0 oy
924 göst.
Aile kategorisinde (531 puan) tarafından

Kizlar esim dukkana bayan eleman alacakmis benim hic gonlum yok aksama kadr neler okuyoruz neler sizce fazla mi abartiyorum

20 Cevaplar

0 oy
(382 puan) tarafından

Ne dükkanı canım çok gerekli mi bayan eleman

(531 puan) tarafından
Anne giyim simdi dukkana buyutecekmis genc giyim ve ic camasirida koyacakmis bayan eleman lazm diyor
(8,226 puan) tarafından
Yaptıgı sektor geregınce bayan eleman sart canım iç çamaşırını kım erkekten almak ıster.Alınan elemana bakarsın gozun tutmazsa cıkartırsın.Ama bu korkuyla yasanmaz esıne guvenmelısın.
-Reklam-
0 oy
(590 puan) tarafından

Be dukkanı ki canm anlamadım erkek elaman alınca olmuyacakmıymis esinin isleri nesi var dukkana gelen erkek elamanın kıllatındanmı korkacak ben kiyamet kopartır o dukkani basına yıkardım valla huyumu bilir  islefiyi yer araba pazarı hep erkek bi kadın var yemek alıyordu numarası falan vardı benden önce tabi kadınıda görsen uyrenc yaa yuzunden. O....k dökuluyo. Kiyamet koparıb numarayı sildirdum simdi almıyor ondan daha valla izn verme derim ben simdiden tavrini koy eyer alırsa kovduramazsın aylar once biri bir paylasm yappmısdı bu konuyla ilgili burda   kadın kocasına girismis dı cikarib atamıyordular resmen Allah yardımcın olsun bacm

(531 puan) tarafından
Hayirlisi o zmn nedeym
(590 puan) tarafından
Evet canm hakkında hayırkısı Alahı kocanin akıl fikrini hep sende etsin seytandan uzak etsin amin
(531 puan) tarafından
Amin cnm .....
(758 puan) tarafından
Senle birlikte isletin canim sen de ic camasir bölumunde durursun
(1,456 puan) tarafından
Bende onu dicektim. Sende orda dur ne olacak. Ben olsam öyle yapardım
0 oy
tarafından
Hayir abartmalisin bence sartmiymis bayan eleman seytan var arada Allah korusun gerekirse araya aileleri kat istemedigini sóle siradan bisey degil bu 
(531 puan) tarafından
Anne giyim simdi dukkana buyutecekmis genc giyim ve ic camasirida koyacakmis bayan eleman lazm diyor
tarafından
Yani boyle bi dukkansa lazim ama hos bisey de degil sen git bayan eleman tutacagina
(531 puan) tarafından
Beni kabul etmiyor 2 cocukla napcn dukkanda cocuklara kim bakacak diyo
tarafından
Cocuklarda yaninizda dursun ne var nice ole aileleer var birlikte calisan
(531 puan) tarafından
Gelde anlat beni kabul ettikdn sonra cocuga ablam annem zaten bakarda beni kabul eden yok
tarafından
Gerci benim esimde kabul etmez boyle biseyide byan eleman gelip calismasida iyi bisey deil bence canim
0 oy
tarafından

Biraz kartlaşmış birini alsın bari :) 

(758 puan) tarafından
Allah seni napmasin :)
0 oy
tarafından

Valla daha almadan boyle yaparsan adamin aklinda yoksa da zorla sokarsn. Bizde kadiniz gidip calisiyoruz yeri geldiginde. Her girdiğimiz is yerindeki adami gözüne kestiricek degiliz ya

(531 puan) tarafından
Ben namusuyla calisan insanlara lafim yok aksama kdr neler okuyoruz neler benm ki sadece bi korku neden ustunuze alindnz anlamdm
(531 puan) tarafından
Suan oyle bi devirdeyiz ki evli erkekleri elde etmeye cabalayn kadinlar cok benm bahsettgm ortam carsi ortami ve oraya gelen calisan kadinlari goruyorum
tarafından
Sizin kocanizin nefsi saglamsa karsisnda ciplak bi kadinda olsa bakmaz. He dersen ki kocama güvenmiyorum o baska. Ama neler okuyoruz ne kadinlar var dersen o daha baska
(531 puan) tarafından
Benm kocama guvenim sonsuz cok sukyr  ama dedgn gibi ne kadinlar var iste
tarafından
O zaman bagliycaksn kocani bi tasmaya ayirmiycaksn yanindan
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Canim oldu adami evden cikartma calismasin dibinde otursun. Olurmu öyle sey. Allah korusun bise yapacak olan her türlü yapar ruhun duymaz. Sen simdi bu hisselerini kocana belli etme adama güvenmiyor gibi olur. Yapmicaksada yapar valla. Rabbim kalbini bozmasin yeterki. 10tane kadinin icinde olsa nolacak. Hem is geregide bayan lazim.hakli yani. Sen sakin ol rahatla kendini strese sokma.

