0 oy
2,125 göst.
Aile kategorisinde (849 puan) tarafından
İyi günler kızlar ben evlenmeden önce unv hayatı iş hayatı derken evde pek kalan biri değildim ardından evlendik eşim şehir dışında çalıştı annemde kaldım kalabalık bir ailem var neyse eşim dışarı işini bıraktı evime geldim arabamız vardı sattık eşim araba alım satım işine girdi genelde evde pek yok bende hep evin içindeyim evim her yere 2 dolmuş düğün için çocukla rezil olurum diye bir yere gitmek istemiyorum ama artık çok fazla bunaldım öyle böyle değil eşimde az önce yemek yerken neden hiç çıkıp gezmiyorsun evde kapalı kalmak insana yakışmaz bir yerde kapalı kalmak hayva.na yakışır kendini çok bunaltiyorsun çık biraz gez arkadaşına annene ablana felan git hatta ailen de kalmak istersen kal evde kaldıkça sürekli bana sarıyorsun dedi ( evlenmeden önce de hep bu dusunce de olan biriydi 8 yıldır hep bunu savunur evde kapalı kalmak hayva.na. yakışır diye ) bende amacın bizsiz kafa dinlemek yada rahat takılmak mi dedim saçmalama senin bunaldıginin farkındayım git gez hatta mersinde ablana gitmek istersen de git parayı mevzu etme iyice kötü olmandan korkuyorum dedi ama ne bilim şeytan da dürttü sanki evet hem bu düşünce de olan biriydi ama ne bilim bir tuhaf oldum sizce nedir bu siz olsanız nasıl dusunurdunuz

29 Cevaplar

0 oy
(118,484 puan) tarafından
Kız ne guzel git gez diyo adam iste niye art niyet ariyon hergun evde olmak cidden bunaltiyo insani yatili gitmek istemiyosan oldugun yerde carsiya falan cik 
(849 puan) tarafından
Ne bilim canım burda yada etrafım da duyduklarım bilin altı yaptı galiba bende kafasına göre mi yaşamak istiyor rahatmı takılmak istiyor diye düşüncelere girdim
(118,484 puan) tarafından
Cok aldatmayla ilgili postari okuyunca insan kuskulaniyo ama aldatan adam sen evdeykende yapar karakter meselesi aciz olan aldatir onuda adamlik sanar bence esin seni dusundugu icin demis degisiklik her zaman iyidir yerinde olsam giderdim
(849 puan) tarafından
Gidecem canım çok sagol un fikirler için insan rahatlıyor vallahi :)
-Reklam-
0 oy
(406 puan) tarafından

Kız daha ne istiyosun bence adam tamamen seni düşünüyor :) 

(849 puan) tarafından
Ne bilim canım inan öyle şeyler duyuyor ki insan şeytan bir dürttü yani :).
(406 puan) tarafından
O şeytana selam olsun aklımıza giriyo bazen :)))
(849 puan) tarafından
Kış kış olsun o şeytana:)
0 oy
tarafından
Öküzün altında boşuna buzağı ariyosun diyorum ve susuyorum ")) 
(849 puan) tarafından
Gerçekten öylemi yapıyorum acaba çok bilinç altı olmuş bende
tarafından
Canım benim boşuna altında art niyet arama bir kere zaten baştan beri böyleymiş hemde dediği gibi senin bunamanı istemiyor belli ki keşke benim eşimde bu kafada olsa ")) ne kendi gezer ne beni gezdirir evde curuyecaamm ")
(849 puan) tarafından
İnşallah senin esinde düzelir canım işte insan duya duya herseyden nem kapar hale geliyor
0 oy
tarafından
Bazen benim kide böyle cümle kuruyo çok sıkılıyorum senin dediğin gibi arada bi çık gez diyo 

Ama merak etme senin iyiliğin için diyodur 
(849 puan) tarafından
İnşallah öyledir öyle olduğuna da inanıyorum zaten ama işte etraftan duyduklarım felan tedirgin etti beni
tarafından
Canım erkekler bizim gibi değil çıkıp çalışıyorlar sürekli iş arkadaşlarını goruyolar ama biz ev hanımı olduğumuz için sıkılıyoruz çoğunlukla
(849 puan) tarafından
Aynen öyle canım hiç bana göre değil ev hanımligi ama hayat şartları işte:)
0 oy
tarafından
Hep bu dusuncede olan esinden neden suphe ediyorsun anlamadim.

