0 oy
280 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (62 puan) tarafından
Kızlar oğlumun elleri ilacın rengiydi ama ağzının içinde yoktu kapsulde kav tane vardı hatırlamıyorum oynadığı halı felan sarı olmuştu eşim sınırlı biri söyledim kızdı kendide isde götürüyum hastaneye dedim icmemistir diyo kafayı yiyecem ne olur başına gelenler yardım edebilirmi

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne ilacı canım inşallah icmemistir Allah korusun ne olur ne olmaz doktora gösterin
(62 puan) tarafından
Cabral diye eklem ilaci
tarafından
Ama yeseydi ağzı da boya olurdu ihmale gelmez ama
-Reklam-
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Yine de bi hastaneye götürmek lazım. Bence götürün. 
0 oy
tarafından
Elleri nasıl boya olmuş,eli olduysa ağzı çoktan olur bence ama yine de bi doktora götür,ihmale gelmez,Allah korusun sonunda pişman olmak da var 
(62 puan) tarafından
Ağzının içinde hiç yoktu
0 oy
tarafından

Hastaneye götür film çekilir belli olur 

0 oy
(408 puan) tarafından
Hemen acile götürün, içmemiştir bişey olmaz dendiği için kuzenim 2-3 yaşlarında vefat etmiş abimi zor kurtarmışlar. Amacım korkutmak değil ama sonuçları ağır olabilir. 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
burda kendinizi rahatlatmaya çalışmak çok saçma. Hastaneye gidin baksınlar Allah korusun kötü sonuçlar olmasın.
0 oy
(27,183 puan) tarafından

Acile götür bekleme

0 oy
(97 puan) tarafından
Canım aynısı dün benim başıma geldi oğlum 3 buçuk yaşında parol ağrı kesici yarısını kırmış içmiş yarısı demeyelim de bir parçasını sonra koşarak yanıma geldi Çok acısı su ver dedi Ben de ne acı bakayım ağzına dedim baktım ki ilaç içmiş gözetimi altına aldık yani evde sürekli takip ettim Çok minik bir şey yediğini anladığım için hastaneye götürmedim sen sürekli kontrol et onu olmazsa bir kase yoğurt falan yedire bilirsin
0 oy
(415 puan) tarafından
Götür acile Allah korusun eli olduysa bebe bu valla hiç belli olmuyor ağzına atmıştır belki götür baksınlar için rahatlar en azından 
0 oy
tarafından
Hastaneye götür çabuk adli vaka ifade de vermen lazım ayrıca çocuğunu her ay kontrole götürceksin içip içmediği sonradan da ortaya çıkabilir değerleri normal mi her ay bakılacak
0 oy
(485 puan) tarafından
İçse ağzının içinde olurdu ama o kapsül seffasa birden yutmusta olabilir canım yine gidip röntgen cektirmek iyi cnm midede daha erimemistir yarım saat erimesi hapın
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Cnm bekleme sen götür gidemezsen ambulansı ara bence eline nasıl bulaştı eli nasıl ıslak oldu yani
(62 puan) tarafından
Eşim goturmuyo bana kiziyo
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Oynamıstır canım benım kızımda oyle yapmıstı bır ıkı bısey olmadı şükür.Ilaclara daha dıkkatlı davran brn artık öyle yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 176 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
18 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 323 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.

374,699 soru

11,208,007 cevap

34,512 kullanıcı

...