0 oy
473 göst.
Moda kategorisinde (16 puan) tarafından

Anneler selamlar ben lohusa seti almadım buradan da sormuştum set yaptm kendim bir pijama takımı aldım düğmeli bide sabahlık gibi birşey.Şuan kargodalar. Annem fln gördü diyor ki niye siyah aldın Siyah giyilmez mi hastane çıkışı çok mu kötü fikir yani? 

Ben tesettürlüyüm üzerine açık renk yazma takarım diye düşündüm

image

16 Cevaplar

+1 oy
(48,481 puan) tarafından
çok şık guzel bence
(16 puan) tarafından
Çok teşekkür ederimmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
yani normalde olmaz bence ama kapalilar icin ideal renk esarbi acik yaparsin 
(16 puan) tarafından
Eşarp renkli olur ,desenli olur her türlü olabilir. Ben zaten desenli bi takımın üzerine desenli bi eşarp takmam öyle düşündüm
tarafından
aynn esarp oldugundan ztn dikkati o cekecek
0 oy
(119,071 puan) tarafından
ben tesetturlu degilim soldakine benzer aldiydim bence olir
(16 puan) tarafından
Bencede güzel kimse yokken zaten öyle kalırım ayakta olmam gerektigindede sabahlık niyetine aldıgımı üzerime geçiririm diye düşündüm. Açık renk riskli bence
0 oy
(996 puan) tarafından
Siyah olabilir neden olmasın beyaz daha sıkıntı mesela açık renk olduğu için bez takicaksin o belli olur kanaman geçebilir ama sabahligin modelini pek beğenmedim 
(16 puan) tarafından
Demi. Bencede açık renk riskli desenli desen ben sevmiyorm desenli çiçekli pijama takımı fln düz sade her zamn tercihim.sabahlıgın modeli bnm in önmli degil hatta aldıgım sabahlık olarakta geçmiyor cnm benim boyum uzun sabahlıklar hep kısa kalıyor o yüzden böyle uzun düz bişey seçtim
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Soldakinden almisti esim kullanisli bence rengine takilmadm bn . Baska renkler de vardi ama koyu renk daha iyi kullanisli geldi bana
(16 puan) tarafından
Renge bnde takılmıyorm da açık renk hiç düşünmedim bn rahat edemezdim ama siyaha bi garip bakıyor büyükler halbuki insan neyde kendini rahat hissedecekse onu almalı
(1,274 puan) tarafından
Sen giycen cnm neyde rahat edersen
(16 puan) tarafından
Aynen sağolun :)
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Bence hiçte kötü bı fikir değil kapalisin zaten sabahlıkta ferace gibi duruyo bence uygun 
(16 puan) tarafından
Sabahlık adı altında satılmıyor zaten :) sabajlıklar kısa benm boyuma göre degil o yüzden böyle yandan baglamalı bir namaz elbisesi buldum onu aldım :D
0 oy
(63 puan) tarafından
Siyah olmaz diye düşünüyorum. Haklılar bence. Ben de lohusa seti almadım ama çok güzel bir pijama takımı aldım. Bir de 2 beden büyük almıştım, İyiki öyle almışım. Benim de lacivert ve üzerinde pudra renginde küçük kalpler vardı. Tesettürlü değilim, olsaydım da böyle almazdım siyah renginde. 
(16 puan) tarafından
Ben tesettürlüyüm cnm onu geçtim biraz takıntılıym mesela boyum uzun sabahlıklar kısa ben kısa sabahlık sevmiyorm giyemem rahat edemem yani çünkü tunik te giymiyorm normal hayatımda.ha dersen ki siyahtan başka renkler yokmuydu vardı haki ,krem,lacivert hepsi düz renkti ama vardı bn siyah seçtim
0 oy
tarafından
Kiz kanama fln olunca siyahda gözukmuyor  bende siyah aldim hatta 1.fotodaki pijama takimini aldim hastanede giydim bende tesettürlüyüm baya iyi oldu 
(16 puan) tarafından
Ay iyi bari çogunluk o takımdan giymiş siyaha taktı bizimkiler niye siyah diye halbuki bn başka renk giyip sürekli kendimi huzursuz hissedecegime kontrol etmrk zorunda kalacagıma rahat ederim bebegimi saglıgıma kafa yorarım daha iyi
tarafından
Aynn kiz benim yanimdaki hasta acik su yesili giymisti kanamasi oldu pijama batmisti odadan cikamiyordu bende hem siyah hem kirmizi aldim kirmizi baya kanama oldu cikardim siyahta giyince kan belli etmedi
(16 puan) tarafından
Valla bunları okuyunca aldıgıma emin oldum iyiki siyah almısım diyorm
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ben de öyle yapmıştım gayet kullanışlı
(16 puan) tarafından
Bnm gibi düşünenleri görmek güzel kullanıs herşeyden önemli
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ne istersen onu giy olur canin
(16 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(368 puan) tarafından
Hayır canım , cıvıl cıvıl olman daha güzel 
(16 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence illa renkli olacak diye bir şey yok hem siyah renk kanama durumlarında kurtarıcın olur doğum sonrasında da rahat rahat giyersin
(16 puan) tarafından
Bende bu düşünceyle karar vermiştim kimseyede sormadm alırken
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ben soldakinden renkli olarak aldim siyah dogumda tercih edeni hic gormedim ama senin kararin sonucta
(16 puan) tarafından
ilk olur senin gördüğün  :)
(3,950 puan) tarafından
Tamm dogum yapinca fotograf at :)))
(16 puan) tarafından
Tamam aklıma yazıyorm ama daha çok var hayırlısıyla agustos sonu :)
0 oy
(149 puan) tarafından
Yani ben dogum yaptığım da yaptığım yerde asla erkek almadılar tamamen kadındı ve odalar hastalara özeldi. (Devletti hastane bu arada). Baş örtü takmadım rahat rahat çocuğumla ilgilendim, emzirdim, kendimde rahattım gelen hemşireler de hep kadındı hiç sıkıntı olmadı. Senin hastaneni bilemem tabi ama hastaneden çıkarken giyecegin elbise ve onun üstüne takacagin eşarbı daha teferruatlı düşünebilirsin ben öyle yaptım canım. 
(16 puan) tarafından
Ne güzel çok iyiymiş hastanen bn istanbulda devlet hastanesi nasıl olur bilemem keşke sizinki gibi olsa
0 oy
(4,906 puan) tarafından
Ben kendim bizzat koyu renk aldım çünkü kanam falan olursa   iki takım aldım köyü renk bence daha iyi 
(16 puan) tarafından
Bencede koyu renk daha kullanışlı :)
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bence siyah en mantiklisi kan olma riskinden dolayi
(16 puan) tarafından
Bencede en mantıklısı bu renk

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
8 cevap 340 göst.