0 oy
461 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Dün geldi tasmamız dünden beri ele gelmeyen kuş elden inmiyor 2-3 saatte bı yarım saat takıyorum alışması gerekiyo kedilerimden ayrı tutuyorum tasmayla ugrascam diye kendini savunamaz. Uçuş mesafesini ayarlamaya çalışıyorum inşallah 1 2 haftaya kadar eğitimimiz tamamlanicak. Kullanan var mı aranızda bi kısım uzun kaldı acaba bizim sultan minnak olduğu için mi ki

image

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kuşa neden tasma takılır ki :angel:

(1,464 puan) tarafından
Kedilerle dışarı çıkınca arkamızdan bakiyo küsüyo eve girdiğim anda saldırıyo beni goturmedin diye o yüzden onu da dışarı çıkarabilmek için tasma eğitimi veriyorum
-Reklam-
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Tasma neden ilk defa görüyorum :D
(1,464 puan) tarafından
Kedilerle dışarı çıkınca arkamızdan bakiyo küsüyo eve girdiğim anda saldırıyo beni goturmedin diye o yüzden onu da dışarı çıkarabilmek için tasma eğitimi veriyorum
(2,562 puan) tarafından
Kafesiyle cikar
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ben kusa ve kediye tasma takilmaz diye biliorum
(11,217 puan) tarafından
valla askim isvecte kisi basi 2 ****** duser kopeklerine tasna takar ama kedilerine tajmazlar takanida tuaflarlar heralse cunku kediye tasma takani gormedim : Dtani tmm boyunlugu oluo ama boyke tut gezdir yok
tarafından
Aşko orasi isvec burasi turkiye kediyi elinden kaparlar valla
(11,217 puan) tarafından
:D edimle kizim bir ara cidi cidi british cat aliodu son anda hamile kaldimda kurtuldum ben evde hayvsn besleyemm askim o evi terkederim
tarafından
Doğrudur aşko ama bi tane alin kiz alisirsin
(11,217 puan) tarafından
ben yaptim bitane : D oba bakioz smdi
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Yok canım kullanmadım ama bunne tatlılıktır ya maşallah yerim seniii :)))
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Kuşa neden tasma:D

(1,464 puan) tarafından
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ay maşallah çok tatlı olmuş benimde sultan papağanım var ama tasması yok kuşum ele gelmiyor çünkü çok korkuyor sürekli tıslıyor kendi kendine inanılmaz mutlu şarkılar söylüyo kendimize alıştıramadık bir türlü 
(1,464 puan) tarafından
Elinize alıştırmak için dal darı var ya onlardan avucunuza koyun yemek için gelir bazen ısırıyor ama ele gelmeye basliyo tabi biz çok üstünde duramadik da kız mı sizin ki kelime soyluyo mu
(1,068 puan) tarafından
Erkek bizimki canım daha önce dişi vardı o ele alışıktı eş istemeye başladı ****** değiştirdim mecbur ****** boş yumurtlar üstüne yatar üzülürüm annelik duygusu tatsın diye şimdiki kuşum kendi kendine şarkılar söylüyo 4,5 farklı kelime konuşmuyo şuana kadar
(1,464 puan) tarafından
Yaaa bizimki de erkek gelin arıyoruz aynalarda :D bizde mucize doktorun ıslık sesini iPhone Zil sesi :D paşa cicikuş Babacık Musti Musti Mustiiiii Cidaaaa gel geldi diyo şimdilik:D
(1,068 puan) tarafından
Maşallah ya çok seviyorum kuşumu çok tatlılar alıp içime sokasım var ama çok korkuyor bizimki
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ay maşallah çok tatlı benimde sultan papağanım var ama tasma kullanmayı bırak elimize gelmiyor çok korkuyor tıslıyor ama kendi kendine çok mutlu şarkılar söylüyor  alıştıramadık kendimize
(1,464 puan) tarafından
(1,068 puan) tarafından
Ay ne güzel size alışık ben canını acıtıcam korkusuna üzerine gidemiyorum kaçıyor kanadını kanattı bir iki kez
0 oy
(119,000 puan) tarafından
kuş icin tasma varmiymis
(1,464 puan) tarafından
:D var var dışarı çıkartmak için aldim
0 oy
(2,689 puan) tarafından

Ayy bunu ilk defa gördüm çok sevimli :)

Biz de kediyi gezdirelim diye heves ettik tasma aldık qma dışardan çok korkuyor yazmayı da taktığımız an yere yapışıyor :) o yüzden çıkaramıyoruz. 

(1,464 puan) tarafından
Ben 5 kediyle cikiyorum havalar güzel olduğunda hepsi camın önüne diziliyolar bizi ne zaman cikartcan diye miyav miyav evde durmak imkansız :D biri yeni doğurdu bebisleri de alistircam bakalım biraz ele avuca gelsinler
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aaa çok ilginç ya hiç görmemiştim inş çabucak alışır 
(1,464 puan) tarafından
İnşallah ya alışana kadar tasmayı kemirmezse iyidir :D
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benımkı bunda rahat edemedı
(9,247 puan) tarafından
Cok zor Allah yardımcıj olsun bendede baya bı canlı arkadas var. İmkanım olsa dana alcam
(1,464 puan) tarafından
:D :D ooo seninkiler de zormuş kız koyun inek falan mi
(9,247 puan) tarafından
Yok ya bıldıgın kuş balık k öpek
(1,464 puan) tarafından
Hiiii bende dana diyince diğerleri koyun falan heralde zannettim :D
(9,247 puan) tarafından
Yok ama yer olsa alırım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
0 oy