0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7 puan) tarafından
8 aylik bebegim var hem ek gida aliyor hem emziriyorum ve günde kac öğün yedigimi bilmiyorum sanki hep acim hic doymuyorum sürekli agzima biseyler götürüyorum tabak tabak yiyorum yemekleri bi saat gecmiyo yine mutfaga gidiyorum karnim acıkıyor yani bunun emzirmeyle alakasi varmi istahli biriydim hep ama bu benim yiyisim cok abartiya kaciyor sanki benim gibi olan var mi kizlar 

4 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kan şekerinin hızlı yükselmesi ile alâkalı bu durum. Karbonhidrat alımını minimuma indirmen gerekiyor. Şekeri de tamamen bırakmalısın.
(7 puan) tarafından
Sirf bu yüzden degerlerime baktirdim aslinda sekerim tiroidim falan iyi çıktı ama dogru söylüyorsunuz ekmek makarna cikolata ne varsa yiyorum onlari daha cok istiyor canim
-Reklam-
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Stresten kendini yemeğe vurmussun
(7 puan) tarafından
Hep bu millet ye emziriyorsun bisey olmaz dediginden olabilir kilo almiyorum iste garip bi sekilde bende o yuzden şaşırıyorum bi seyler cikar birden diye korktum acikcasi, neyse o zaman biraz daha duzene sokayim bu yeme icmeyi teşekkürler cevabınız icin :)
(1,856 puan) tarafından
Yani benim oğlum bir yasindayken ben de senin gibi fazla kilolu değildim sağlıklı kilomdaydim sonra fark etmeden baktım kilo almışım neyse güzelim yine dedim baktım ki ooo fazlaa kilolarrr gitmedi şimdi zor verdim yarisini
(7 puan) tarafından
:)) tamam saglikli yasama beslenmeye donelim dogru diyorsunuz hamileyken cok dikkat ettim ama dogumdan sonra yedikce yiyesim geliyor acaba midemmi buyudu falan diye dusunmeye basladim , tamamdir daha dikkatli olacagim sagol canim :)
(1,856 puan) tarafından
Çok yemissen muhtemelen migden büyümüştür :)
(7 puan) tarafından
ayy tamam valla gözüm korktu
0 oy
(7,418 puan) tarafından
Bende öyleyim bu aralar offff;(
(7 puan) tarafından
Valla nedenini cozemedim ama emziriyorsun ye bisey olmaz dedikleri icin yiyorum sanirim ama kiloda almiyorum bunca yemeye birden bir sey patlak verir diye korkuyorum
0 oy
tarafından
Aynı bennnn yaaa
(7 puan) tarafından
:) yalniz degilmisim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 488 göst.
31 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi bir anne (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 244 göst.
0 oy
5 cevap 125 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 185 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kursunes (80 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,423 cevap

34,510 kullanıcı

...