0 oy
440 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar ben 3 yıllık evliyim.

8 aylık hamileyim eşimle kimsenin desteği olmadığı gibi tek başımıza evlendik üstüne annesi ablasi nikahimda bana hakaret ettiler beni istemediler hiç bayramlarda bile arayip sormadılar evimde 1 bardakları bile yok. Kaynanam beni sevmez hiç bende hala onu sevmem diger gelinleri hamile olunca doğumda ayri hamilelik hediyesi ayrı altın alınır onlara 8 aydır hamileliğim boyunca kaynanam değil çocuğuma zibin almak beni 1 kez bile arayip nasılsın iyimisin hamileliign nasıl çocuğun ne eksigi var diye bile sormadı düşünün hep eşimi arar doldurur kapatır telefonu aramizda 18 saatlik yol var şimdi hiçbirşey olmamis gibi elini kolunu sallaya sallaya  doğumuma gelecekmiş eşime istemiyorum dedim oda istemiyorsan babanin evine git orda dogur orda kal dedi bana. 2 gündür konuşmuyoruz eşimle bana gelecek diyor ister kabul et ister etme diyor 2 gündür bebegimizi bile sevmiyor eve geldiği zaman annesi için çok moralim bozuk siz olsaniz napardiniz? Stresten çıldırıcam artık :'(:'(

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

17 Cevaplar

+1 oy
(1,059 puan) tarafından
Babamin evine giderim anne ogul takilirlar
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ailesi istemeyen biriyle evlenerken bunları göze almış olmalısın.
0 oy
(119,001 puan) tarafından
bebegin sucu ne 
0 oy
(7,819 puan) tarafından
Madem öyle git annenin yanına nasıl olsa peşinden gelir  
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Gelmesi senin için hiç iyi olmaz canım zaten konusmuyormussunuz bı de doğumda yanında kalırsa çok zor olur sende git ananın evine orda doğur ben olsam öyle yapardım Allah yardımcın olsun hayırlı bı yol göstersin inşallah sana 
0 oy
tarafından
Canim valla ben olsam giderim babamin ebinde dogururum kocam utansin. Kimse kusura bakmasin beni arayip sormicak bikrre cocugumu merak etmicek gelemezde kalamaz da  ne huzurin kalir nede cocugundan anlarsin en guzel anlarinin icine eder her isine karisir benim cocugumla olan bagim daha onrmli valla koca kendi dursun anasiyla otursun lohusalik pskoljsyle anlasamadigin bi kaynana cok zor çeklmez
(1 puan) tarafından
Bende istemiyorum inanın 8 aydir arayıp sormadı beni bitek oğlunu arar konuşur doldrur kapatır öyle bir kadın aldığım sebze meyveye karışır ogluna kendini acindiriyor sürekli bana karşıda kiskirtiyo bide esim 24 çalışıyor birgun var bigun yok onun adını duyunca bile strese giriyorum ama eşim babanin evine gidersen bu kapi kapanir sana bidaha donemezsin buraya diyor :(
tarafından
Donmezsin eşşekk gibii gelir taviz verme hep ustune gelir kendini ezdirme
0 oy
(66 puan) tarafından
Bırak gelsin eşeğin hatrı yoksa sahibinin hatrı var demişler. Eşin için katlan belki birbirinizi sevmiyorsunuz diye belli etmemiştir ama alcağını almıştır eli kolu dolu gelir belki bilemezsin boşver büyüklük sende kalsın nolursa olsun eşinin annesi kapını kapatma sen eşinin rızasını kazan gerisini boşver 
(1 puan) tarafından
Ya haklısınız ama gelse bile rahat duracak bir kadın değil herşeye aldığım sebzeye bile burnunu sokuyor herşeye karışıyor çok kendini esime karşı acindir ip bana laf sokuyor her firsatta
(66 puan) tarafından
Canım zaten doğum yapmış olucaksın gözünü kulağını kapat bebeğinle ilgilen hatta bırak madem geliyor yemeği temizliği yapsın işte karışma sen yardımcı olsun sana kendi alsın pişirsin
0 oy
tarafından
Canim biz de 3 yillik evliyiz benim de 6 aylik bi bebisim var ben de dogum yaptim ayni seyleri yasadim kahnanam aramaz sormaz 5 kuruş yardimi yok evimi 2. Elden kendim eşim cabalaya cabalaya dizmeye calisti kaynanam bir kere sormadi hamileyken ama dogumuma kaynanam geldi ben istedm gelmesini annem gelecekti gelme o gelsin dedim ....

