0 oy
484 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (772 puan) tarafından

Bugün jokerden bebek arabaaı baktım ortadan kapanıp valiz gibi olup çekme yeri olanlardan. Tripper venüs compact bebek arabası.. bu model kullanan var mı varsa iyi yada kötü yanlarını yazabilir misiniz. Tekerlekleri tekli olanlar mı yoksa çiftli olanlar mı daha iyi yada büyük tekerlek küçük tekerlek fln sizin önerileriniz tercihleriniz neler. Arabanın fotosunu da atıyorum arkadaşlar cewaplarınızı bekliyorum.

image

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
fiyatida uygunmuş rengide güzel kullanışlıyida bensiyor
tarafından
he tamam o zaman :) al dermisim :))) n11 de falan bak yorumlara canim
(772 puan) tarafından
Postuda nasıl olduysa 2 kez açmışım kusura bakmayın
tarafından
aman nolcak kiZ kim uyari verdiyse :) isteyen istedigi posta yazar :) kalpli arkadasim + lar için teşekkür ederim :)
tarafından
:):):):)♡♡♡♡
(772 puan) tarafından
Aynen öle napim :)
-Reklam-
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Tekerleği tekli olanlarin kullanımı çok rahat oluyor 
(772 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım bilgin için
0 oy
tarafından
ya bnde baktm buna ama sdece tek yon oda arkadan suruluyo dye vazgctm 
(772 puan) tarafından
Ya aslında ben arabamdan memnunum ama dolmuşa fln binemiyorum kapatmam gerekiyor arabayı o yüzden baston alim dedim ama bu bastondan daha kullanışlı açması kapatması tek hamle o yüzden çok sewdim bide benim ki artım 15aylık fln oldu arabada durmak istemio ozamanlar zaten dışa dönük oturtuodum benim açımdan çok farketmıo çift tarafa bakmaması onun dışında sen beğenmişmiydin canım
tarafından
buyuduyse bebisin sknti yk aynn cnm bnm ki da bi aylik oyuzden ya yksa pratiklik olarak ck gzll inan cift yonlu olsa alcktm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
2 cevap 68 göst.
0 oy
2 cevap 43 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde baltopagiannesi (518 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.

377,892 soru

11,310,716 cevap