0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bunu eşimin teyzesi verdi bizim araba var ama çok ağır  hamileyim kaldıramıyorum kayınvalidem istemiş lazım değilse bize ver diye neyse sağlam bir kırığı felan yok ama iki yıldır bodrum katta olduğu için lekelenmiş sıcak su ve bulaşık sabunu kremle yıkadım çıkmadı sonra duru kalıp sabun vardı onunla yıkadım lekesi gider gibi olmuştu şimdi kurumuş ama hala aynı çamaşır suyu kullansam rengi atacak başka neyle yıkasam çıkar 

image

image

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çıkmayabilir bence 
tarafından
Ya gerçekten çıkmaz mı ki tüh
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çıkmaz yaaa rengine işlemiş artık ama çamaşır suyu kullanma renk atar mahfolur bu şekil idare et mecbur
0 oy
(1,995 puan) tarafından
halı yıkama yerine götürüp rica edin yıkasınlar canım
tarafından
Şu örtüsü çıksa direk makina ya atacağımda çıkmıyor mübarek orada yıkarlar mı ki
(1,995 puan) tarafından
Yıkarlar bence onların başka bir kullandıkları deterjan oluyor belki çıkar
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama kullanılacak gibi değil bence. Ben geçen carrefourdan aldım baston araba 167 TL'ye. Sende ikinci el fln bulursam temiz al. Ben bunu kullanmazdim
tarafından
Hamileyim kullanacağım bir kaç ay sadece o yüzden almak istemedim çünkü araştırdım 300 500 diyor zaten yeni temiz bir arabam var tekrar masraf yapmıyayım dedim onun yerine daha kıyafet almadım onları alıyım dedim
tarafından
Tabiki sen bilirsin ama doğacak çocuğunada kullanirdin . Ben inan hiç kullanmam ondan iyi çünkü çok kirli duruyor. Dışarı çıkarmaya cekinirim bunu. Benimde ilk arabam büyüktü dediğin gibi hemde ağır. CarrefourSA indirime girmiş 167 TL aldım.
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Altına örtü örterek kullan sanki güneş yanığı gibi de duruyor solmuş gibi 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Direkt çöpe at 
(3,859 puan) tarafından
Kadının durumu olsa ztn yenisini alır buraya da sormaz .....
0 oy
tarafından
Tekrar boyama işlemleri yapan yerler varmı siz tarafda, Eşin araştırsın. Varsa ver. Üzerindün püskürneyle boyar. 

Yoksada terzi bul rengi aynı olan  başka kumaşla üsden bir kat geçsin. 
tarafından
Evet terziye ver. Kemerin de değişir.

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 632 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 330 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dertlimomy (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 472 göst.
28 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 158 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Anneyimmm03 (343 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,937 cevap

34,753 kullanıcı