0 oy
304 göst.
Aile kategorisinde (2,120 puan) tarafından

Kızlar aramızda bosanan var mı bebeğine tek başına bakan yani çevremde boşanmak isteyenler var ama tek başına yapamam ailem zaten arkamda değil diye mutsuz bir hayat yaşıyorlar sizce bir kadın tek başına çocuğu ile yaşayabilir mi gerçekçi olursak :ermm:

8 Cevaplar

0 oy
(1,161 puan) tarafından
vallahi yasamasi ucun evi olmasi isi olmali cocuguna  bakacak birisi olmali.   ailesi yoksa  nerde kalir  cocuga  kim bakar   nasi lcalisir.  kirada bile  kalsa  calismasi gerek. 
(2,120 puan) tarafından
Aynen imkansız gibi birşey bence de'(
(1,161 puan) tarafından
ben oyle  kadinlari kinamiyorum. anliyorum. cunki caresizlikden oluyor.  zaten kucuk cocukla  sokakta  kalamaz. malesef  bazen susup oturuyorlar  bu yuzden.  bu yuzden ikinci cocuga gerek yok.    ayni evde esini gormezden gelerek cocugunla  hayatina bakmak.  ona guvenmeden geleceyini planini yapmak gerek.  bir kadin sevgi gormedikce  cok mutsuzn oluyor.
-Reklam-
0 oy
(732 puan) tarafından
Çocuğum yoktu ailem de destekçim değil di malesef en son kendime zarar verdim son derece deydi artık olmuyor du ondan sonr ailem destekçim oldu çok şükür şuan evliyim mutluyum gebeliğimin son haftalarında yım

Hakkında hayırlısı olsun kuzum
(2,120 puan) tarafından
Yaa ne güzel bizdede derler ilki iyiyse iyiydir yoksa iyi olmaz
(7,791 puan) tarafından
Maşallah canım.
Yani huyuna bağlı tabi de insanlar wkillanip değişebiliyor ama kendileri isterse oluyo.
Mesela sigarayi bırakmak icin once bunu sen istemelisin o hesap..
Ama neyse ne sonucta sonunda mutlu olmuşsun ne güzel :)
(732 puan) tarafından
Çevremdeki genel olarak herkes birden hayır görmedin ikinci mi iyi olacak diyordu açıkçası bende çok umutsuz dum ama bin şükür hiç ummadığım bi anda rabbim gönlümve birini çıkardı karşıma
(2,120 puan) tarafından
Aman çok dillendirme bin kere maşallah
(732 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Rabbim sana da hayırlı bi kapı açsın inşallah
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Siginma evleri var. Yani büyük bi okay varsa orasi da seçenek ama basit şeyler varsa ailede arkanda degikse güzel korunup cocugunu en azindan 5 yasiba getirip krese verip auri hayat kurulabilir.
(2,120 puan) tarafından
Ama henüz çok küçük bir bebek de var ortada'(
(7,791 puan) tarafından
Dediğim gibi kucuk bebek varsa siginma evi uygun ama soruna da bağlı. Çok büyük sorun yoksa sadeceilgisizlik vs ise 5 sene diş şıkip o aeada birikim yapio ayrilmak mumkun.
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Allah yuvalarımıza huzur versin inşallah
(2,120 puan) tarafından
Amin amin amin ♥️
0 oy
tarafından
 Ailem arkam da ol az diyor san. Yuvanın içini sağlam tutmaya çalışmalısın. Eşin le normal den daha fazla iletişim kurman gerekiyor. Gözünü korkutmak değil   ama benim kuzenim ilgisiz di sadece. Diye. Boşan dı aile si de arkasomda durdu ama.  Gözümün önün de görüyorum.  Bi dediği iki olmuyor ama. Evden çıkınca. Geri. Gittiğinde.   Tuhaf. Hissediliyor.  Ama bu benim gördüğüm ki kocacıyım dır aşırı fazla. Aile. Bağı kavra mı da yok benim için.      Bana sorar san aldat ma. Ve  dayak  yoksa. Sabrının. Son sınırına kadsr yuvan da dur derim. Ben.    Bozulması taraftarı değilim ben evlilikkerin  çogu zaaman 
(2,120 puan) tarafından
Çok büyük sorunlar yok tabii ki ama insan bir noktadan sonra dayanamıyor
tarafından
İşte. Dedim ya. Canım ben kendime. Göre diyoeum ne kadsr. Büyük olsa da sorunlar ım. Sanırım  ben aile me gitmeyi. Bile düşünmem ....  Tabi dedim ya aldat ma. Ve şiddet. Yok ise.
0 oy
(7,416 puan) tarafından
Ben kızım beş yaşındayken boşandım ailem eve kabul etmedi sığamadım evladımla Allah yardım etti kiraya çıktım okul saatlerine uyan işlerde çalışmak zorunda kaldım çok zorluklar çektim hasta hasta bile çocuğu okula bıraktım işe gitmek zorunda olduğum için sekiz sene geçti üzerinden şimdi daha rahatız ama çok çok zor günlerim oldu Rabbime dua ediyorum kimse yaşamasın benim yaşadıklarımı.
(2,120 puan) tarafından
Rabbim sana güç kuvvet versin canım Allah yardımcın olsun ♥️♥️♥️♥️
(7,416 puan) tarafından
Amin canım çok sağol.
0 oy
tarafından
Tek başına gelir olmadan aile desteği olmadan yaşamak bir hayaldir ama mutsuz bir yaşam sürmeyi de kimse istemez. Bu durumu yaşayanlar bu gelgitlerin arasında ömrünü tüketiyor işte
0 oy
(1,809 puan) tarafından

çok zor canım ama olmayacak bir durum değil bir şekilde yolu bulunur diye düşünüyorum. evde huzur yoksa çocuk için de anne için de çok kötü :( 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 267 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde 175766 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 281 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,747 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 392 göst.

374,580 soru

11,203,061 cevap

34,502 kullanıcı