Velhasilkelam senin duruma gelelim git annenin yaninda dogur ne var ki bunda benim esim bana boyle deseydi koşa kosa giderdim valla annen sana mis gibi bakar ya ne eyvallah ediyorsn sitres yapmana deger mi hem gidip annenin yaninda dogurursan kaynanan da çatlar 

Ayrica eşinle guzel bir kavga et agzina s*ç bakalim birdaha cıtini cikarabilir mi 
(1 puan) tarafından
Haklısın bde nikahimda bile bana hakaret etti evlendik evleneli ağzından kizim lafi çıkmadı bana karşı hep eşimi doldurur beni aramaz sormaz ama utanmadan evime gelecek esimde babanin evine gidersen bu kapi kapanir sana dedi çocuğunla orda kal dedi iki taraflida çok cikmazdayim :(
0 oy
tarafından
Madem öyle git babanın evine doğur 
0 oy
tarafından
Babanın evine git o zaman sende 
0 oy
tarafından
Gidemezsin diye annenin evinde dogur diyo git dogur kaynananin bu kadar derdi ne ki
(1 puan) tarafından
Sevmiyor beni beğenmiyor istemiyor yakıştırmıyor oğluna derdi bu :(
tarafından
Niye oğlu kimmiş de haspamin.
(1 puan) tarafından
Aynen öyle gidersende annenin evine bu kapi kapanir sana donemezsin bidaha diyor annemi istemeyen benim evimde kalmasın falan diyor of vallahi suan bile agliyorum
tarafından
Ee sana kapıyı gösteriyorlar sende orda mi kalacaksın. Böyle yaparsan seni sindirim ağzına ederler ömür boyu. Kendi kararin kendi fikrin kendine saygın olsun canım
0 oy
tarafından
Ben olsam senin yerinde babam in evine giderim çünkü kaynanan gelirse bebeğini kucağına alacak yavrum oğlum diye sevecek seni sinir edip sütünü kesecek sonra da bak oğlum sütü bile yetmiyo oğlumuza diyecek kendine gel ve ayakta dur 
(1 puan) tarafından
İnanin kaynanam beter bir kadın zaten kendini acindirmayi laf sokmayi herşeye karismayi cok sever o gelirse yuvam bile yıkılır ama eşim babanin evine gidersen bidaha donemezsin bu kapiya dedi :(
tarafından
Ailen arkandaysa hiç durma derim ya kocadan olacaksın yada çocuğundan bana sorarsan eşimden geçerim evladımdan geçmem
(1 puan) tarafından
Aynen annem arkamda gel burda doğur diyor tek sıkıntı babamda destek ama gel burda doğur birdaha kocana vermem seni diyor
0 oy
tarafından
Hayv.an oglu ha.yvan. Bırakıp gidiceksin böyle davarı. 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Okurken sadece bebeği düşündüm ya neden 
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Gider babamın evinde doğururum o da çocuğun çsini göremez 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Gelmemesini sağla zaten konuşmuyoruz ne diye gelecekmiş kocanın yüzüne annesinin yaptıklarını bir bir hatırlat Allah korusun doğumdan sonra sütünü falan keser kaynananın öylesi Allah yardımcın olsun 
(1 puan) tarafından
Eşime dedim istemiyorum gelmesini  bana okadar şey çektirdi okadar şey yaptı arayip sormadi bile birkere bana diyor benim anami istemeyeni bende istemiyorum:(
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Annemin evine giderim istediğim zaman da geri dönerim 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 971 göst.
0 oy
18 cevap 428 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,152 göst.
0 oy