0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (2,437 puan) tarafından

Herkesin böylemi bilmiyorum kayınvalidem iyice düşüncesiz hareket ediyor çocuk olduktan sonra. Bir aylık bebeğim var. Çocuk uyumak istiyor sürekli bağıra bağıra konuşuyor uyandırmaya çalışıyor olmadık zamanda. O da tekrar tekrar emmek istiyor huzursuz olduğu için. Çok geldiği içinde kusuyor. Sinirlendim yani, uyarıyoruz aman sizde öyle öyle büyücek diyo. İnat yapıyor gibi resmen. Gerçekten çocuk yormuyor insanı :getlost:

3 Cevaplar

+1 oy
(276 puan) tarafından
Çok biliyorlar hee bu nedir kaynanaların bebeklerimizi sahiplenme huyu benimkiler de mama pahalı bebeğe mısır unuyla mama yap ver diyor daha yeni doğan bebeğe bize destek olmuyor da saçma sapan fikirler veriyorlar 
(2,437 puan) tarafından
Hay Allahım ya değişik insanlar
(2,437 puan) tarafından
Mama ne maması veriyorsun canım
(276 puan) tarafından
Sma veriyorum şu an bebeğime ek gıdaya geçmesi için can atıyorum valla
(2,437 puan) tarafından
Farklı bir mama verebiliyomusun. Benim elimde frisolac gold diye mama varda. Birisine vermek istiyordum.
-Reklam-
+1 oy
(586 puan) tarafından
Benimki 2 yaşına girdiği çocuğumun elini attığı herşeyi saklar oldu sürekli dedelerle korkutmaya çalışıyor Kendi olmayan aklıyla
(2,437 puan) tarafından
İdare etmeleri hiç yok. Çocuklaşıyorlar gittikçe. Kendi annem diğer torunu geldiği zaman hiçbirşeyi kaldırmazdı herşeyi öğretip oynatıyodu. Bidaha ellemiyordu çocuk merakı gidince
(586 puan) tarafından
Ya evet işte sürekli bir müdahale halindeler bu yüzden çocuklar daha çok meraklaniyor
0 oy
tarafından
Birlik mi oturuyorsunuz canim
(2,437 puan) tarafından
Yok bayram için geldik ama 2 3 gün 2 ay gibi geliyor burda :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 185 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 711 göst.
+2 oy
27 cevap 706 göst.

374,656 soru