0 oy
659 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından

Selam herkese. Kocam benle ilgilenmoyor telfonla konusuyor aylesiyle hep) benimle ilgilenmiyor neyapmaliyim boyle durumlarda sinir oluyorum kendimi cok yalniz his ediyorum!

1 cevap

0 oy
(24 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kadınlığını. Kullan belki senden ilgi görmüyor diye öyle yapiyor

(5 puan) tarafından
Nasil yani agliyimi
(24 puan) tarafından
Ne ağlaması kızım. Her gün eve gelip sende farklılık gormuyosa ilgi gormuyosa napcak seni ilgiden anlaman aglamakmi ilgisini cek  onuda benmi anlatıyim açık açık.
(24 puan) tarafından
Kaç yaşındasın çocuğun. Varmi
tarafından
Koptum yaa aglayimmi ne kiz kaç yaşındasın sen kadınlık ağlamakla mi olur:)))))
(5 puan) tarafından
20 yasindayim cocuk yok
tarafından
Kiz çok küçükte sayılmazsın lara diyor ki dişiliğini kullan süslen püslen  eşini kendine aşık et dikkatimi çek bütün ilgisi sana kayar biraz kadın ol asker arkadaş gibi olma kocana
(5 puan) tarafından
Oyle zan edim nebiliyim
tarafından
Kiz öyle şey mi olur hepten uzaklassin senden ilahi:)
(5 puan) tarafından
Yaa yapiyorum
 Adam yapismis telden sinirleniyorum kendimi zor tutuyorum
(24 puan) tarafından
Benim karnım burnumda eşimi pervane ediyorum telefonla uğraştığı da. Hemen yanına sokuluyorum  ilgileniyorum oda dayanamiyo erkekler farklılık ister mesela sürprizler yap en basitinden  bilmiyorum giyinmiş tarzını ama ilgisini çekecek şekilde giyin felan vs vs
(5 puan) tarafından
Anlamadim yorumunuzu aff edersiz
(5 puan) tarafından
Masalah,  Benim kocam eve geliyo anca konusuyo anesiyle ablasiya benle konusmuyo o nlarin yanindan geliyo  eve geliyo ariyo tel hic susmuyo nepicam yardim edin!!
(24 puan) tarafından
Ya çok sinir bozucu gerçekten kocam bugün beş dakka uzattı sadece sofrada bekliyorum  söz saydım ben burda acıkmış seni bekliyorum sen beni bekletiyon tatlıya bağladık  her gün olsa cildirirdim bazen görümcem le konusyoz oda birlikte    yani nap et uzaklaştır ailesinden kendime yaklastir
tarafından
Pınar sen nerelisin bacım neden anlamıyosun gayet açık net yazmış lara yorumda daha nasıl bi detay istiyosun anlamak için acaba
(5 puan) tarafından
Sordumu sana
(5 puan) tarafından
Bende soz soyluyorum Adam anlamiyor, cildiracam valla, siz cok guel yazmissiniz kocaniz anlayisli,
tarafından
Bana mi diyosun sordu mu sana diye
(5 puan) tarafından
Evet sana soruyorun ,ben sana sormusmuydum anlamiyorum diye ??????
tarafından
Sen sormana gerek yok çok detay bekliyorsun daha ne kadar anlatabilir sana bunu daha ne kadar detay verebilir erkek misin kendini mi tatmin etmeye calisiyosun
tarafından
Sobeee yakalandin LARA yazma buna bu erkek belli senden bilgi almaya çalışıyo salağa yatiyo resmen kendini tatmin ediyo sen neler yazıyosun hala anlamiyo belli ki kadın değil.
(24 puan) tarafından
Ciddimisiniz eşek kafam ilk kez böyle bir yazıya cvo yazdım erkekmi yok artık ya değildir heralde kızlar
tarafından
Estagfirullah canım hepimiz düşebiliyoruz yardımcı oluyosun ne güzel detaylı söylüyosun hemde 20 yaşındayım diyo hala papağan gibi aynı şeyleri tekrar edip senden daha çok detay almaya çalışıyo belli yani resmen erkek yeni kayıt olmuş hemde ilk sorduğu soru bu ve anlamıyor ne derseniz
tarafından
Canım bariz belli söylediklerinizi anlamayacak yaşta değil ki saçma sapan detay istiyo belli ki kendini tatmin etmeye çalışıyo ne manyaklar var yaa sapık dolu heryer
(5 puan) tarafından
Sacma sapam konusmayin ne erkek yaaaaa alah alah sizemi sorucam fazla detal istiyorum yorum yapmasaydiniz sevinirdim bos bos yazib vaktimizi almayin
(5 puan) tarafından
S oylediniz laflara diqat edin manyak sizsiz
(5 puan) tarafından
Birde siz delirmisiz, simdi dusundum belki erkek siz! hic utanmiyormusunuz birde hamilelik takibine girmiszis yorum yapamiyorsunuz, ne biliyirsuzki soyleyesiz zaten .
(5 puan) tarafından
Erkek sensin misafirr aramizi daldin seytan kibi
(5 puan) tarafından
Cook tesekuredirim lara cok guzel yorumladiniz sacma sapan insanlara dinlemeyin birdaha tesekur cnm
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,013 göst.
0 oy
12 cevap 639 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Melike27 (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 407 göst.
4 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Emhmt (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 4,410 göst.
8 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Prensss annesiii (107 puan) tarafından soruldu

377,082 soru

11,284,631 cevap

34,689 kullanıcı

...