0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde (1,983 puan) tarafından
Kızlar aranızda Eskişehirden kullanan varmı bu uygulamayı merak ettim belki tanışıyoruz dur muhabbet olsun :))

5 Cevaplar

0 oy
(118,473 puan) tarafından
Beeeen eskişehirliyim dogma buyume ama belcikaya gelin oldum ozledim yaa cok guzeldir benim memleketim git hic pisman olmassin 
(1,983 puan) tarafından
Belçikaya Eskişehirden selamlar olsun o zaman canim bende doğma büyüme Eskişehirliyim hala memleketiyim ayrılmam da zaten buradan :))
Ne tarafta oturuyon belki komsu cikariz  ve aleykum selam ❣❤❣❤
(1,983 puan) tarafından
Çamlıcadayim canım :))
Hee bize birazcik uzaksin esimin evi esparkin orda ailemin evi eski devlet hastn orda olsum ama icim isindi sana ❤❣❤❣ canimsın :))
(1,983 puan) tarafından
Benimde sana canım benim gönüller bir olsun mesafelerin önemi yok bence insan sevdiği insana cevap verir zaten :)) ❤️
-Reklam-
0 oy
(368 puan) tarafından
Bende eakisehire gelin geldimm canimm 
Yaa cok sanslisin muhtesem bi yerdir memleketim keske bende orda yasayabikseydim kismet iste
(1,983 puan) tarafından
Ya zor olmuştur memleketinden buraya gelmen nasıl buldun canım buraları nerede otryorsun
(368 puan) tarafından
Bilmem pek yuzum gulmedi ama herkesden kotuluk bekler oldumm ama bazi insanlar tanidim bole cok iyiler ben eskisehiri seviyorum canim sen nerdesinki simdi
(368 puan) tarafından
Manisadan taa buraya geldim sagolun esim beni buldu  facedenn arti bizim akrabanin komsusu onun ablasi cikti
(1,983 puan) tarafından
Canım tabiki herkez iyi olucak diye birşey yok illaki heryerden çıkıyor kötü niyetli insan malesef ben çamlicadayim canım üç senedir :))
(368 puan) tarafından
Iyikilerim esim hep ama yanimda yok iste suride operasyonda suan allahim cocuklarima bagislasin
(368 puan) tarafından
Canim biz ordan ev aldik kotu olduk komsuyle siirntepedeyim suan burda bi evimiz var kendimiz oturuyoz
(1,983 puan) tarafından
Amin canım rabbim tüm askerlerimizi korusun insalh eşinde hayirlisiyla gelir inslalh canım
(1,983 puan) tarafından
Yakınız canım yinede bı dolmusluk mesafe benim teyzem oturuyor orada :)
Aaa esin askermi lojmanda kaldinmi hic
(368 puan) tarafından
Amin canim aminn ama sevdim ben burayi havasi insanlari iyi yani hele hele sokaklari cok bole englenceli gibi ama deil sakin gibi ama deil usuyosun ama isiniyosunda uzuluyosun ama seviniyosunda karisik ama guzel
(1,983 puan) tarafından
Benmi canım .d
(368 puan) tarafından
Canim lojmanda kalmadimmm
Lojman ailemin evine cok yakinda ondan sordum
(1,983 puan) tarafından
Evet canım biz Eskişehir li olarak dört mevsimi ayni anda yaşayıp karmaşık duygularla yasayabiliyoruz ama güzel yani :))
(368 puan) tarafından
Aynen canim bi dolmusluk mesafe teyzen nersindeki pazartesi pazarin icindemi gelirsen banada at mesaj beklerim bi kahveye caya keke
Kızlarr beni bekleyin subatta dogum yapicam martin ilk haftasi eskisehirdeyim hep beraber bulusalim:))
(368 puan) tarafından
Aynen canim guzelll beklerim bana yakin olanlari olmayanlari bi caya kahveye
(368 puan) tarafından
Sevda nerdesinki sen  gelince bulusalim tabi erkenden dogum yapcam ben ocagin hemen basinda yada ortasinda suan 18 haftaligim hemde 2.ye
(1,983 puan) tarafından
Sağol canım bende her zaman beklerim :))Paris caddessinin ilerisinde canim teyzem
(1,983 puan) tarafından
Buluşalim valla ya iyi olur kızlar hem birbirimize arkadaş oluruz fenami olur :)) beklenmektsin o zaman canım
(368 puan) tarafından
Hmm anladim canim herzaman beklerim
Emineisa ben belcikaya gelin oldum :)) cook uzaklardayim bugun 22+1olduk dogumum 14 subat gorunuyo martin ilk haftasi ordayim inş❤❣❤❣
(1,983 puan) tarafından
Hadi insallh canım hayirlisiyla alırsın kucağına :)
(368 puan) tarafından
Allahim sagsalim kucagina almayi nasip etsin canim
Amiiin inş hepimize
(368 puan) tarafından
Amin amin insallah
0 oy
tarafından
Beeeen varımmmm 
(1,983 puan) tarafından
Selam canım sen neresindensin
tarafından
Bahçelievler canım Espark tarafi seeen
(1,983 puan) tarafından
Bende çamlicadayim canım
0 oy
(554 puan) tarafından
Bende varım:)
(1,983 puan) tarafından
Selam canım merhaba sen neresindensin
(554 puan) tarafından
Odunpazarı tarafindayim ben Gültepe mahallesi canim
0 oy
tarafından
bilecik osmaneli canım eskişehire de sık sık gideriz iki kaynım ordalar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 222 göst.
13 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde &Sukufe& (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
0 oy
4 cevap 274 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Prensesim.mm (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 131 göst.

374,572 soru

11,203,223 cevap

34,502 kullanıcı

...