0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 yaşında kızım .iki.gundur.bezini hep cikariyo öyle kalmak istiyo ben bağlıyorm o cikariyo hep tuvalet eğitimi nasıl vercem bilmiyom 7 aylık hamileyim daha önce söylerdi tuvaletini götürdüm kaç kere yapmıyordu bende pes ettim Yaz olsunda öyle alıştıraym diye uğraşamadm etrafa çiş yapti bi iki defa temizleyemem filan diye nasıl bir yol izlemeliyim

9 Cevaplar

0 oy
(4,986 puan) tarafından
Tuvalet eğitimine basla hemen 
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
Külot bez deneyin en iyi çözüm
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Artık tuvalet eğitimi vermen gerekiyor geciktirmekte  doğru değil hele de bezi istemeyen hazır olan bi çocuğu geciktirmek yanlış 
tarafından
Evet haklsiin cnm nasıl alıştıraym ilk önce lazimlik filan mı kullanayim vardı bi defa kullandım çöpe attım tuvalete goturuyom orda da hiç yapmiyo zaten ilk nasıl baslamaliyim
(4,089 puan) tarafından
Bebeğine göre hareket etmek çok önemli bazıları direkt tuvalete gidiyor çekinmiyor bazıları korkuyor tuvaletten sen bebeğine göre bak anlat önce oyun oynayarak bebeklerini oynatarak anlatabilirsin sonra lazımlık al ikisini de dene hangisine kolay yapıyorsa onunla devam et
tarafından
Tamam canım öyle yapcam tşk ederim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Tuvalete hay hay,beze bay bay diyor çocuk 

İki günde alışır
tarafından
Ay inşallah ya nasıl alıştıraym cnm ya tuvalete goturuyom yapmiyo orda lazimligi da sürekli dokemem filan diye çöpe attım bir kere yapmıştı oraya
0 oy
(383 puan) tarafından
Konusuyormu cumle kuruyormu cnm. Ben kizimi 10 gundur tuvslete alistirmaya calisiyorum ama cisinu kakasini soylemiyo kacidiyo napcam bnde bkmyrm:(
tarafından
Evet izliyor TV de izliyo telefon da çizgi film de izliyor arada bir açarım çok vermem . Valla yeni yeni uzun cümleler kurmaya başladı onceler tekli kurardi şimdi iki cümle kuruyo anlıyorum çogu kelimeleri anlasiliyo en azından
(383 puan) tarafından
Bn tdl vermiyorum ama tv izliyor surekki konusuyoruz da onunla ama nite gecikti blmyrm doktira goturmmlmyz szce
tarafından
Hangi kelimeleri soyliyo cnm
(383 puan) tarafından
Anne baba abla teyze babaanne.ver al gel limon cilek elma .telefon .su .yemek.mama .yesil.sari.1 2 3 4 kdr sayiyor ne blym daha vardir akkima gelmiyi
tarafından
Normal canım ne güzel bir çok kelimeleri öğrenmiş benimkide aynı böyle normal cnm yeni yeni kesfediyo
0 oy
(9,482 puan) tarafından
Eğitime bağla başla yolu yok alıştırma külodu kullan 
0 oy
(10,426 puan) tarafından
Kız bezden kurtulmak istiyor lazimlik al mesela her çişini oraya yaptığında ödül ver çabuk alışır cnm 
tarafından
Lazimlik vardı attım çöpe yeni bir tane alayım en iyisi basliyayim artık haklsiin cnm
(10,426 puan) tarafından
Lazimlik daha iyi bence cnm tuvaletten korkabiliyor yani benim kızım korkuyordu
tarafından
Evet haklısın cnm lazimlik alayim
0 oy
(58 puan) tarafından
Ne güzel işte oğlumda aynı 2 yaşına girecek bezi taktirmio gecede uyuyunca takioz Allahin izniyle hiç istemio.  Bende tuvalete götürmeye başladım ilk günler altına yaptı yaptıktan sonra söyledi sonra sürekli çişin gelince soyle tuvalete gidelim mi diye diye şimdi kendi dio MasaAllah pes etme olur insaAllah hemen tuvalet eğitimine basla yani canım:) Allahın izniyle 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 214 göst.
0 oy
8 cevap 275 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.

377,941 soru