0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Merhaba hanımlar benim kızkardeşi 3 yıllık evli çocukları olmuyor yapılan tahliller de kocasının sperm bulunamamış böyle olupta tüp bebek yapıp çocuğu olan varmı bildiğiniz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de burda bekleyim ya. Benim de bi arkadaşım lar da öyle idi belki birisi bi şey söyler 
-Reklam-
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Erkeğin tedavi olması gerekir tüp bebekten önce 
(20 puan) tarafından
Nasıl bir tedavi
(1,730 puan) tarafından
Neden sperm yok o araştırılmalı bir ürolog tarafından o da işinin ehli ve iyi bir doktor olması lazım
0 oy
tarafından
Benim kuzenimde aynı problem vardı doktor kesinlikle çocupunun olmayacağını tedavi uygulanması gerektiğini söylemişti ankara da bir doktorda kök hücre tedavisi yaptılar bie kızları oldu bu kök hücre bir kere verilebiliyormuş sadece kızları şimdi 1 buçuk yaşında o zaman çok yüklü bi miktar para ödemişlerdi 5 adet döllemişler 2 sini koydular birisi tuttu üçü dondurulmuş bekliyor onlarıda koydurup bir çocuğa daha sahio olmak istiyorlar ama kızları erken doğdu bıngıldağı erken kapandı bunun için kafasında şekil bozukluğu vardı ameliyat oluyor o yüzden bekliyorlar dondurulmuş embriyonun ömrü 5 yılmış 
(20 puan) tarafından
Rabbim yardımcıları olsun inşallah
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Benim eniştem öyleymiş. Teyzemden gizli tedavi oluyordu teyzem fark etmiş ama tedaviyi bırakmasın diye bişey söylememiş tedavisi bitti ve teyzem hamile kaldı 
(20 puan) tarafından
Nasıl bir tedaviydi biliyor musunuz
(1,610 puan) tarafından
Yok bilmiyorum valla
0 oy
tarafından
Benim eşim için de tüp bebek olmazsa çocuk sahibi olmanız imkansız dediler 3 yılın sonunda hamile kalmıştım kendiliğinden ama o da kürtajla sonuçlandı kürtajdan 1 sene sonra tekrar muayene gitti eşim tekrar aynı şeyi söylüyorlar tüp bebek şart diye imkanları varsa tüp bebek yaptırsınlar 
(20 puan) tarafından
Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin isteyen herkese
tarafından
Aminnn Aminn inşallah
0 oy
(449 puan) tarafından
Benim kuzenimin eşide aynı şekilde. 10 yıldır bebekleri yok eşinde sperm olmadığı için. Bildiğim kadarıyla tüp bebekte yapamıyorlar. Doktor onlara demiş hani ölü sperm bile olsa canlandiririz Bi şansımız olur fakat hiç sperm yok ne yazık ki.
0 oy
tarafından
Oluyor galibe. Ameliyatla sperm bulunuyor . Ama bu tüp bebekdende pahalı olur ya
0 oy
tarafından
Sperm bulunamamissa testisten alıyorlar eğer orda da yoksa yapacak bisey olmuyor 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 331 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde MonaRosa06 (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 366 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde icimdekiMelodi (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 316 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 213 göst.