Adam.hep ayniymis degismemis kii 
tarafından
Ama sen kocani elin adamlariyla kiyas edersen kafayi yersin her lafindan suphe edersin canim
(849 puan) tarafından
Haklısın canım ama işte elimde olmuyor malesef yorumlar için teşekkür ederim iyiki burası var rahatladim:)
tarafından
Haklisin insan herseyden etkileniyor ama yazilanlara bakipda kendini sikma esine  yansitirsin bnu araniz acilir bos yere canim
(849 puan) tarafından
Aynen canım haklısın çok sağol❤
tarafından
Rica edermm kuzum❣❣
0 oy
tarafından
Yerinde olsam anneme diye gider ummadığı bir anda söylemeden eve gelirdim 
tarafından
ne güzel guvenlik sistemi bulmussunuz kaynana hep kapida :)
(849 puan) tarafından
:)))) kaynanam öyle canım sağolsun o kitledigi zaman eşim mesela geç saatte dışarıya gidecekse gitme bak açmam diyor eşim gidiyor kaynanam gerçekten de açmıyor kapıyı:) en son dayanamayıp ben aciyorum:)
tarafından
ee neden anahtar yok esinde :)
(849 puan) tarafından
Var canım ama kaynanam surguyu çekiyor arkadan :))
tarafından
Allah im :) eski toprak o o sürgü çekili olmazsa uyuyamaz
0 oy
tarafından
Bence senin halini anlamış sana yardımcı olmak istiyor canim esin. Neden kötü niyetle söylesin 
(849 puan) tarafından
Kuzenim yaşamıştı aklıma yer etmiş galiba
tarafından
Anladim canim ama esine güveniyorsan hic aklina boyle seyler getirme
(849 puan) tarafından
Çok şükür güveniyorum canım Rabbim bu güveni boşa çıkarmaz inşallah hiç bir zaman hiç bir kadın yaşamasın inşallah bir tek ben değil
tarafından
Insallah canım amin
0 oy
(178 puan) tarafından
Güveniyorsan git canım gez ☺ sana şüpheli geldiyse aklın evde esinde kalacaksa gitme gündüzleri çık gez biraz akşam geri evine gel☺
(849 puan) tarafından
Yok şükür olsun Allaha yaşamadım güven kıracak hiç birşey inşallahta yaşamam ama kuzenim zamanın da yaşamıştı aklıma o yer etti galiba
0 oy
(301 puan) tarafından
Kız daha ne istiyorsun sen kış gelmeden gez aylarca kalma e tabi 1 haftalığına git  gel  .çok afedersin ama bir insanin içinde pispiklik varsa heryerde yapar o işi yani seni uzaklaştırmak için dememiştir  .kalbini temiz tut inşallah bisi olmaz
(849 puan) tarafından
Ay inşallah millette duya duya tuhaf oldum Allah kimseye yaşatmasın
0 oy
tarafından

dün kocam bana git sosyalleş dışarı çık insanlarla kaynaş dedi diye kıyameti koparmıştım ben de :D:D ama gerek yok canım aslında haklı. üniversite okumuş çalışmış bi kadınsın eşin de seni kısıtlayıp kendinden soğutmamak için sana teklifler sunmuş. benim kocam da ben dışarı gitmediğimde başlıyor hayatım annenlere götüreyim, kardeşimle sinemaya git, yengeme bırakayım çay kek yapın falan diye. alınganlık yapmasak daha iyi dün bunu daha iyi anladım :)

