0 oy
240 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,532 puan) tarafından

https://www.instagram.com/reel/Cc3b3Y9AOtR/?igshid=YmMyMTA2M2Y= 

Bı bakın isterseniz kızlar yaprdimci olabilir

2 Cevaplar

0 oy
(6,360 puan) tarafından
Denemekle bişey kaybedilemez ama sanmıyorum bu kadar kolay geçeceğini :D ilk cocuk ta cok çektim gazdan aşırı kolikti :D suan 3.5 yasnda paşam hey gidi günler heyy☺️☺️☺️
(1,532 puan) tarafından
Sorma valla bende çok çektim kolikten şuan 17 aylık çok şükür geçti
(1,532 puan) tarafından
Ayak altına yapılan masaj rahatlatıyordu biraz ama devamlı yapmam gerekiyordu uyurkende dahil
(6,360 puan) tarafından
Bixi hiçbişey rahatlatmıyodu sğrekli ağlarda huysuzdu doktor doktor gezerdim ne damlalar kullandm ne masajlar yapardm süoürge sesi kafamın içinde çalardı :D gazdan acile kaç defa gittik hatırlamıyorum :)
(13,825 puan) tarafından
Ay bende allahim neler cektik kolik dis hepsini zirvede yasadik 2 5 yasinda simdi ikinci oglum surpriz oldu nekdr dua ettim sukur o olmadi
-Reklam-
0 oy
(119,009 puan) tarafından
yaa hamd olsun simos kolik degil
(1,532 puan) tarafından
İyiymiş canım valla ben çok çektim kolikten şimdi hamilelere çocuğu yenidoganlara dua ediyorum inşallah kolik bebek olmazlar diye çok zor oluyor hatta sürekli ağlıyor diye hastaneye götürdüm ilk doğduğu zmanlar kolik bebek dediler yanında biri kalsın çok dedi koligi ilerleyen zamanda artacak sabrın dahada tükenecek dedi yanında mutlaka biri kalsın dedi iyikide uyarmış beni gerçekten çok fazla zor geçti sabaha kadar hiç kapatmadan beyaz görülti çalardı sürekli kucakta uyur iki saat indiremezdim indirdiğim an başardı ağlamayı çok şükür bitti şuan 17 aylık
(119,009 puan) tarafından
kuzeyde kolikdi bilirim ne demek nasi bisi allah kolik bebek annelerine sabir versin
(1,532 puan) tarafından
Amin canım
(13,825 puan) tarafından
Evet gercekten tek olmak cok yipratici o 2 5 yasina geldi ama ben nasil tukendim disleride cok zor gecti cok zor buyudu esimle sabahlra kdr sallardik rht etsin diye tek olsun yter diyordum hep ikinci pasam surpriz yapti ama iyiki olmus diyorum simdi annesinin aski❤
(1,532 puan) tarafından
Dış bende rahat oldu çok şükür sıkıntı çıkarmadı zaten bir yaşından sonra çıktı  ondada sıkıntı yaşamadık

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 957 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,644 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 285 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 108 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bsmrr (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.