0 oy
420 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (104 puan) tarafından
kzlar hamileyim canım ne zamandan beri içli köfte çekiyor şöyle incecik içi dolu .. İstanbulda oturuyorum burada ev yemekleri yapan satan guvendiginiz sayfa varmı .. ben yapmayı bilmiyorum yapsamda içinde et olduğu için yiyemem kendi yaptiklarimi yiyemiyorum kokusundan midem bulanıyor varsa bilen onersin lütfen 1 aydır aşeriyorum buradan lokantadan aldk ama igrencti tatlari :((( 

13 Cevaplar

0 oy
(2,040 puan) tarafından
Ayy kuzum ankarada olsa anneme yaptrrm getrrdm direk
(104 puan) tarafından
ayy canım benim allah razı olsun vallahi yemiş kadar oldum annenin ellerinden öperim allah hayırlı uzun ömürler versin senden de allah razi düşünmen yetti ♥️
-Reklam-
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Komagenede satiliyo:D ben ordan aliom canim istedikce
(104 puan) tarafından
ya ben oradan aldm hiç begenmedim :(( içinde taş çıktı :(( ben sanssiz bi insanım valla
0 oy
tarafından
Istabilin neresinden 
(104 puan) tarafından
silivri
0 oy
tarafından
Getirden yemek sepetinde yildizli restorantlardan sipariş et canım daha guvenilir
(104 puan) tarafından
sağol canm bi bakayim bulamazsam som çare öyle yaparim ama ben hani böyle evine destek olmak için evinde yapan satan kadın bulsam daha iyi olacak sanirim ama bulamazsamda oyle olacak
tarafından
Ben anladım canim seni hem ev yapımı olsun istiyorsun hem de destek olmak istiyorsun sanırım istersen instagramdan falan bak bir çok var aslında sagan ya da direk googleye sor
(104 puan) tarafından
aynen öyle kuzum benim ev kadinlari sonucta ekmek parasi için hem daha iyi yapar hemde ben destek olmuş olurum
0 oy
(119,065 puan) tarafından
kofteci yusuftan al bide
(104 puan) tarafından
bulunduğum yerde yok kuzum malesef
0 oy
(1,610 puan) tarafından

Kız yemekteyiz e geçen hafta Bi tane kadın katılmıştı ismini hatırlamıyorum içli köfte yapıp satıyordu incecik yapıyordu üstelik

Linki bu instagram hesabı falan var kadının 
(3,461 puan) tarafından
Yaptirabilecegin Bi akraban ya da komşun yok mu rica etsen
(104 puan) tarafından
herkes hatayda canm biz buraya tayin nedeniyle geldik komşum felan isteyecek kadar samimiyetim yok bi arkadaşım var önünde bi kaç defa duyurdum üstelik kofte makinesi de var ama yaparm demedi bende yap demedim
(3,461 puan) tarafından
Yapsa ölür sanki Allah kimseye muhtaç etmesin hamilelik çok zor bende yemek yapamıyorum insan bi tas çorbayı bile bekliyo çaresiz zamaninda
(1,610 puan) tarafından
Makinesi var da arkadaşının yapsa ne olur yani. Ne kadar cins kişiler var ya
(104 puan) tarafından
aynen oyle kuzum keşke annemlere yakın olsam annem yapar ama uzagiz hemde çok :(
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Kofteci Yusuf un ki de guzel 
(104 puan) tarafından
burada yok kuzum da teşekkür ederim
(1,343 puan) tarafından
Aaa bilmiyordum canım. Bulursun insallah.
(104 puan) tarafından
insallah canm ya
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya keşke yakın olsan yapsam cok iyi bilirim o derdi bende çok asermistim öyle saglosun ablam yapmıştı :)
(104 puan) tarafından
ah herkesin öyle ablası olsa keşke :)
(3,599 puan) tarafından
Keşke kuzum yaa ❣️
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Keşke bursada olsaydın esim kofteci yusufta calisiyor ona yaptirtip gonderirdim :'(

(104 puan) tarafından
ay ne güzel olurdu canim benim ya allah razi olsunnnn
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Geçen iftarda arkadaşım almış Çağrı marketten, gayet güzeldi canım
(104 puan) tarafından
silivrideyim canm ben
0 oy
tarafından
Yakın olsak annem yapar çok güzel verirdim valla sana dışarda nerde bakarsan bak onlar patates kullanıyor o yüzden tadı güzel olmaz 
(104 puan) tarafından
ah keske kuzum ya allah razi olsun yemis kdar oldum .. keşke bulabilsem
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM okırkan istanbula gelene kadar yapım yesin dedim ama  geçti komşun akrabam varsa yaptır CNM benimde hamileliğinde kuru dolma istedi okadar yaptım zevk alamadım eşimin yengesine söylemem le 1 gün sonra yapıp yemeğe çağırma 1 oldu allah razı olsun   yüzsün corbasınıda bana oturmaya gelmişti öyle açıldı dedim çok iatiyro CNM ama yapıyon tat almıyom dedim kadın hemen oturdu yaptı alalh razı olsun hepimiz yedik sende rica et yapan olur 
(104 puan) tarafından
yok kuzum kimden isticem 1 2 kişi ile görüşüyorum zaten onlarlada o denli samimiyetim yokta bi sekilde bakacam artk ya napim :(
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Yakın olsaydık bn sana yaparddim♥️
(104 puan) tarafından
ah canım yemiş kadar oldun allah razi olsun ♥️

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 445 göst.
+1 oy
8 cevap 687 göst.
0 oy
10 cevap 471 göst.
14 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Hayatnur (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 379 göst.

377,856 soru

11,309,864 cevap

34,744 kullanıcı

...