tarafından
aynen canim ama erkekler istiyor ki anneleriyle kardesleriyle hep takılalim :) hos benim esim oyle değil ama ilk evlendigimizde haftada uc kere koye yemeğe giderdik bide calisiyodum o zaman arabamiz yoktu istedigimiz saatte kalkamiyoduk mecbur 11 deki minibusu bekliyoduk sonra yavas yavas azaldi cok sukur simdi ben diyorum koye gidelim diye arada
tarafından
ya biz 6 aylık evliyiz. ondan mı bu kadar üstüne düşüyor bu işin sence o zaman? zamanla bizim de azalır mı? :/
tarafından
azaliyor canim.bebek olunca dahada azaliyor ilk zamanlar kiz gibi ailede aile diye tutturyorlar :) bide derler evlenince kizlar anne evinden kopamaz :)
tarafından
ayyy di mi. ben ayda bir görsem niye demem. bu her hafta gidicek 2-3 defa :) bakalım ne olucak..
tarafından
benim esim beni bunaltmiyor canim aile konusunda ama ilk evlendigimizde bende anlamiyodum calistigim icin pek yemek yapamiyodum bi benim ailemde bi onlarda haftayi kapatıyoduk sonra sonra azaldı bide onlarda cok sık geliyodu onlarda azaltti gelmeyi bebek olunca lazimlar ya gelmiyorlar :)
0 oy
tarafından
Canım sana bunu düşündüren ne ki önceden bir hatasını yanlışını falan mi gördün eger görmediysn eşin senin iyiligini düşünüyor derim yani zaten emin ol doğru duvar yıkılmaz sen gidince birşeyler karıştırsada kurban olduğum Allahım öyle adaletliki hersey önüne çıkıyor gitmek istiyorsan git gez kafa dağıt :))
(849 puan) tarafından
Allaha binlerce şükür görmedim hiç bir yanlışını Rabbim de göstermesin gidecem gezecem cokkkk  bunaldım
tarafından
O zaman gönül rahatlığıyla git kafa dağıt canım:))
(849 puan) tarafından
Rabbim nasip ederse yarın başlıyorum canım:)
tarafından
Hayırlı yolculuklar olsun :)
(849 puan) tarafından
Çok sağol kuzum ❤
0 oy
(368 puan) tarafından
Kiz ne guzel iste seni dusunuyo adam baska bisey olsa illa sen karsilasirdin senden sakladigi bisey flan ah ah keske esimde bana ole solese ama nerdee  1 sene oldu hala gidemedim annemlere hamileyim erken sogum riskim var 1 evladimiz daha var esim tabi uzman cavus suan harekatta bisey olursa diye korkusundan yollamadi kendide gelemedi 4 ay oldu hala gelcek  ben olsam giderdim tabi uzun yollara deil 
(368 puan) tarafından
Bence o seni dusunuyo  ne guzel ben carsiya cikamam mesela cikarsam bi saati vardir gitcem yerler bellidir tabi cocukla zor oluyo benimki buyudugu icin o skintilari gecirdim sukur ama bida olcak iki cocukla artik esimsiz bi yere hic cikamam herhalde diye dusunuyorum sen bu zamanlarini iyi degerlendir bence
(849 puan) tarafından
Aynen canım gezecem inanki çok fazla bunaldım alisik değilim hiç
(368 puan) tarafından
O zaman sana iyi gunler gecrimeler canimm  allah yuvaniza saglik mutluluk nasip etsin  yavrunuzu anali babali buyutun insallah
(849 puan) tarafından
Amin canım cümlemize inşallah ❤
(368 puan) tarafından
Amin canim aminm
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Benm esimde hep aynisini der canim hatta az once seni annenlere gotrcem dedi bebegim 50 gunluk oldugu icin kabul etmedim farkli bi sehire gelin geldim pek arkadasimda yok daha evlenmeden once ne zmn istersen ne kadr istersen kal derdi ben hic kotu niyet dusunmedim sende dusunme bence bisey yapicak olan insan sen evde olsanda yapar oyle dusunurum bn dedigi gibi bence sen git kafani dagit rahatlarsin cocuguna da faydan daha cok olur
(849 puan) tarafından
Aynen canım haklısın enerji depolamam lazım yapacak olan elbet her türlü yapar da işte duya duya herseyden nem kapar oldum :)
(1,422 puan) tarafından
Herkese bakma sen canim yapan her turlu yapar bide mutlaka bigun ortaya cikar sen gez toz keyfine bak keske bnm bebegimde biraz buyuk olsa bende gisebilsem anne baba evi gibisi yok :)
(849 puan) tarafından
Aynen öyle canım haklısın gezecem :))
0 oy
(947 puan) tarafından

