0 oy
332 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Aramızda 1 yaş var hep bı yere gidersem ona da al diyo bekler diyo sevinir diyo ya ben zaten kendime alamıyorum ki. Toplu Bebek alışverişi yaptık kendime de birşey alamadım. E M.'ye ne aldın bekler diyo diyom kendime bile alamadim ki çok pahalı herşey diyom olsun olsun al sen diyo. O bana yada bebeğe ne almista ben ona alcam ya gelirken leblebi çikolata falan getirdik tarafına bile bakmadı. Sevdiği şeylerden alırız ortak hepimiz yiyelim diye kutusuyla odasına götürür hiç düşünmez istiyen var mı yiycek var mı yok mu bakmaz bile.Babası var başında gidip aliyolar zaten bide ben alınca noluyo sinir oluyorum ya. 

9 Cevaplar

+1 oy
(907 puan) tarafından
Ne tuhaf insanlar var ya, senden niye beklesin cok istiyorsa anasi alsin !! Ama bunun onune gecmen lazim, kusura bakma anne bekliyorsa sen al benim param yok olsa kendime alirim de kapat ionuyu , millet kafayi yemis 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Küçük çocuk mu bu beklesin ya?
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Çok saçma gerçekten 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ey allahim bazi insanlarin dusuncesi cok degisik cidden cocukmu bu surekli bir sey alasin senden bir sey beklesin hemde ne alaka yani:)
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Hee hee de geç aman. 
0 oy
tarafından
Alıp odaya götürmek ne ya çocuk gibi boşver aradabir alınır fakat kendime alamazken görümceme alacak değilim önce ev sonra cami zaten millet zor geçiniyor kendine yetiremiyor doğumgünü vs onlar ayrı ama her dışarı çıkmana da beklemesinler yani boşver tamam bakarım de sonra unuttum dersin 
0 oy
tarafından
Parasini ver kendimede onada alayım de :)))
0 oy
tarafından
Herkes kendi cocuğuna alsın de geç. 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ver ozaman parasini ne alayim ne istiyon de kaynanana. Degisik bir tür.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 197 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 836 göst.
0 oy
6 cevap 497 göst.
0 oy
9 cevap 636 göst.
31 Ekim 2020 Aile kategorisinde Hulyaguler_36 (79 puan) tarafından soruldu

377,811 soru