0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar sizde durumlar ne benim kızım bir haftadır 2 kere çok az uyuyor gecede hala ayakta ve uyumuyor eskiden örümcege koyuyordum doktor koyma dedi emekleme yok yürüme yok ayagada kalkmiyor yorulmuyor ve nerdeyse hiç uyumuyor ne yapabilirim 1 hafya oncesine kadar iyiydi örümcege kaldirdigimdan beri Böyle olduk 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diş falanmi cikariyoki
tarafından
Yok canım hiç diside yok çıkan da yok yani hiç memmun olmuyor gezdiriyorum oyun oynuyorum uyku sıfır bilmiyorum adada sakimlesirse kendi kendine az oynuyor ben yanında oluyorum yine tabi
tarafından
Bende gectim bu yollardan bak şuan rahat hallerin emin ol 1 bucugunu gecince yerinde durmuycak heryeri dagtcak
tarafından
Keşke yürüse canım valla sanki böyle daha zor
tarafından
Yurur annesi daha zamani var demekki
tarafından
Galiba canım Tesekür ederim
-Reklam-
0 oy
(345 puan) tarafından
Belli donemlerde huy degisikligi oluyo canim illaki her bebek bir olmuyor kac kez gunduz uyuma saati degisti bixim simdi 23 aylik yaklask 10 gundurde gunduz hic uyumuyo enerjisi tukenmiyo yorulmuyo
0 oy
(5,954 puan) tarafından

Her bebek farkli canim üzme kendini bi anda hepsi yapar kiyaslama yapma her bebegin kendine özgü gelisimi var 

Oglum 8 aylik olcak pazar günü inşallah bir anda desteksiz oturdu hic desteklo oturtmadim kendi kendine bi anda oturdu 2 3 gun yaninda bulundum denge kurmayi ogrendi simdi oturur ben yemek yaparim duserken bile temkili devriliyor  emekleme pozisyonu aliyor diz ustune geliyo cesaret edemiyordu bakdim 2 gundur komando gibi sürünüyor bi anda yapdi bunlari canim seninde eli kulagindadir disi olabilir gerco ben dis sorunu yasamadim çıkarttı uykusunu etkilemedi 
0 oy
(775 puan) tarafından
Tontisse olur canım benimkide geç oturdu geç geç süründü daha da yurumedi eline havuç salatalık verebilirsin yada meyve emziği bizdede dış yokyu ama huzursuzluk hat vsafhadaydi sonra birden çıktı ama ay sürdü diyebilirim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 296 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
0 oy
8 cevap 132 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mehtapselenasmin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 305 göst.
15 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilekk (1,093 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...