ona de rahat sana batmış bna batan bişey yok canım diyecektin ben mutluyum galiba sen beni kıskandın diyecektin ver cevap altta kalma sonra tepene çıkıyorlar 

(1,722 puan) tarafından
Zatwn dedim en sonunda senin yaşına geldiğinde bnim çocuğum okula gitcek sen beşik sallıyon dedim sustu kaldı
0 oy
tarafından

banada ayni.muamele yok erken evlendin yok kucuk yasta bebegin var falan sjzene ya bende dedimki olsun ben kendime cocugumla vakit geciriyom eskiden sikiliodum benim kararim ve iyikende olmus 

0 oy
tarafından

Genç yaşta anne olmak bence en güzeli. Tadı kokusu o kdr güzel 

0 oy
(96 puan) tarafından

Eltin bence seni cekemiyor laf soyluyor bos versene agzi olan konusur herkez kendine baksin diyecen yeter ona 

(1,722 puan) tarafından
Bide şuan çocugu evin tek torunu onun sevgisi paylaşılcak dşye korkuyo
0 oy
(758 puan) tarafından

Canim sonda bize soyledigin o guzel sözleri eltine deseydin valla hicde icine dert olmazdi :) 

(1,722 puan) tarafından
Dedim zaten ama yinede sinir oluyorum
0 oy
tarafından

O kadar meraklisi degilse o niye evlenmis neden cocuk yapmis komsunun kizina falan nasil karisir ki 

(1,722 puan) tarafından
Yaşı geçmeseymiş çocuk yapmazmış gezip tozarmış. Kndisi eski hayatını özlüuomuş
tarafından
Kusura bakma canim ama Eski hayatini ozluyorsa bosansin o zaman cocuguda babasina biraksin gene onun hayati ayni dewam eder okurken bile ne kadar  sinirlendim
(1,722 puan) tarafından
Bebek büyüyünce fıldır fıldır gezcem çok sıkıldım.diyo o kadar sinirlerim bozuluyo ki. Surat astım otırdum çayda içmedim noldunsana dşye sordular kaynanamda dedi yaş konusuna bozuluyo galiba dedi. Eltim yok canım ne alaka falan dedi sustu. Bişey bin kere denmez bu benim hayatım
tarafından
Keske orda onada oyle deseydin tekrar tekrar basini agritmazdi o cok bilmis eltin
(1,722 puan) tarafından
Geçen gün dedim ilte senin yaşına gelince çocugum okula gitcek bak sen beşik sallıyon dedim oda doğru dedi sustu. Bugünde o komşu kızına yorum yaparken bni iğneledi deli oldum
tarafından
Aman canim bos wer ne hali varsa gorsun bisey dedi mi sen de cewap ver bi der iki der susar insallah
0 oy
(443 puan) tarafından

Valla cnm bn 26 yasinda anne oldum 25 te evlendim keske 20 yasinda evlenseymisim bosver o kiskancliktan demis

(1,722 puan) tarafından
Gurbete gelmeme rağmen hiç pişman olmadım küçüm evlendiğim için doğru insanı bulduktan sonra yaşın hiç.bi.önemi yok
(443 puan) tarafından
Aynen ole cmm hic takma
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Deseydin ya bebegimle buyucem bende siz ilerde cocuk bakarken ben cocugumun elinden tutup rahat rahat gezicem 18 yasindayom 3 aylik evladim var iyikide oldu cunku en fazla 22 yasimda oglumun elinden tutup rahatca esimle gezebilcem 

(1,722 puan) tarafından
Kesinlikle tamam zprlukları var ama genç anne olmak çok büyük avantaj çocuğunla büyüyorsun ne çocuk oldu dşye pişmanım nede evlendiğim için :) Allah bağışlasın
(2,484 puan) tarafından
Tabiki zorluklari var yasitlarim disarda geziyo ben oglum usutmesin diye bakkala cikmiyorum mesela ama ilerisini dusunuyorum o zaman cok rahat olucam esimde bende cok mutluyuz :)) Sağ salim bebisini kucagina alirsin insallah canim sende :))
(1,722 puan) tarafından
Bnde çok mutluyum eşimle hep.iyiki diyorum sağ olsun hiç pişman etmedi beni. Amin inşallahh canım :)
0 oy
(822 puan) tarafından

32 yaşındayım eşim karşıma çıkmış olsaydı 18 yaşımda evlenirdim üniversite okudukta noldu yine evde oturuyoruz Rabbim keşke daha önce nasip etseydi bebeğimle aramda bu kadar yaş farkı olmazdı en azından

0 oy
(280 puan) tarafından

Sen küçük yaşta değilsin tam evlenme çağındasın o geç evlenmiş canım benim 

0 oy
(84 puan) tarafından

Amaaaaan cnm takma bi yandan erken evlenmek iyi biyandan dğl çünkü insan çocuk yaşta evlenince bişey bilmiyo ama geç yaşta evlenince herşeyi daha iyi biliyo ama bi yandan erken evlenince erken yaşta anne olunca herşeyde genç kalyon en güzel yanıda o ve insan büyük yaşta evlenip çocuk sahibi oluncada hiçbirşey gözü almyo... yaşı büyürken evlenenlere laf söylemiyorum yalnş bşy ddysemde özür dilerim bnm bu lafım bencilce konuşanlara ve ben 18 yaşnda evlendm şu an 24 yaşndaym ve 3.cü bebeğime 7 buçuk aylk  hamileyim 6 yaşnda ve 4 buçuk yaşnda meleklerim.. çocuk öyle de olacak böyle de olcak kimse inanmayı bile bnm çocklarm oldğna çok güzel bi duygu kendmi hep genç hissettrcek heralde:)bnce üzülme eltin kıskanyo seni şimdiki aklm olsa yine aynı yaşta evlenirdim yine éşim i seçerdim çok şükür 

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Offf bisver be canimmm iki sene yapmasan bu seferde neden yapmadnz dicek  cok rahatszsan esine soyle yada bizim hayatimz bizim karalarmz Allah boyle yazmis kaderimize de boskoy

(1,722 puan) tarafından
Eşimde diyor bakma sen ona herşeyi kıskanıyo senin genç.anne olmanı bilr çekemiyo sen sinşrlenme dedi :)
(1,350 puan) tarafından
Aynen oyle cnmmm
0 oy
(1,063 puan) tarafından

O pisman olmus seninde olcani saniyor hic takma bence genc anne olucam de kime ne ben bu insanları anlamıyorum ya

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bence kadın haklı ben 25te evlendim 27 yaşında anne oldum valla zor yani 20 yaşında hiç gerek yok oku çalış gez toz öyle çocuk yap
tarafından
Eski post teee 2 sene önce nerden buldun
(1,501 puan) tarafından
Ay ne biliyim kız altta çıktı ben de yazdım eskiymiş şimdi gördüm
(6,046 puan) tarafından
Bende diyorum bu eski postu kim hortlatti :)

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 196 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Baharyagmuru00 (1,049 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 568 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 361 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,732 puan) tarafından soruldu

374,666 soru

11,206,714 cevap

34,509 kullanıcı