0 oy
(929 puan) tarafından

Sık sık gidip kendini hatırlatırsın hoşuna gitmezsede konuşursun eşinle canım mecburmuş okuduğum kadarıyla her kadında kötü değil tabiki sen eşine güven

0 oy
(758 puan) tarafından

Yoo hicde abartmiyorsun canim almasin erkek alsin illa kadinmi sart 

0 oy
(597 puan) tarafından

Nasıl bir zihniyet bu ya o zaman çalışan bütün kadınlar birlikte çalıştıkları erkeklerle fingirdiyor size göre ya da kocanız o kadar aciz bi adam ki yanında duran her kadına asılacak kapasitede bazı durumlarda kıskançlık olur da bu da fazla abartı ve saçma bi zihniyet bence

(531 puan) tarafından
Ben namusuyla calisana laf etmiyorum ama oyle bi devirdeyiz ki evli erkekleri elde etmek icin cabalayn cok kadin var ustelik bide carsi ortami bu yani gelip gecen calisan kizlari goruyorum ki ona gore konusuyorm
0 oy
(44 puan) tarafından

Seni aldatacak her türlu aldatır. O yüzden adamın işi gereği mecbur alacak. Kalbini bozma hemen.

0 oy
(8 puan) tarafından

Birseyi yapmak isteyen insan zincire baglasaniz da yapar icinizi ferah tutup esegin aklina karpuz kapugu dusurmeyin bence. 

0 oy
(1,146 puan) tarafından

Kiz benim eşim. Yanında  18 yaşında bir kız çalışıyor  kız göğüsler dışarda kışın göbek  açık giyiniyor gözler lensli Dudaktan rujalr  tasmis  =D kız sen üşümuyor  musun  diyorum yok Hayır abla ben içime  bişey giyemiyorum  dedi bunaliyorum =D kız beni görünce  el pençe  duruyor =D elinde  ojeyle  dükkanda  geziyor  ne zaman  görsem  oje  sürüyor  ruj sürüyor kız biraz kırık ama iyi bir kız eşim kızıyor kapat göğsünü  kapat bi tarafini fakan kıza bende sanane  sen bekçisi  misin  dedim ya kız kötü biri  değil ailesi çok dövdügü için  biraz tuhaf heo babası  dovuyormus  torbacimiş heralde kızın  durumu  yok die aldı. Pasaj  içi hep erkek dolu erkeklerde  kıza laf attgi  için hp  ondan eşim kızıyor kardeşim  yaşında  günah  diyor bende bazen  aciyorum  kıza kız kendini  savunamiyor  çok saf kalpli  diyor erkekler gelip el kol şakasi  yapıyor  hep kızla çocuk  daha yani bari küçük  biri  alsın  yanına  kocan  =D teselliye  bak 

0 oy
(261 puan) tarafından

Canım benim eşimde mağaza işletiyo şimdi bayan dükkan açacak mecbur bayan elemanlar da alacak ben ilk bi tedirgin oldum ama elden bisey gelmiyor 

0 oy
(523 puan) tarafından

Abartmiyorsun ama yaptığı işe de bakmak gerek.Birde sen git ara ara dur dükkanda bu kadar rahatszisan canim bayan elamanada para vermez

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Kadınlar her yerde :) senin gözün tutmazsa eğer eşine söylersin canım şimdi o mağaza da gerekli de 
0 oy
tarafından

Abartman gayet normal bende olsam abartırım :) 

0 oy
(161 puan) tarafından

Canım ben 10 yıldır farklı yerlerde çalıştım En son çalıştığım yerde 10 erkek vardı ve ben tek tim kimsenin kocasına da yan gözle bakmadım kimsenin bakmasına da müsade etmedim çalışan kadın ekmek için çalışır senin kocanı kapmak için değil eşin alır yanına birini gider gelir bakarsan yanlışı varsa zaten görürsün o zaman müdahale edersin ama sen şuan eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyorsun 

0 oy
(443 puan) tarafından

Senin yaninda calisma imkanin yokmu cnm

(531 puan) tarafından
Varda 2 cocukla napcn diyo
(443 puan) tarafından
Niye cnm cocujlarda yaninda dursun elin isi dgl sonucta baska kadin gelecegine bn giderim yerinde olsam valla kocama dgl babama bile guvenmem bu konuda neler duyuyorz
(531 puan) tarafından
Aynen cnm keske herkes ne demek istedgmi bi anlasa karsi savunmaya gecmse burdakilerin hepsi birbirine catacak duruyor
(443 puan) tarafından
Bn anliom cnm insanin aklina neler gelio
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Ne is yapiyor canm . Bayan olmasi sartmiymis 

(531 puan) tarafından
Anne giyim canm bu zamana kdr cok ihtiyac olmadi ama simdi isi buyutecekmis genc giyim ve ic camasiri koymayj dusunuyo
(1,350 puan) tarafından
Yani cnm olmasi gerek o zaman . Ya icinde olan insan dukkandaki bayan elemani ihtiyac dymaz zaten sokak bayan dolu yani cnm. Kucuk birini bulursunz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 249 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 436 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde Rumeysahanim (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 148 göst.