0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından

Beni ay önce sezeryanla doğum yaptım yanımda kimse yoktu eşim kaynanamı zorla getirmiş hastaneye geldiler ben ameliyatli bir şekilde kalktım herkese sarildim hoşgeldiniz dedim kaynanam bana geçmiş olsun diyeceği yerde gördün mü ananın .. dedi açık açık dedi ben burda yazmak istemedim orasını çok zoruma gitti hiç unutamıyorum o lafını laha önceden aramiz acikti büyütülecek öyle o kadar o lafı dicek kadar büyük bir şey yoktu kendisi çok pasaklı biri bende çok titiz biriyim o yüzden anlasamiyorduk hiç insan gelinine öyle der mi ya ne olursa olsun orda torununu dogurmusum 

5 Cevaplar

+2 oy
(8 puan) tarafından

Lanet olsun oyle annelere..onlar ana deil .ha .gelinini uzmuzsun ha oğlunu ne farkeder.aklım almıyor nasıl edepsiz saygısız insan bunlar ya...Susma yın canlar ezdirmeyın kendinizi ..Nerden buluyorlar o hakları. Akıllı olun esinizi bi şekilde elinizde tutun .biz uzulecegimize onlar uzulsunler.hak ettikleri kadar değer verin.gerekirse onuda vermeyin!!!

(27 puan) tarafından
Ağzına sağlık kuzum ağzı bozuk küfürbaz benim kaynanam çok küfür ediyor erkek gibi hiç utanmaz ama hastanede de bana öyle diyeceğini hiç düşünmzdim ne bilim öyle denir mi sanki ben düşmanım
(8 puan) tarafından
tersLe sende cnm..hanim  ol kadın ol de..gerçi bu saatten sonra öğretilemez asalet doğuştan olur vb...gibi kırıcı sözler kullan sende.onun diliyle cvp verme ..sen duruşunla sözlerinle bastır şunu yaa.kıskanç şeyler.
(27 puan) tarafından
Aynen zaten artık eskisi gibi iyi davranıyorum soğuk duruyorum biraz çok zoruma gitti
(8 puan) tarafından
uzak dur be cnm boşver. ..gitme ki o da gelmesin.bak keyfine.gerektiğinde eşinle git sadece.ben öyle yapıyorum. asla sık görüşmem.o da ztn biz çağırmadan gelemez.yaşadığım tecrübelere dayanarak söylüyorum. Mesafeli ol Herzmn.sen değer vermeyince daha değerli olacaksın emin ol. .
(27 puan) tarafından
Aynen aynen yapan yaraniyo zaten boylelerine şimdi yeni gelin aldı da hiç anlaşamıyorlar mis demiş ki eda böyle değildi demiş bende dedim ki onlar beni çok arıcak ama artık eski eda yok
(8 puan) tarafından
Gelen gideni aratir:))oh olsun kuzum..sen muhatap olma moreli ni onlar için asla bozma hele ki eşinle aranı evinin huzurunu mutluluğunu kesinlikle..3.kişiyi sokma cnm.mantık oyunu yap:)
(27 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim sagol yorumun için ☺️
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ağzının üzerine tokadı basacaktin. Bu kadar basit ve net.

(27 puan) tarafından
Aynen aynen de işte yapılmıyor ki bide çok ağzı bozuk o yüzden anlasamiyoruz çok küfür ediyor çok hiç düzgün konuşmuyor aynı erkek gibi
+1 oy
(218 puan) tarafından

Merak etme cnm yanlız değilsin banada dedi aynı lafı kaynanam bende hiç senin dediğin gibi degilmis çok rahat geçti doğumum dedim ozaman bozuldu azının payını alinca ve benimki gelmedi doguma 1 hafta sonra geldi el gibi bakmaya 

(8 puan) tarafından
Ama onlar haklılar. .bize ne yapiolar ki..gelinler hep istedikleri gibi çıkmıyor. istedikleri gelin tipleri nasıl olacaktı acaba..hem biz eslerimizi seviyoruz onları deil..kiskaniyolar bizi kuzum:))
(218 puan) tarafından
Aynen cnm bişey diyemem kıskanma konusuna annesi sonuçta kiskanir o dogurmus buyutmus ama böyle yapmamaları lazım
(8 puan) tarafından
yapiolar cnm...yapiolar..
(27 puan) tarafından
Aynen canlarım aynen katılıyorum insan neler görüyor neler çekiyor şu hayatta Rabbim hepimizin yüzünü güldürdürsun inşallah
(27 puan) tarafından
Biz den beterlerine düssunler de bizi mumla arasınlar inşallah
0 oy
(8 puan) tarafından

torunu için hele o lafı sarfedecek evime sokmayı bırak o evladi bile mum yakıp arattiririm ona..Akıllı düşün kuzum.öfkeyle kalkıp zararlı çıkma sadece..sen eşinle kafa kafaya ver gerisini bosver

(27 puan) tarafından
Öyle canım da insanın zoruna gidiyor işte o laf çok tuhafti bide yanlız da değildik kalabalıkti herkesin içinde dedi bana o lafı ben ona sarılıp hoş geldin anne dedim oda bana öyle dedi
(8 puan) tarafından
Emin ol herkes birbirini tanır. .ayiplanacak biri varsa o sen deilsin...
(27 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(8 puan) tarafından

evladın analı babalı büyüsün kuzum.şansı Bahtı açık olsun.Allah önünüze hiçbir engel çıkarmasın ..mutluluğunu zu daim etsin...

kaynana deyince sinir oldum hayırlı olsun evladın diyemeden konuya atladim:(

(27 puan) tarafından
Rabbim su dilinden dökülen o güzel dualarını kabul etsin ve bin katini sana yaşatsın canım benim Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 98 göst.
1 saat önce Diğer kategorisinde Pakize333 (818 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 499 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Yenibiri12 (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 162 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 264 göst.