0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (251 puan) tarafından
Az önce kızım yemek yiyordu ağzında yemek varken koşturup düştü esimde bana ailesinin yanında kızdı işte qgzina yemek veriyorsun bakmıyorsun boğazını aliyor sürekli tekrarladı durdu 4 5 kez boğazını aldı şu ver söyle yap böyle yap tabi ben bu sırada bunlari yaparken bana kızıyor habire kardeside bana abime karşılık verme dedi ben haksızlığa gelemiyorum suçum yokken suclanmayi sevmiyorum neyse bunlar sürekli ailecek tartışan insanlar birbirlerine ***** vs gibi kelimelerde kullaniyorum bende dedimki sen köye gelince sinirli oluyorsun dedim hepsinin yanında oda ne alaka fln dedi ondan sonra bu dışarı çıktı balkona bende kızı arkasından bıraktım yemek yemek için yemek yememiştim kıza yedirirken kız onun yanında  gözü önünde düştü sizce kim haklı benim suçum varmi

4 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Çocuk bu düşer de kalkarda boğazımda kaçar, bazı eşler çocuk konusu oldu mu agresifleşiyor, sadece haksız olduğun konu şu eğer eşin kötü kelime kullanmamışsa onu ailesinin yanında cvp verme tmm de geç, daha sonra konuşursun konuşacağını erkekler ailesinin yanında biraz daha sert davranır ki bakın işte benim dediğim olur gibisinden e sen öyle deyince o daha sinirlenir kabullenmez. Bazı erkekler öyle maalesef 
(308 puan) tarafından
Haddime deil ama.. Bence yapmamalıydın
(251 puan) tarafından
Neden peki
(308 puan) tarafından
Yani eşine söylerlerse tatsızlık çıkar bilemedim. Siz olayın içindesiniz siz ne olacağını hangisi daha iyi onu daha iyi bilirsiniz tabi
(13,825 puan) tarafından
Bencede arkdsin dedigi gbi kendi aranda konusup guzellikle soleyeblrsin baktin hala devam ediyo esin bu sekilde baskalarnin icinde seni degersizlstrmeye ozaman belki baska bir yol dusunurdun
(251 puan) tarafından
Yok eşime söyleyeceğini sanmam huyunu biliyorum
-Reklam-
0 oy
(252 puan) tarafından
Benim görümcemde öyle eşim bana kizarken görümcem araya girip abimimin karşısında konuşma işine bak demişti yeni evliyken sesimi çıkarmadim ikincisin aynı şeyi yapinca görümceme patladim birdaha laf söyleyemedi  aramıza girmiyor artik
(9,247 puan) tarafından
Ne sakinsin elimde kalırdı  o gorumcr
(251 puan) tarafından
Laf edicem bende artık ben kavga büyümesin aman söyle aman böyle diye diye kendimi sıkıyorum ama artık yeter
(9,247 puan) tarafından
Ben bu dunyada sunu ogrendım sessizi ezerler anam sustu ezıldı yengem çemkirdi ondan degerlisi yok
(251 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,298 puan) tarafından
1. Kardeşine neymisde sana laf yetiştiriyor onun abisiyse senin de eşin. 2. Çocuk bu canım eşinin öyle yapmaması gerekiyor. Sen haklısın. 1 kere uyarmissin bir çok kez seni ailesinin yanında bu şekilde küçük dusuremez. 
(251 puan) tarafından
Aynen öyle ama artık yeter bunlarin hesabı sorulacak zaten ben alttan alan kavga büyümesin diye susan biriyim artık yeter
0 oy
(315 puan) tarafından
Çocuk ortak yapılır tek değil dolayısı ile madem o an seni beğenmiyor kendi yedirsin oda babası illa kadın mı yapmalı 

Ayrica görumcen niye aranıza giriyor onun abisi olabilir ama senin eşin ne u.y.u.z olurum ya böyle insanlara ama en büyük suç eşinde başkasının yanında sana değer verecek ki onlarda sana versin
(251 puan) tarafından
Aynen öyle canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 276 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 483 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 463 göst.
29 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Bugra (96 puan) tarafından soruldu