0 oy
175 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (146 puan) tarafından
2. Sezeryanim olcak ne zaman gün verdiler acaba kaçıncı haftada alınıyor genelde aynı yerden mi kesiyorlar ilkinden daha zor oluyor mu 

13 Cevaplar

0 oy
(3,522 puan) tarafından
Bende bekleyeyim 2. Olacak benim de inşallah 
-Reklam-
0 oy
(2,499 puan) tarafından
Ben de bekleyim şurda
0 oy
(236 puan) tarafından
36. Haftada devlet hastaneleri 39.haftaya veriyorlar evet aynı yerden kesiliyor ve 2. Benim için daha zordu nedeni 2 . olmasımı yada ilki genel anesteziydi 2. Belden uyuşmalı olduğu içinmi bilmiyorum
tarafından
Valla benim belim halen agriyo bide hissettim kesiyi cok zordu sonra bayilttilar
(236 puan) tarafından
Aynen bel ağrısı biraz bendede kaldı
tarafından
Evet ya usudugumde cok agriyo en guzeli normal
(236 puan) tarafından
İşte nasip olmadı ki normalde ilkimde mecburi sezeryana aldılar
tarafından
Bemdede oyle oldu nasip
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ayni yerden kesildi oglumda 38 kızımda 38de oldu ilkine göre çok çok cooook hafif geçti 
0 oy
tarafından
Ay bende çok merak ediyorum hep aynı yerden mi kesiyolar
0 oy
(3,552 puan) tarafından
3.cü yaptım her hastane farklı gün veriyor. İkinci sürekli hastanede yattım ona ragmen 39 u doldurduk 3cü de 38 haftada tam 39 a verdiler. Öncesine değil. Durumuna göre bakılır herhangi bir doğum belirtisi yok ise 39 da alırlar doğuma. İkinciden her zaman zor oluyor. 2ciyi aynı kesiden ama 3cüyü bi tık aşagdan kesmişler benim. İlk estetik dikişti kaybolmuştu bile 3 sende sonrası lar normal dikiş oldu 
0 oy
tarafından

Benım arkadasım oldu 2. Sezeryan sordum cok daha kolay ve agrısız gectı bende sasırdım dedı ilkine gore daha ıyı gecıyormus, benım ilki zaten sıfır agrı sızıydı bunda yuruyerek cıkcam heralde dogumdan :D

0 oy
(8,958 puan) tarafından
55 günlük olduk bile 2. Sezeryanimi yaptım aynı yerden açıldı kesi 39+4 e gün vermişlerdi ama 38+3 de suyum geldi doğuma alındım. 2. Sezeryan daha kolay geldi bana daha çabuk toparlandım ayaklandim
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Aynı yerden kesiyorlar diye duydum 39+2 de 2. sezeryan olucam Allah izin verirse 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Ayni yerden kesildi cnm ilki genel anestesi 

2. Belden uyuşturma 38 +4 gün verdi gittm.doğurdum ilk doğumum cok ağrılı gecmisti 2nci hic bilmedim 3.cu gun eve geldim dus alıp mkine tuttum eve islerimi yaptim 
0 oy
tarafından
İlk kızım genel olmuştu cok cookk rahattım uyandıktan sonrada ayağa kalkmamda çok kolay olmuştu ama ikinci spinal oldu inanılmaz ağrım oldu sürekli ağrı kesici iğnelerle ayaktaydım ilk kesik yerinin üzerinden kesiyorlar ayağa kalkmam çok uzun oldu amaliyatta bı sorun olmuyorsa sonrası ölüm gibi 45 günlüğüz şuan şükür iyiyiz kızımla 39 +2 de doğuma alındım 
0 oy
(146 puan) tarafından
 çok teşekkür ederim ❤

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 650 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Asel&Ezel (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 449 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Zenizedi (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu

377,250 soru

11,289,680 cevap

34,701 kullanıcı

...