Canım bence art niyetli değil benimki de hep derdi baştan ilk evlendigim de pek çıkmazdim şimdi yine gece gündüz geziyorum . Gerçekten insan evde bunaliyor. Çık adamın dediği gibi çarşıya git bı arkadaşına git inan çok iyi oluyor kafası dağılıyor insanın . Adam kötü niyetli değil bence .  Benimki de diyor gez dolaş evini aksatma ben senden ne isterim başka diyor . Kafana göre takıl para hesabı da yapmıyorsa ne istersin başka :)

(849 puan) tarafından
Bende öyleyim bundan böyle beni evde bulana aşk olsun:)))
(947 puan) tarafından
Aynen canim:) koca da sıkıntılı değilse bak keyfine
(849 puan) tarafından
Yok değil canım binlerce kez şükürler olsun inşallah ilerde bir sıkıntı çıkmaz
(947 puan) tarafından
Çıkmaz kuzum çıkmaz sen evini aksatmadan gezdin mi hiç bı koca karısına karışmaz :)
(849 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Eğer eşine güveniyorsan yani aldatma vs durumu yoksa iyi niyetten demiştir al paraları git gez toz 
(849 puan) tarafından
Allaha şükür öyle birşeyinı girmedim inşallahta Rabbim yaşatmaz güveniyorum da ama işte beynime yer etmiş demekki gezecem karar verdim çok sagolun:)
tarafından
Burda ki postlar yüzünden oluyor hep :)
(849 puan) tarafından
Galiba ya :) Rabbim hiç bir kadına yaşatmasın inşallah yaşayanların eşlerine de hidayet nasip eylesin mevlam
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Seni düşünmüş bence senin kapalı kaldığının farkına varması bile çok iyi bi şey 
(849 puan) tarafından
Aynen canım ama işte beynime yer etmiş demekki istem dışı dürttü şeytan
0 oy
(214 puan) tarafından
Eşin o düşündüğün şeyi yani aldatmayı yapacak insan mı yani anlayamazsin insanları ama eşini tanirsan yapar yada yapmaz diyebilirsin buna göre bir dusunceye kapilabilirsin ama sende dışarı çık sonra annenlere git arada da eşinle git canım 
(849 puan) tarafından
Araba varken hiç evde durmazdık düzgün cnm araba olmayınca bende çocukla rezil olurum diye cikmiyordum bunaldım oda farketti güveniyorum elhamdülillah herkes yaparsa da kendine yapar canım ama şeytan dürttü işte:)
(214 puan) tarafından
Olur ya şeytan işte :) çocuklu olunca öyle diyolar durmuyor gitmek istemiyorum diye ama çocuk işte seni kabul eden çocuğunla kabul etmeli sen gideceğin yere git annenler olsun felan zaten çocuk sesi çok sever büyükler :)
(849 puan) tarafından
Dolmuşta rezil oluruz diye korkuyordum ama amannn birşey olmaz gezecem inşallah:)
(214 puan) tarafından
Yaa gez tabiki o gördüğün insanları bı kere goruceksin daha görmezsin korkma :))) sen gezmene bak keyfine bak bosveeeeer başkasını gezdir çocuklarını
(849 puan) tarafından
Aynen öyle yapacam canım çok sağol:) ❤
0 oy
(25,225 puan) tarafından

Gayet güzel bir teklif değerlendirin :D

(849 puan) tarafından
Yarın başlıcam Rabbim izin verirse canım değerlendirmeye:))
0 oy
tarafından
keskeeeee benimkide bana oyleeeee deseeee :)
(849 puan) tarafından
İnşallah en kısa zaman da der o zaman canım :) Rabbim gönlündekini nasip eylesin inşallah
0 oy
tarafından

Açık açık demlya kuzum eşin evde kaldın mı bana sarıyosn gez dolaş kafan dağılsın diye altında art niyet arama tadını çıkar :)

(849 puan) tarafından
Allah izin verirse öyle yapacam canım sağol:)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 948 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 2,385 göst.
9 Eylül 2018 Aile kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
21 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (3,971 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 684 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu

374,647 soru

11,205,629 cevap

34,506 kullanıcı

...