0 oy
414 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Benim saçım siyah ama tam simsiyah değil bende esmerim ama con değil beyaz tenliyim ama tbi kaslar filan siyah:)  saçımı boyaticm da sizce küllü köyü sarı 7.1 gidermi ? Bunu siyah saca yapmak için açmam lazimmidir tam emin olamdm

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Nicki degismissin hülya

Nasil da anladım puhahahaha:D:P:woot:

(1,499 puan) tarafından
Kız senin önceki nickin neydi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acman lazım önce yoksa siyah olarak kalır yine
(3,770 puan) tarafından
Açmak da hklsn ama acıcı yi saçım kaldrmi blmem:)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Açmadan asla tutmaz ama sana 7.1 gitmez 
(3,770 puan) tarafından
Neblm cnm ya çok kötü renklerde istemiorm :( ne yapsam bilemedm
(5,938 puan) tarafından
Bronz kahve çikolata kahvesi felan gider
(3,770 puan) tarafından
Aslında uçlarını da açıcam paket atcam kendim acıcı ile
0 oy
tarafından
Acman lazim bende aynı senin gibiyim geçen ay boyadım önce açtım sonra kızıla boyadim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Resim atsaydın yakışırmı yakışmazmı daha iyi yönkendirirdik seni
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Saçı tamamen açman lazım açarsanda saçın  mahvolur onun yerine kendi saçının üstüne krepeyle ombre yaptır değişik  güzel olur
0 oy
(346 puan) tarafından
Tam siyah degil dedigin koyu kahve felanmi. Eger oyleyse koyu kahve kuaforler icin siyah demektir (bende kuafordum bir zamanlar) acmak gerekir lakin oksidanla yani sen yapamazsin sacin yanar zor bi islem 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Kesinlikle acman lazım canım bence kuaförden yardım al
(3,770 puan) tarafından
Ben ne uzun saçlar boyadım açtım ama boyadn kesmek şekil vermek gibi değil
0 oy
tarafından
Actirman lazimm ve sana o renk gitmez hasta surati gbi olursun canim 
(3,770 puan) tarafından
Yo olmam canisi ben daha önce çok açık renk yaptm
0 oy
(843 puan) tarafından

Saçın pişmaniye gibi oluyo canım bulaşma sarı hastaliktir bi girdim 5 senedir çıkamadım :angry:

(3,770 puan) tarafından
Ben aslında saç işinden anliorm ole çok boydn anlamm sadece ama cokk da sac boyamislgm var ne uzun saçlar boyadım açtım:) ama işde kesmek şekil vermek gibi değil kendme kolay vermiorm3karar
(843 puan) tarafından
Ben uzun zamandır kendi saçımı kendim açıp boyuyodum doğumdan sonra uğraşmayım kuaför yapsın dedim ve sonuç tel tel sarı sarı dökülen pişmaniye :D  pişmanım keşke kendim yapsaydım yine. Eğer çok niyetin varsa oryalle açıcı karıştırıp açma. Hazır kutular çıkmış saçı açan onlardan al. Bide üstüne sarı boya yaparsın mis. Emine deligöz videoları var youtube da o kadının videolarına bak istersen diğerleri pek inandırıcı gelmiyo bana
(3,770 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim yazmissn baya eline sağlık.  Kuafoere gidip gaptrmk çok isterdim ama baya para isterler veremem ablama yptrcm oda eskidn kuafordu acmayljm saçın yipramasn zaten saçın az dedi ama acicm
(843 puan) tarafından
Yapınca foto at bari :) benimde dip boyam geldi üşenmezsem yapacağım :D
(3,770 puan) tarafından
Olur atarım uçları ida acicm erenmezsem:) benim kendi rengim bayadır var uçlarını açmıştım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 717 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
8 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatocan4545 (1,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
9 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Izmirlianne (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
1 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Gokce09 (245 puan) tarafından soruldu

374,664 soru

11,206,623 cevap

34,509 kullanıcı

...