0 oy
1,194 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar eşleriniz tiktok izliyor mu benim eşim tiktokta dün beğendi kısım varya oraya bakmıştım sürekli açık saçık kadınlar beğenmiş siz olsanız napardiniz böyle bir durumda? aşırı sinir oldum

68 Cevaplar

+3 oy
(4,284 puan) tarafından
Hic kullanmadim kullanali da mantıklı bisey yaptığını düşünmüyorum:D
(3,162 puan) tarafından
Aynen canım artımı bırakayım sana. Ergen kafalar kullanıyor zaten. Mümkün mü akıllı efendi biri o uygulamayı kullansın
(9,414 puan) tarafından
Katılıyorum ++ orası çıplak kadınların Fink attığı yer evli birisi neden tiktok izler ki?
(4,284 puan) tarafından
Bilgilendirici hicbirsey yok daha da göz zinasina ve insanı günaha teşvik ediyor bekar veya evli aklo başında insan bilinçli insan bu tür uygulamalarda bulunmaz bulunmamali yani :)
(9,414 puan) tarafından
Aynen canjm en iyisi hiç kullanmamak biz sadece watsap kullanıyoruz kafamız rahat :)
(4,284 puan) tarafından
Ben instgram da kullaniyorum ama sadece doktorları takip ediyorum bide bekarlığa kalma 3 5 kız arkadaşım vardır o kadar yani :) esim hiçbirini kullanmaz WhatsApp dışında
-Reklam-
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Kullanmıyoruz 
(5 puan) tarafından
En güzeli valla
+1 oy
(859 puan) tarafından
Valla hangi erkek bakmiyoki ben sildirdim tekrar yukledi sildim yukledi ne halin varsa gor dedim
+1 oy
tarafından
Hiç indirmedi çok şükür, öyle bişey olsa telefonu parçalar dım çok sabırlı burdaki bayanlar 
(5 puan) tarafından
Bende bağırdım falan bağırsan ne fayda huyundan vazgeçmez bide bana şifremi değiştirim falan diyor
+1 oy
(7,793 puan) tarafından
Eşim bir ara açmıştı ben istemiyordum yinede izin verdim baktiki oda boş yer orası kapattı şükür kurtuldum :)
+1 oy
(2,562 puan) tarafından
Hayır canım hic kullanmıyoruz face intagram tıktok vs . Kullanmıyoruz 

Ben olsam hemen hesabını kapattirirdim
(655 puan) tarafından
Kocama dan kaç kere boşanma aşamasına geldik yinede tiktok istagram yok silmiyı illa ünlü olma yolunda ilerliyo
(2,562 puan) tarafından
Allahım ıslah etsin o sacma şeyler için evliliklerini nasıl harciyolar ya
0 oy
tarafından
Allah'ıma şükür sosyal medya kullanmiyoeuz 
0 oy
(159 puan) tarafından
Uzun sure konusmam o tiktogu silene kadar ugrasirim sacma sapan bi program ne cikiyosa ordan cikiyo neden bi cozum bulmuyorlar bu programa bilmiyorum birde bazi telefonlarda kendiliginden oluyor siliyosun gitmiyo sacma sapan şeyler yaa
(5 puan) tarafından
Erkekler hamile şimdi tiktokta :D cidden çok kötü bir uygulama
(159 puan) tarafından
Ay evet millet cigrindan cikti allahim akil fikir versin
0 oy
(118,889 puan) tarafından
kullanmaz esim oyle uygulama
0 oy
tarafından
Eşimin tiktoku yok
tarafından
Diyorsun
tarafından
Diyorum:)
tarafından
Günaydın o zaman bebiş
tarafından
Günaydın caniko ❤️
tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Bizim eve girecek en son şey tiktok instegram var benim tek. Oda igne oyaları felan bakmak için 19 yaşındaki oglum bile karşı hele ki tiktoga
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bı ara vardı tiktok senin ağzına tukururum dedim sildim hele bı yüklesin telini ortadan ikiye ayiririm
0 oy
(13,484 puan) tarafından
Kullanmıyoruz ne o ne ben ama dediğin olayı görünce ben hiç medeni değilim.

İnsanı perişan ederm
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Vakit bulup girecek vakti yok ki çok çalışıyor eve gelip biraz oğlumuza ilgilenip hemen yatıyor 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Kullanmıyoruz ikimiz de zaten müsade etmem tiktokun ne olduğu belli 
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Kullanmiyoki tek baktığı oynadığı bilardo onu oynuyo
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Tik tok yükleyemez bile zaten öyle hevesleri yokta anında kusarım üstüne.Heleki sen görmüşsün al işte.. böyle adamı gelde evde besle 
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Tepkimi fazlasıyla koyardım benim eşim izler ama hep arabalar traktörler abuk subuk şeyler var hiç kadınlara denk gelmedim 
0 oy
(8,198 puan) tarafından
Bende bı benzerını ınstada kesfette gördüm resmen çöptü.Kızdım sacma sacma konusma yok oyle bısey dedi Halbukı orası rn cok baktıgın seylerı sana gosteren bır algorıtma evdekı helallerıne bakmazlarda nerde var ona bakarlar.Sende al gıydır karını boyle dur de hangı kadın hayır der.Ama işlerine gelmiyo.
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Öyle gereksiz uygulama esimde bendede olamaz eger olup acik resim kızlara bakdigini gördüğüm an mübarek ayda şahidim olsun vurduğum an telefonu  10 bolerim yaparimda allahtan esim Öyle seyleri sevmez yigeni kullanıyor cok kızıyor

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 348 göst.
0 oy
12 cevap 641 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 398 göst.
21 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu

376,706 soru

11,274,138 cevap

34,660 kullanıcı